Profesjonalne filmowanie ślubów - fotografia. id:12532

2400 zł / film
Zielona Góra, lubuskie
(6)
Dodaj opinię
792-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery
Cinema Studio . Kreatywne, nowoczesne , wysokiej jakości filmy ślubne - fotografia ślubna - reportażowa, plenerowa. Zakres usług PRO. Zapraszamy do kontaktu. . Bogate nasze portfolio zachęci Cię do podjęcia z nami współpracy . Zachęcamy do przejścia na naszą internetową stronę . Dostępna oferta oraz portfolio.

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Zielona Góra

Oferta

Oferta na film
2400 / film
Oferta podstawowa
Podstawowa forma filmu - 2400,00 zł : Przygotowania Pary Młodej, Uroczystość Zaślubin, Wesele. Więcej informacji i szeroki pakiet usług zapraszamy do kontaktu lub na naszą internetową .

Opinie (6)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Profesjonalne filmowanie ślubów - fotografia. id:12532
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Zielona Góra
Data dodania: 19-11-2018
Serdecznie polecam usługi Cinemastudio. Wszystko starannie wykonane, w pełni profesjonalnie i ze smakiem. Ponadto, Pan Ireneusz Szczerbak to niezwykle miła, ciepła i kontaktowa osoba, która starała się zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Byliśmy pod wrażeniem Jego zaangażowania.
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
A
Agata i Artur MAzurek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2014
Data dodania: 24-08-2016
Gorąco polecamy współpracę z Cinema Studio. Pan Ireneusz to profesjonalista - bardzo kontaktowy i pełen nietuzinkowych pomysłów. Film z naszego wesela bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Pan Ireneusz uchwycił i podkreślił w nim wszystko co najważniejsze. Jest wzruszenie, radość, świetna zabawę, miłość i szczęście :) To co nas najbardziej zaskoczyło, to jak doskonale oddany klimat naszego wesela - dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy - mamy wspaniałą pamiątkę naszego niezapomnianego dnia. AGATA I ARTUR
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
M
Małgorzata i Błażej Malinowscy
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2015
Data dodania: 21-07-2016
My również polecamy firmę Cinema Studio! Współpracę z Panem Ireneuszem można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Świetny kontakt i profesjonalizm w pracy. Film i teledysk są dla nas piękną pamiątką na całe życie. Rewelacyjnie dobrana muzyka i sposób zmontowania materiału sprawiają, że film przywołuje wspaniałe przeżycia, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Wzrusza i bawi a do tego nie nudzi widza :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Pana Irka a jego pracę polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym :)
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
K
Karolina Ostrowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2014
Data dodania: 15-07-2016
Wystawić opinię tej firmie to czysta przyjemność.Pod każdym względem profesjonalizm i praca na najwyższym poziomie.Film jest nagrany profesjonalnie.Polecam każdemu Firmę Pana Ireneusza.
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
O
Olga Drelich
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2015
Data dodania: 13-07-2016
Gorąco polecamy Cinema Studio wszystkim przyszlym Parom Mlodym.! Pan Ireneusz to profesjonalista w kazdym calu.. Odpowiednio wczesnie, przed terminem ceremonii, skontaktował sie z Nami aby ustalic wszystkie szczegoly.. Odpowiedzial wtedy na wszystkie nasze pytania, doradził w kwestiach spornych i udzielil cennych rad. Jego praca w dniu ślubu byla dla nas prawie niezauwazalna, co bylo dla Nas szczegolnie wazne, gdyz oboje z mężem czujemy sie nieswojo przed obiektywem.. I najwazniejsze to efekt. Sliczny teledysk (ktory mozna zobaczyc zarowno na tej stronie jak i na stronie CinemaStudio) jest super prologiem do calego filmu. Fantastyczne ujęcia pozwalają poczuć jeszcze raz emocje ktore towarzyszyly nam w owym dniu. Bardzo wazne jest tez to, ze film zostal zmontowany w taki sposob, ze ani przez chwile nie nudzi widza.. Zabawa na parkiecie pokazana dynamicznie i zabawnie, bez zenujacych wstawek nietrzezwych gosci.
Lepszej pamiatki nie moglismy sobie wymarzyc. Jeszcze raz dziekujemy p. Ireneuszowi, a Wam przyszli Nowozeńcy gorąco polecamy.
Ola i Jarek
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
V
Viktoria Wąsowicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2015
Data dodania: 13-07-2016
Gorąco polecam !!!
Ireneusz
19-11-2018
Dziękuję
Ireneusz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Cinema Studio
Imię i nazwisko:Ireneusz Szczerbak
Adres:Zielona Góra
woj. lubuskie
792-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-06-2014, liczba odwiedzin: 3374
Telefon
792-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie