Zobacz zdjęcia (4)
🏆PIERWSZY TANIEC - Studio Tańca NIE PO PALCACH, Toruń - zdjęcie 1
🏆PIERWSZY TANIEC - Studio Tańca NIE PO PALCACH, Toruń - zdjęcie 2 🏆PIERWSZY TANIEC - Studio Tańca NIE PO PALCACH, Toruń - zdjęcie 3 🏆PIERWSZY TANIEC - Studio Tańca NIE PO PALCACH, Toruń - zdjęcie 4
1 / 4

🏆PIERWSZY TANIEC - Studio Tańca "NIE PO PALCACH" id:40688

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • tango

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa solo
 • salsa w parach

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • polka
 • quickstep

Pierwszy taniec to nie musi być pierwsza kłótnia 😭😤

W zakresie pierwszego tańca pomagamy w doborze odpowiedniej muzyki, dopasowaniu tańca, ułożeniu choreografii oraz wybraniu efektów specjalnych - wszystko po to aby Wasz pierwszy taniec był taki jak sobie wymarzycie.

Chcecie naturalnie? Będzie naturalnie.

Chcecie z przytupem? Sprawimy, że każdy wuja Andrzej na weselu Wam pogratuluje. 💪

A jak nie macie jeszcze pomysłu? Spokojnie, damy radę!
Dobierzemy wszystko pod umiejętności, oczekiwania i chęci. Stawiamy na to, aby choreografia była podparta zrozumieniem partnerów w tańcu. Wam musi się podobać. My dołożymy wszelkich starań – aby nie deptać się po palcach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy tańcem. W naszej ofercie znajdziecie zarówno zajęcia grupowe, przygotowujące do dobrej zabawy na imprezach i weselu, jak i lekcje indywidualne przygotowujące do pierwszego tańca.

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.

Na kursach honorujemy karty Multisport Plus i OK System.


Dość podpierania ścian! Czas zabłysnąć na parkiecie!
Do zatańczenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Studio tańca "Nie po palcach" to nowoczesna szkoła tańca, w której nie tylko przygotujemy pierwszy taniec ale także nauczymy Was tańców przydatnych na wesele. Przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety, a naszym klientom udostępniamy salę na ćwiczenie choreografii całkowicie za darmo! Po każdej lekcji nagrywamy Wasze efekty (jeśli macie ochotę) abyście mieli "ściągę' do ćwiczeń. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wiemy jak wiele rzeczy jest na głowie przed tym ważnym wydarzeniem jakim jest ślub i wesele. Podchodzimy do tematu profesjonalnie i kompleksowo. Pomagamy z wyborem muzyki, odpowiedniego tańca, nauką rytmiki, opracowaniem choreografii, propozycją i nauką podnoszeń w tańcu, a także doboru figur do tańca uwzględniając krój sukni i fryzurę. Poczytajcie opinie, popytajcie znajomych! Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nasze kursy tańca zostały docenione przez klientów w plabiscycie Orłów Aktywności Fizycznej, a także uhonorowane certyfikatem Made in Toruń przez Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Dbamy o każdy szczegół i traktujemy naszych klientów indywidualnie, bowiem każdy czuje taniec inaczej. Wszystkich jednak łączy jedno - chęć tańczenia nie po palcach!

Doświadczenie nauczyło nas, że na parkiecie nie wszystko można przewidzieć – wykształciło to w nas umiejętność reagowania w nieprzewidzianych sytuacjach. Dlatego zarówno kursy tańca grupowe jak i lekcje indywidualne pierwszego tańca dostosowujemy poziomem do Was, a nie do odgórnych założeń i schematów. Dziś wiemy - każdy może tańczyć. Nasz parkiet czeka właśnie na Ciebie!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zajęcia grupowe prowadzimy 5 dni w tygodniu w godzinach 17:45-19:00, 19:00-20:15 oraz 20:15-21:30, z kolei w soboty od 15:30-16:45 oraz od 16:45-18:00. Lekcje indywidualne prowadzimy przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Umów się na pierwszą lekcję już dziś!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Aby taniec wyglądał naturalnie - ciało potrzebuje czasu na naukę i wypracowanie poprawnych nawyków. Ważnym jest abyście nie myśleli o krokach podczas tańca i abyście nie liczyli pod nosem. Zgodnie z zasadą praktyka czyni mistrza - im szybciej tym lepiej.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zapraszamy Was na bezpłatne konsultacje dotyczące pierwszego tańca do naszej siedzimy przy Jęczmiennej 13 w Toruniu. Opracujemy wstępny schemat lekcji, wybierzemy muzykę i umówimy się na terminy spotkań. Zapraszamy!

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy bardzo elastyczni w tym temacie. Przebudowa choreografii, dodanie lub eliminacja wcześniej opracowanych figur na Wasze życzenie - nie są dla nas wyzwaniem. Wychodzimy z założenia, że to Wam musi się podobać, jednak nie owijamy z bawełnę jeśli coś nam się nie podoba. Z doświadczenia wiemy, że wszystko się może zdarzyć. Wspólnie zaradzimy każdej sytuacji!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 15:00 - 22:00 Wt: 16:00 - 22:00 Śr: 15:00 - 22:00 Cz: 15:00 - 22:00 Pt: 15:00 - 22:00 Sb: 15:00 - 21:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 898