Zobacz zdjęcia (5)
PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela, Poznań - zdjęcie 1
PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela, Poznań - zdjęcie 2 PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela, Poznań - zdjęcie 3 PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela, Poznań - zdjęcie 4 PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

PresidenT Events&Wedding Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela id:49171

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Pełna, szczegółowa oferta dostępna na Naszej stronie internetowej-

Witamy serdecznie na profilu firmy PresidenT Events&Weddings! Niezmiernie się cieszymy, że są Państwo w trakcie przygotowań do nowej drogi życia. Z Naszej strony postaramy się dostarczyć Państwu najlepszej kompleksowej lub częściowej oferty Naszych usług.
W branży jesteśmy od 2016r, przez ten czas udało Nam się skupić wokół siebie niezawodnych, sprawdzonych i świetnych jakościowo partnerów oraz zbudować własne bogate zaplecze ślubne.

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu w jednym miejscu u jednej osoby prowadzącej usługi takie jak m.in.
-Samochód do Ślubu (pokaźna baza samochodów Retro, bryczek oraz nowoczesnych luksusowych i sportowych maszyn)
-Fotograf ślubny i kamerzysta z niesamowitymi zdolnościami i profesjonalnym sprzętem
-Oprawę muzyczną, DJ/Zespół/Konferansjer/Muzyka w kościele
-Koordynator dnia ślubu i wesela
-Wybór, rezerwacja, negocjacje miejsca wesela (w ofercie sale weselne, dworki i pałace, zamki, namioty weselne dla ślubów w plenerze)
-Pełna organizacja ślubów w plenerze
-Produkcja unikalnych akcesoriów
-Usługi dodatkowej
-Działania awaryjne SOS
-Działanie Last Minute

W Ofercie :
1.Kompleksowa organizacja zarówno ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego zaczyna się długo przed wyczekiwanym dniem. W pierwszym etapie przeprowadzamy konsultację z Młodą Parą, następnie przedstawiamy uszyty na miarę oczekiwań projekt i scenariusz, po czym przechodzimy do działania. Podczas projektowania tych specjalnych dni, nie mamy limitu poprawek. Tworzymy tak długo, aż powiecie słynne "To jest to!"

2. Kompleksowa organizacja ślubów oraz wesel plenerowych. W pierwszym etapie przeprowadzamy konsultację z Młodą Parą, następnie przedstawiamy uszyty na miarę oczekiwań projekt i scenariusz, po czym przechodzimy do działania. Podczas projektowania tych specjalnych dni, nie mamy limitu poprawek. Tworzymy tak długo, aż powiecie słynne "To jest to!"
Zaufaj Naszemu doświadczeniu aby nie trafić na przykre niespodzianki ślubów plenerowych.

3. Koordynacja Ślubu i Wesela, czyli pakiet antystresowy
Koordynacja ślubu i wesela to gwarancja pewności, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Koordynator zaczyna pracę od wczesnego rana sprawdzeniem gotowości miejsca ceremonii oraz sali weselnej, kontaktuje się z podwykonawcami (m.in. samochód, orkiestra, fotograf) oraz kieruje nimi według scenariusza przygotowanego przez Państwa młodych. Koordynator dba, by wszystkie punkty imprezy odbyły się w założonym czasie w idealnej jakości.

Dzięki temu, para młoda poświęca się w całości sobie i rodzinie, bez stresu o poszczególne etapy zabawy.

4. Samochód do ślubu
W idealnym dniu ślubu nie sposób nie pomyśleć o niesamowitym samochodzie, który zawiezie Nas pod same drzwi kościoła lub urzędy stanu cywilnego. Dzięki własnemu zapleczu oraz współpracy z solidnymi i zweryfikowanymi w praktyce partnerami możemy zaoferować najbogatszą gamę samochodów ślubnych w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdują się niesamowite ikony amerykańskiej motoryzacji, prawdziwe filmowe samochody, topowe sportowe bestie jak i superluksusowe limuzyny.
Dzięki współpracy ze zweryfikowany partnerami oferujemy ponad 20 aut gdzie najmłodsze jest z rocznika 1922 a najnowsze 2020r.

