Pkfoto Fotografia Ślubna

Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Począwszy od przygotowań, poprzez uroczystość oraz zabawę weselną.

Na fotografiach staram się oddać Waszą radość, miłość i wszystkie pozytywne emocje, którymi dzielicie się ze swoimi bliskimi, gośćmi oraz osobami, które będą Wasze zdjęcia oglądać.

Tym, co najbardziej cenię sobie w fotografii jest naturalność oraz chwytanie ulotnych, niepowtarzalnych chwil. Dlatego też podczas reportażu nie ingeruję w to, co się dzieje przed moim obiektywem, starając się w interesujący sposób rejestrować wydarzenia podczas tego jedynego dla Was dnia.

Moja oferta jest dość elastyczna. Jeśli sobie życzycie, mogę Wam towarzyszyć od przygotowań aż do późnej nocy, do oczepin, lub, jeśli wolicie, na przykład do pierwszego tańca.

Na sesję plenerową możemy się umówić w dniu ślubu lub innym terminie, wszystko zależy od Waszych preferencji.

Najbardziej namacalnym efektem mojej pracy jest album ze zdjęciami. Możecie wybierać pomiędzy ręcznie wykonywanymi albumami tradycyjnymi lub albumami drukowanymi – fotoksiążkami. Możecie zamawiać również dodatkowe albumy dla swoich bliskich. Zamówienie albumu nie jest jednak obowiązkowe, możemy się umówić tylko na zdjęcia w postaci cyfrowej.

Zapraszam do oglądania przykładowych zdjęć – jeżeli po obejrzeniu uznacie, że to co zobaczyliście Wam odpowiada, zapraszam do kontaktu. Nie zapomnijcie podać daty Waszego ślubu, abym mógł się upewnić czy nie jest ona już zarezerwowana. Prześlę szczegółową ofertę i jeśli będzie Wam ona odpowiadać, umówimy się na spotkanie podczas którego będziecie się mogli upewnić czy jestem fotografem, którego poszukujecie.

Zapraszam!

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Paweł 
Adres: Opole, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 1372

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opole

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy