Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy id:18014

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ustroń, śląskie
Data dodania: 04-01-2016
Liczba odwiedzin: 1419

Oferta Dj na wesele Ustroń

Marzycie o wspaniałym weselu, chcecie zaskoczyć swoich bliskich, zaimponować znajomym, stworzyć niezwykłą atmosferę??

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Młodych Par, które pragną, aby ich najważniejszy dzień w życiu był jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju.
Każde wesele prowadzone jest przez dwie osoby – Dj / wodzirej. Zapewniamy profesjonalną oprawę dźwiękową, wizualną oraz wiele innych atrakcji, które wpływają na jakość i wyjątkowy przebieg przyjęcia.

Cechuje nas pełen profesjonalizm, nieszablonowe i indywidualne podejście do każdego wesela. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu wszystkie prowadzone przez nas uroczystości wyróżniają się jakością na tle konkurencji.Zapraszamy na spotkanie, które będzie świetną okazją do poznania się oraz przedstawienia naszych materiałów.

Posiadamy bardzo dużą ilość różnych przebrań, gadżetów, które wykorzystujemy do zabaw integracyjnych oraz konkursowych w trakcie trwania całego wesela.
Podczas wesela wykonujemy około 200 - 300 zdjęć, które następnie odtwarzamy live na TV - po weselu zdjęcia przekazywane są Młodej Parze.
Aby dodatkowo urozmaicić Wasze wesele, oferujemy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu, która sprawi, że podczas pierwszego tańca będziecie się czuć jak w chmurach.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie o Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy
Województwo:śląskie
Miejscowość:Ustroń
Kod:43-450

Godziny pracy

Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:09:00 - 22:00
Nd:09:00 - 22:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.