5. Wybór miejsca to bardzo ciężkie, kosztowne i żmudne zadanie dla przyszłych Nowożeńców. Typ budynku (pałac, sala, hotel, ranczo), lokalizacja która będzie odpowiadać wszystkim zaproszonym, odpowiednie menu, wystarczająca ilość miejsca dla krzeseł oraz zabawy, wystarczająco pojemna i wygodna baza noclegowa, parking, wyłączność lokalu czy nawet wyposażenie sali w agregat prądotwórczy na wypadek awarii głównego zasilania. To aspekty które niezwykle trudno połączyć, szczególnie, gdy mamy już wybrany wymarzony termin. Warto zlecić to zadanie PresidenT Events&Weddings, wiele lat na rynku nauczyło Nas na co zwracać szczególną uwagę. Współpraca daje Wam gwarancję jakości, zadowolenia, oszczędności czasu i pieniędzy oraz jasne i przejrzyste warunki.

7.Zapewniamy wyjątkowe dekorację Kościoła, Sali Weselnej, Stołów weselnych oraz ślubów plenerowych.
Wszystko zaczyna się od konsultacji, gdzie tworzymy wizję dekoracji w oparciu o Wasz gust, ton uroczystości, atmosferę w której chcecie utrzymać przyjęcie oraz Waszą historię.
Od początku każdy element dekoracji jest przemyślany i stworzony indywidualnie pod Młodą Parę.

6. Atrakcje i dodatki
Bogate zaplecze własne oraz szeroka baza sprawdzonych w praktyce podwykonawców umożliwia Nam przedstawienie Państwu oferty usług ślubnych, które dostarczymy w całości lub częściowo. Proponujemy Państwu tylko i wyłącznie sprawdzonych przez Nas usługodawców, co do których mamy gwarancje najwyższej jakości wykonywania swojej pracy. Oprócz samej "suchej usługi", w PresidenT Events & Weddings dostajecie w cenie indywidualny scenariusz i harmonogram dla wybranych usług (np. plan zadań i wytyczne dla fotografa, scenariusz podjazdu pod kościół czy precyzyjne wyznaczenie poszczególnych etapów

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która na uczciwym podejściu, zaufaniu i niezmiennie wysokiej jakości działania zrzeszyła wokół siebie najlepszych ekspertów od usług ślubnych w regionie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kompleksową organizację ślubu zarówno tradycyjnego kościelnego, plenerowego z urzędnikiem stanu cywilnego, czy absolutną nowość - hybryda ślubu cywilnego ze ślubem humanistycznym, udzielanym przez Naszego mistrza ceremonii ślubnych.

Wszystkie rozmowy, niezależnie czy dotyczą kompleksowej organizacji czy jednej usługi jak samochód do ślubu, kurs tańca, dekoracja sali, zaczynają się od bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji. Na taką rozmowę proszę sobie wygospodarować dobre 60 minut czasu, gdyż omówimy schemat działania, wstępną wizję, możliwości i zarys wymarzonego dnia. Decyzję o współpracy i umowę podejmujecie na drugim spotkaniu, gdzie mamy przygotowane kilka scenariuszy.

Najbogatsze pakiety w zwykłych cenach - Ponownie, czy mowa o samochodzie do ślubu czy zespole grającym, warunki współpracy które ustaliliśmy z Naszymi świetnymi partnerami (serio, są najlepsi!) pozwalają Nam zachować normalne ceny rynkowe zwiększając nieco pakiet świadczonej usługi.

Jako nowość w roku 2021 wprowadziliśmy do oferty ubezpieczenie od realizacji. Jest to bezpłatny pakiet dodawany do każdej zakupionej usługi - bez dodatkowych kosztów (nie lubimy gwiazdek i małych druczków ;) ). Likwiduje to takie niesmaczne sytuacje, gdy zarezerwowany fotograf nie odbiera telefonu w dniu ślubu, samochód do ślubu ma wypadek lub awarię, czy inny usługodawca zwyczajnie zapadł się pod ziemie po otrzymaniu zadatku. Dzięki sprawdzonym oficjalnym partnerom możemy dokonać szybkiej zamiany w awaryjnych sytuacjach bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu "Fotograf na dzisiaj pilne! + 1000" :)

5% Zysku przekazujemy na cele stowarzyszenia "Krystian Kwaśniewski - Twój Dzień" które zostało powołane do życia przez Naszą firmę. Stowarzyszenie ma na celu organizację darmowych ślubów, urodzin, rocznic i pięknych dni dla osób lokalnie zasłużonych, pracujących na rzecz innych, weteranów wojennych, powstańców dotkniętych przez życie chorobą, złą sytuacją finansową czy innymi przykrymi zdarzeniami losowymi. Pragniemy nieść przede wszystkim radość i szczęście!

