Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Fryzur, Świdnica - zdjęcie 1
Pracownia Fryzur, Świdnica - zdjęcie 2 Pracownia Fryzur, Świdnica - zdjęcie 3 Pracownia Fryzur, Świdnica - zdjęcie 4 Pracownia Fryzur, Świdnica - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Fryzur id:40691

Świdnica, dolnośląskie

O nas

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

Wykonuję fryzury okolicznościowe na terenie Świdnicy i okolic. Dojazd na terenie Świdnicy możliwy od 4 osób do uczesania (całkowity koszt dojazdu 100zł), poza Świdnicę od 5 osób (50zł za wyjazd plus kilometrówka liczona od miejsca wyjazdu 1zł/km w obie strony), raczej nie dojeżdżam powyżej 100km od Świdnicy . W przypadku wykruszenia się kogoś z gości przy zleceniu lub mniejszej ilości osób, koszt brakującej osoby jest tak czy siak pokrywany przez zleceniodawcę (180zł). Pojedyncze osoby przyjmuję stacjonarnie przy ul. Stefana Żeromskiego 22/2 w Świdnicy. Czasem zgadzam się na mniejsze zlecenia, proszę pisać, może uda się jakoś dogadać ;-)

1. CENNIK na 2020 r.

*fryzura panny młodej 200zł / próbna 200zł / sesja poślubna (czas trwania ok 1,5h/2h)
*goście weselni oraz fryzury okolicznościowe 180zł, bez względu na rodzaj fryzury czy włosów (czas trwania ok 1h)
*stylizacja włosów krótkich maksymalnie do ucha (jedynie styling na sucho, bez modelowania na szczotkę) 100zł (czas trwania ok 30min)

2. Przygotowanie włosów do czesania

Włosy mają być suchusieńkie i czyste (wilgotny włos nie trzyma skrętu). Najlepiej myte dzień wcześniej wieczorem, nałożona ewentualnie jedynie lekka odżywka ze spłukiwaniem. Przychodzimy w ubraniu, które łatwo można ściągnąć i najlepiej nie ciasno “przez głowę”, bez kołnierzyka czy golfu :P
Przed wizytą proszę o przesłanie 3 zdjęć inspiracji na fryzurę oraz zdjęcie swoich włosów.

3. Za usługę z dojazdem rozliczam się TYLKO I WYŁĄCZNIE z panną młodą gotówką w dniu ślubu i rozliczamy się za CAŁOŚĆ (wszystkie osoby i dojazd). Żeby uniknąć szukania drobnych na rozmianę, zbędnego zamieszania i nieporozumień w dniu ślubu.

Nie masz pomysłu? Bez obaw - coś wymyślimy ;-)

Przed spotkaniem na próbne czesanie proszę o nadesłanie mi w wiadomości prywatnej zdjęć sukni, swoich włosów oraz 3 inspiracji na fryzurę. Proszę realnie patrzeć na zdjęcia. Nie z każdych włosów da się wszystko zrobić i nie wszystkie fryzury nadają się na polskie wesele. Czeszę również na włosach clip-in, ale klientki zaopatrują się w nie we własnym zakresie, mogę jedynie doradzić co i jak.

liczba odwiedzin: 2664

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie