Zobacz zdjęcia (3)
Perfect Wedding - Dominika Wiżgała, Wrocław - zdjęcie 1
Perfect Wedding - Dominika Wiżgała, Wrocław - zdjęcie 2 Perfect Wedding - Dominika Wiżgała, Wrocław - zdjęcie 3
1 / 3

Perfect Wedding - Dominika Wiżgała id:54317

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Mam na imię Dominika i jestem certyfikowanym Wedding Plannerem .Organizacja przyjęć to moja pasja. Cechuję się kreatywnością oraz dokładnością, zawsze dbam o detale . Dzięki temu, że jestem dobrym słuchaczem doskonale wiem czego oczekujecie.

Najważniejsi w tym wszystkim jesteście WY!
To Wasz dzień ! Napiszcie do mnie i pozwólcie mi spełnić Wasze marzenia . Do każdego klienta podchodzę indywidualnie . Przygotuję ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań. Przedstawię różne opcje finansowe, to Wy wybierzecie, która z nich Wam odpowiada .

Moja oferta :

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA DNIA ŚLUBU
Zajmę się wszystkimi elementami Waszego Wesela od A do Z . Po rozmowie z Wami przygotuję cały plan Waszego Dnia. Przedstawiam Wam oferty najlepszych wykonawców . Prowadzę korespondencję ze wszystkimi z nich . Pomagam w załatwieniu wszelkich formalności i dokumentów. Weryfikuję umowy z usługodawcami . Umawiam nas na spotkania typu przymiarki sukni . Pilnuję terminów, zadatków, umów . W Dniu Wesela pilnuję całego przebiegu tego Wymarzonego Dnia. Jestem dla Was od rana aż do ostaniej atrakcji .

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Jeśli utknęliście na którymś etapie przygotowań lub brakuje Wam pomysłów czy inspiracji to chętnie przejmę na siebie resztę obowiązków. Od tego momentu macie spokojną głowę . W zależności od waszych potrzeb, zajmę się wybranymi przez Was elementami.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU
Pamiętajcie, że w tym najważniejszym dniu będzie towarzyszyć Wam dużo stresu i nerwów . Warto mieć przy sobie tak dobrze zorganizowaną osobę, z planem „B” na wszystko, która będzie dla Was największym wsparciem !
Stworzę szczegółowy scenariusz dnia ślubu i wesela, po konsultacji z każdym wykonawcom. Sprawdzę dokładnie umowy z wykonawcami. Dopilnuje planu dnia oraz wykonywanych prac, a także zadbam o rozliczenia. Jestem do Waszej dyspozycji od samego rana aż do ostatniej atrakcji! 🤍


Wybierzcie dobrze, żyjecie szczęśliwie i pięknie!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 53

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie