Profesjonalne filmowanie ślubów - PHOTOGRAPHER id:12532

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 04-06-2014
Liczba odwiedzin: 2751

Oferta Kamerzysta na wesele Zielona Góra

Cinema Studio . Kreatywne, nowoczesne , wysokiej jakości filmy ślubne - fotografia ślubna - reportażowa, plenerowa. Zakres usług PRO. Zapraszamy do kontaktu. . Bogate nasze portfolio zachęci Cię do podjęcia z nami współpracy . Zachęcamy do przejścia na naszą internetową stronę . Dostępna oferta oraz portfolio.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Opinie o Profesjonalne filmowanie ślubów - PHOTOGRAPHER Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
  1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
  2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
  3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
  4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
  5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
  6. Przysługują mi prawa do:
    • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
    • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
    • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
    • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
  7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Profesjonalne filmowanie ślubów - PHOTOGRAPHER id:12532
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agata i Artur MAzurek
Agata i Artur MAzurek
(5)
Dodano: 24-08-2016
Data imprezy: 06-09-2014
Gorąco polecamy współpracę z Cinema Studio. Pan Ireneusz to profesjonalista - bardzo kontaktowy i pełen nietuzinkowych pomysłów. Film z naszego wesela bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Pan Ireneusz uchwycił i podkreślił w nim wszystko co najważniejsze. Jest wzruszenie, radość, świetna zabawę, miłość i szczęście :) To co nas najbardziej zaskoczyło, to jak doskonale oddany klimat naszego wesela - dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy - mamy wspaniałą pamiątkę naszego niezapomnianego dnia. AGATA I ARTUR
Małgorzata i Błażej Malinowscy
Małgorzata i Błażej Malinowscy
(5)
Dodano: 21-07-2016
Data imprezy: 19-09-2015
My również polecamy firmę Cinema Studio! Współpracę z Panem Ireneuszem można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Świetny kontakt i profesjonalizm w pracy. Film i teledysk są dla nas piękną pamiątką na całe życie. Rewelacyjnie dobrana muzyka i sposób zmontowania materiału sprawiają, że film przywołuje wspaniałe przeżycia, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Wzrusza i bawi a do tego nie nudzi widza :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Pana Irka a jego pracę polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym :)
Karolina Ostrowska
Karolina Ostrowska
(5)
Dodano: 15-07-2016
Data imprezy: 30-08-2014
Wystawić opinię tej firmie to czysta przyjemność.Pod każdym względem profesjonalizm i praca na najwyższym poziomie.Film jest nagrany profesjonalnie.Polecam każdemu Firmę Pana Ireneusza.
Olga Drelich
Olga Drelich
(5)
Dodano: 13-07-2016
Data imprezy: 25-07-2015
Gorąco polecamy Cinema Studio wszystkim przyszlym Parom Mlodym.! Pan Ireneusz to profesjonalista w kazdym calu.. Odpowiednio wczesnie, przed terminem ceremonii, skontaktował sie z Nami aby ustalic wszystkie szczegoly.. Odpowiedzial wtedy na wszystkie nasze pytania, doradził w kwestiach spornych i udzielil cennych rad. Jego praca w dniu ślubu byla dla nas prawie niezauwazalna, co bylo dla Nas szczegolnie wazne, gdyz oboje z mężem czujemy sie nieswojo przed obiektywem.. I najwazniejsze to efekt. Sliczny teledysk (ktory mozna zobaczyc zarowno na tej stronie jak i na stronie CinemaStudio) jest super prologiem do calego filmu. Fantastyczne ujęcia pozwalają poczuć jeszcze raz emocje ktore towarzyszyly nam w owym dniu. Bardzo wazne jest tez to, ze film zostal zmontowany w taki sposob, ze ani przez chwile nie nudzi widza.. Zabawa na parkiecie pokazana dynamicznie i zabawnie, bez zenujacych wstawek nietrzezwych gosci.
Lepszej pamiatki nie moglismy sobie wymarzyc. Jeszcze raz dziekujemy p. Ireneuszowi, a Wam przyszli Nowozeńcy gorąco polecamy.
Ola i Jarek
Viktoria Wąsowicz
Viktoria Wąsowicz
(5)
Dodano: 13-07-2016
Data imprezy: 12-06-2015
Gorąco polecam !!!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.