Zobacz zdjęcia (5)
Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy, Ustroń - zdjęcie 1
Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy, Ustroń - zdjęcie 2 Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy, Ustroń - zdjęcie 3 Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy, Ustroń - zdjęcie 4 Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy, Ustroń - zdjęcie 5
1 / 5

Prestige Studio - Zupełnie inny wymiar zabawy id:18014

Ustroń, śląskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Marzycie o wspaniałym weselu, chcecie zaskoczyć swoich bliskich, zaimponować znajomym, stworzyć niezwykłą atmosferę??

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Młodych Par, które pragną, aby ich najważniejszy dzień w życiu był jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju.
Każde wesele prowadzone jest przez dwie osoby – Dj / wodzirej. Zapewniamy profesjonalną oprawę dźwiękową, wizualną oraz wiele innych atrakcji, które wpływają na jakość i wyjątkowy przebieg przyjęcia.

Cechuje nas pełen profesjonalizm, nieszablonowe i indywidualne podejście do każdego wesela. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu wszystkie prowadzone przez nas uroczystości wyróżniają się jakością na tle konkurencji.Zapraszamy na spotkanie, które będzie świetną okazją do poznania się oraz przedstawienia naszych materiałów.

Posiadamy bardzo dużą ilość różnych przebrań, gadżetów, które wykorzystujemy do zabaw integracyjnych oraz konkursowych w trakcie trwania całego wesela.
Podczas wesela wykonujemy około 200 - 300 zdjęć, które następnie odtwarzamy live na TV - po weselu zdjęcia przekazywane są Młodej Parze.
Aby dodatkowo urozmaicić Wasze wesele, oferujemy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu, która sprawi, że podczas pierwszego tańca będziecie się czuć jak w chmurach.

liczba odwiedzin: 2824

Popularne miasta w okolicy