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Wszystko zaczyna się od bezpłatnej konsultacji - ustalamy zakres działań, wizję, wyobrażenia, budżet oraz podpowiadamy w którą stronę warto iść. Dotyczy to każdej oferowanej przez Nas usługi - nie robimy niczego według szablonów, nie jesteśmy produkcją ślubów czy fabryką wesel - jesteśmy szwalnią, gdzie każdą usługę szyjemy na miarę dla Naszego klienta.
Od początku wizja powstania firmy brzmiała jasno - jesteśmy ekspertami od idealnych chwil, nie sprzedawcami marzeń bez pokrycia.
Na każdym etapie otrzymujesz jasny, czytelny kontakt. Chociaż pracujemy w godzinach 9-17, 70% wstępnych konsultacji odbywają się po 18 :)
Staramy się, abyś był gościem na swoim ślubie i weselu ale jednocześnie wiedział dokładnie, jak to będzie wyglądać i jaki będzie efekt końcowy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Rzetelność, Profesjonalizm, Uczciwość, Przyjaźń, Kompleksowość. Dlaczego jeszcze? Odpowiedź znajdziesz na pierwszej, bezpłatnej konsultacji :)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ nie jesteśmy klasycznym konsultantem ślubnym czy wedding planner'em. Jesteśmy profesjonalnym organizatorem ślubów, wesel i imprez okolicznościowych. Wyłamujemy każdy schemat znany w tej branży dodając do ofert autorskie rozwiązania jak np. ubezpieczenie od realizacji, nadzór koordynatora nad partnerem.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Najszybszy, kompleksowy ślub zorganizowaliśmy w niecały miesiąc czasu, gdy załamany klient zgłosił pożar sali na której miał odbyć wesele. Działamy szybko i precyzyjnie, a wyzwania last minute lubimy. I to bardzo! :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimum tak jak nie ma maksimum. Dopóki nie poznamy Twojej wizji, nie będziemy mogli podać żadnych cen oraz kosztów. Wszystko ustalamy szacunkowo na pierwszej bezpłatnej konsultacji, konkretne cyfry podajemy przy podpisaniu umowy.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Znamy wszystkie sztuczki i brudne zagrywki usługodawców w tej branży na wylot, a najlepsi i najbardziej profesjonalni pracują z Nami, dzięki czemu w normalnych cenach rynkowych zapewniamy bogatszy pakiet i dodatki (nie doliczamy prowizji, procentu, dodatku do ofert Naszych partnerów!). Doskonale wiemy na co zwracać uwagę i z czym możemy się zmierzyć. Zgłaszając się do Nas, jako pełnoprawnych ekspertów od idealnych chwil, oszczędności mogą wynieść nawet 40% zakładanego budżetu. Przecież wiadomo nie od dziś, że słowo ślub w sklepach podnosi cenę.. kilkukrotnie :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tworzenie nowych, wspaniałych wspomnień! Poznawanie Naszych klientów, każdy z nich ma swoją wyjątkową historię którą uwielbiamy przenosić na organizowanie ślubów. To jak bardzo możemy spełnić oczekiwania klienta napędza Nas lepiej niż paliwo Shell V-Power Racing do 450-konnego Forda Mustanga 5.0 GT w wersji Performance którego możesz sam poprowadzić do ślubu!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Referencje żywych klientów i Nasze realizację. Działamy według autorskich rozwiązań.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży Event jesteśmy już jakieś.. 9 lat! Natomiast wyjątkowe śluby tworzymy od 2016r.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Tutaj skromnie nie będzie. Jesteśmy absolutnymi ekspertami i mistrzami w kreatywnym szyciu ślubów na miarę Naszej przyszłej Młodej Pary!

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście, jest to jeden z Naszych topowych produktów. Są aż trzy możliwości! Ślub Chrześcijański - za zgodą biskupa zapraszamy duchownego w jedno z poświęconych miejsc w plenerze. Ślub cywilny, gdzie organizujemy śluby wraz z urzędnikiem USC, oraz ślub hybrydowy cywilno-humanistyczny, gdzie szybki ślub formalny ze świadkami bierzecie w urzędzie, a następnie jedziemy na najbardziej oryginalną ceremonię plenerową do Naszego mistrza ceremonii!

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja ślubu i wesela to gwarancja pewności, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Koordynator zaczyna pracę od wczesnego rana sprawdzeniem gotowości miejsca ceremonii oraz sali weselnej, kontaktuje się z podwykonawcami (m.in. samochód, orkiestra, fotograf) oraz kieruje nimi według scenariusza przygotowanego przez Państwa młodych. Koordynator dba, by wszystkie punkty imprezy odbyły się w założonym czasie w idealnej jakości.

Dzięki temu, para młoda poświęca się w całości sobie i rodzinie, bez stresu o poszczególne etapy zabawy.

*Gwarantujemy całkowitą abstynencję koordynatora oraz nadzór nad wykonawcami.

W pakiecie przed ślubem :
Sprawdzenie gotowości miejsca ceremonii (kościół, urząd, plener)

Sprawdzenie i kierowanie podwykonawcami
(m.in. samochód ślubny, fotograf, orkiestra, atrakcje)

Reagowanie na sytuacje awaryjne

Podczas ślubu i wesela:
Kierowanie i nadzór nad obsługą sali
Kierowanie i nadzór nad podwykonawcami
Dopilnowanie jakości pracy podwykonawców
Koordynacja atrakcji i poszczególnych punktów wesela zgodnie
z założonym scenariuszem (m.in. przywitanie gości,
wręczenie prezentów, oczepiny, pierwszy taniec, tort ślubny)
Reagowanie na sytuacje awaryjne i dodatkowe prace zlecone


Po uroczystościach:
(opcjonalnie) koordynacja transportu gości do wyznaczonych
punktów

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nie. Działamy tylko na terenie województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jesteśmy nowoczesną e-firmą i doskonale potrafimy obsługiwać narzędzia do pracy zdalnej, nie stanowi do żadnej przeszkody.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Nie ma możliwości zorganizowania wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy podróży poślubnej. W dodatkowej ofercie możecie Państwo znaleźć
-Wyjątkowe zaręczyny
-Urodziny i Jubileusze
-Chrzciny, Komunie
-Rocznice ślubów

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki w których rozmawiamy to Polski, Angielski, Rosyjski, Niemiecki.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Dla zachowania jak najwyższej jakości Naszych usług, w jeden weekend organizujemy tylko jedną imprezę. Jeżeli mówimy o ślubach, które organizujemy kompleksowo, weekend poprzedzający też jest zarezerwowany dla Naszego klienta.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie ma limitu, jednak wygodnie jest gdy mamy powyżej 6-ciu miesięcy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Nie ma na to reguły, wszystko zależy od ustaleń które podejmiemy na pierwszej bezpłatnej konsultacji.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl to słowo bardzo względne, gdyż przy projektowaniu uroczystości nie jestesmy w stanie jednoznacznie określić, w jakim stylu lub trendzie jest dana uroczystość.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, że tak. Każdy klient który chce mieć wspaniałe wesele jest u Nas mile widziany.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Każdą usługę ustalamy i szyjemy tak długo, aby wyszło idealnie. Zawsze są zmiany, wiemy o tym i jesteśmy na to gotowi :)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Trudności które zazwyczaj występują przy organizacji ślubów już dawno zażegnaliśmy, tworząc ogromną bazę przyjaciół-partnerów. Na tą chwilę najczęściej zmagamy się z formalnościami, a mianowicie zgodą urzędnika na dane miejsce w plenerze.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nie wystarczy jednej weselnej butelki, żeby wspomnieć o wszystkich gorących anegdotach :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Oczywiście, że tak! Chcemy wiedzieć, jak się czujecie w nowym życiu no i liczmy na kartkę z podróży poślubnej :)

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Nie ma głupich pytań, tym bardziej gdy przed Nami organizacja jedynego takiego dnia w życiu! Zawsze służymy pomocą. Dysponujemy ogromną wiedzą, którą uzupełniamy na bieżąco od Naszych partnerów bienzsowych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Krótko - Bezpieczeństwo, Oszczędność pieniędzy nawet do 40%, Oszczędność czasu nawet do 100h, lepsze ceny, lepsza jakość.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Trzeźwa obsługa, idealnie stworzony scenariusz i zgranie w czasie. Cała reszta to szczęście, miłość i rodzina młodej pary :)

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela na ponad 80 osób w lipcu. W mniej niż 30 dni.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Każde miejsce jest nietypowe, gdy mamy do czynienia z dwojgiem zakochanych sobie ludzi :)

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Zebrać rodzinę, która przez wiele lat była śmiertelnie ze sobą skłócona.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Każda Nasza realizacja jest najbardziej oryginalna!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Absolutnie nie jesteśmy ukierunkowani na jeden styl. Przecież tu nie chodzi o Nas, tylko o Młodą Parę, prawda? :)

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Empatią, organizacją, uczciwością, profesjonalizmem, oddaniem pracy i przede wszystkim PASJĄ. To Pasja musi się stać pracą, a nie odwrotnie!

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Sami sobie sterem, żeglarzem, okrętem :) Robimy naprawdę niesamowite rzeczy, ciężko Nam znaleźć autorytet. Banalnie zabrzmi, ale jedyna słuszna odpowiedź do zakochane przyszłe Młode Pary.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspirację czerpiemy z każdego miejsca, czynności, chwili oraz wizji Naszych klientów.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

W 2021 roku wprowadziliśmy około 30 nowości niespotykanych do tej pory w Polsce.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Nie da się wykluczyć stresu, odradzamy wszelkie środki uspokajające które mogą Cię skołować w najważniejszej chwili. Naszym zdaniem, najlepszym sposobem jest zatrudnienie koordynatora ślubu i wesela. Profesjonalnego.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

wsuwki do włosów,
grzebień,
szczotka do włosów,
nożyczki,
tabletki przeciwbólowe,
rajstopy,
chusteczki,
chusteczki nawilżane,
chusteczki do higieny intymnej,
patyczki higieniczne,
gumy do żucia, miętówki,
odplamiacz w sztyfcie,
dezodorant,
podpaski,
tampony,
plastry,
wkładki higieniczne,
lakier do włosów,
bibułki matujące,
mgiełka zapachowa,
perfumy,
krem do rąk,
rolka do obierania ubrań,
puder w kremie,
pilniczek,
nić dentystyczna,
bezbarwny lakier do paznokci,
krople do oczu, sól fizjologiczna,
pojemnik na soczewki kontaktowe,
chusteczki do czyszczenia okularów,
ładowarka do telefonu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Kilka niesamowitych samochodów z Naszej oferty <3 No i cysternę paliwa.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Nigdy nie kierowaliśmy się, ani nie kierujemy się aktualnymi trendami. Trend jest teraz, jest chwilowy. Nie chcemy, aby za 3 lata na Waszym zdjęciu ślubnym było coś, co teraz się podoba a później będzie wzbudzać wstyd i śmiech.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Drink bary i fotobudki - to kwestia czasu i niedalekiej przyszłości :)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Cudowną bryczkę zamiast 7-litrowego Cadillaca DeVille oraz wszelkie ozdoby i dekoracje wykonane z materiałów recyklingowych.

Nasze pasje.

Tworzenie, organizowanie, praca pod presją, budowanie uśmiechów i nowych szans :)

Ciekawostki na nasz temat.

Jedną z największych ciekawostek jest utworzenie fundacji Krystiana Kwaśniewskiego Twój Dzień.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Wypadałoby by podać kilka ślubnych tytułów, ale wtedy nie bylibyśmy sobą. Zdecydowanie Peaky Blinders :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1245

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie