Zobacz zdjęcia (50)
Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 1
Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 2 Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 3 Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 4 Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 5
Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele....., Poznań - zdjęcie 6
1 / 50

Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele..... id:6898

Poznań, wielkopolskie
(48)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
506-364...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Najważniejsze informacje dla naszych Klientów w kilku zwięzłych punktach:

Najistotniejszą dla nas rzeczą jest Państwa satysfakcja. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Trafiając do nas, poczują się Państwo wyjątkowo, ponieważ specjalnie dla Państwa skonfigurujemy profil repertuarowy oraz ustalimy indywidualny przebieg imprezy.
Wesele

Profil repertuarowy:

Bardzo ważnym elementem każdej imprezy jest profesjonalnie dobrany profil repertuarowy, który zawsze tworzymy w oparciu o preferencje naszych Klientów. Dzięki takim działaniom możemy być pewni, że uroczystość będzie udana i każdy gość znajdzie coś dla siebie w naszym repertuarze.

Utwory, które gramy w czasie imprezy wybierane są intuicyjnie bezpośrednio przed każdym blokiem muzycznym, w wyniku analizy poprzedniego. W tej kwestii nigdy nie posługujemy się schematami, dlatego też każda uroczystość ma inny wymiar i swój niepowtarzalny klimat.

Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi trwają nie więcej, niż 10 minut z wyłączeniem niespodzianek kulinarnych i innych specjalnych elementów uroczystości - np. ustalonych przez Państwa z obsługą lokalu.
Respektujemy przerwy na posiłki, czekamy aż wszyscy posilą się i spokojnie odpoczną po jedzeniu.

Ilość utworów granych w blokach zależy również od tego jaka atmosfera panuje na parkiecie. Zwyczajowo jest to od 5 do 10 piosenek (ok 45 minut).

W naszym bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll;, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki.

Przebieg oraz charakter uroczystości weselnej:

To, jak będzie wyglądała Państwa uroczystość zależy tylko i wyłącznie od Państwa. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty pakiet zabaw weselnych oraz innych możliwych atrakcji, które przyczynią się do uatrakcyjnienia imprezy naszego klienta.

W porozumieniu z Państwem konfigurujemy, minuta po minucie, cały przebieg uroczystości (podziękowania, toasty, zabawy, konkursy, oczepiny). Jesteśmy elastyczni i przystajemy na Wasze niestandardowe propozycje, ponieważ lubimy wyzwania a każde nowe doświadczenie wykorzystujemy w dalszych działaniach.

NIE PIJEMY ALKOHOLU W PRACY !!!!!!!!! i TO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD WIELU ZESPOŁÓW.

Posiadamy własny transport, markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Warunkiem podjęcia współpracy z nami jest podpisanie umowy.

Zapraszamy do współpracy

Z wyrazami szacunku,
Łukasz Pietras

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele..... - film 1 Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele..... - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Trafiając do nas mają Państwo pewność że wybrali Państwo właściwy zespół.Podejmując współpracę z firmą, z ludźmi którzy na codzień zajmują się tylko oprawą imprez różnej maści.Każde z nas zagrało w swoim życiu ponad tysiąc wesel, eventów, koncertów itp.Nasza firma jest wynikiem pasji ,jak w nas od dziecka drzemie. :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas profesjonalizm, co potwierdzają opinie naszych klientów. Naszą szczególną specjalnością jest prowadzenie międzynarodowych oraz zagranicznych uroczystości weselnych. Władamy biegle językiem angielskim i niemieckim. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą, oferujemy wykonanie usługi w każdym innym języku.
Żadna odległość nie stanowi dla nas większego problemu, gdyż posiadamy profesjonalny transport.
Posiadamy również własne usługi filmowe, dzięki temu możecie Państwo podpisać dwie umowy w jednym miejscu :)
Jesteśmy bardzo elastyczni.W trakcie realizacji realizujemy szczegółowo wszystkie ustalenia które wcześniej wraz z Parą młodą przygotowujemy.Odbywa się to zazwyczaj ok miesiąc przed weselem.

Wyróżnia nas również wysoki poziom zachowania w trakcie realizacji, NIE PIJEMY ALKOHOLU co zapewniamy również w umowie.Płacimy Zaiks jeśli sytuacja tego wymaga.Posiadamy każdy sprzęt bez którego nie moglibyśmy zrealizować wszystkich tych przedsięwzięć min ,oświetlenie ,transport ,dodatkowe nagłośnienie (czasami kiedy wesele jest na dwóch salach ,wypada nagłośnić również tę drugą)

Posiadamy bardzo wysokie kompetencje dotyczące branży weselnej.Graliśmy wiele lat wesela w całej Polsce.Dzięki temu jesteśmy w stanie określić mentalnie każdą grupę społeczną gości bawiących się na weselu dziki czemu dobieranie utworów do tańca na live nie stanowi większego problemu.Skutkiem ubocznym tego działania jest zadowolenie bawiących się gości ponieważ każdy w tym repertuarze może cos dla siebie znaleźć. Znamy również obyczajowość i tradycje weselne każdego z regionów , przez co klient nie czyje dysonansu lokalna- kulturowego jaki nas dzieli. Wesela się na prawdę różnią a my nie jesteśmy temu obojętni.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 1999 roku.Nie każdy członek zespołu posiada identyczny staż ale te daty są do siebie bardzo zbliżone.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Cena jaką podajemy klientowi dotyczy przeważnie godzin od 16.00 do 4.00 rana.Inny, niestandardowy wymiar godzin należy wspólnie ustalić.Ustalenie godzin ewentualnych poprawin można określić w trakcie odbywającego się wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta chyba nie istnieje :) Tak naprawdę każde zlecenie jest traktowane przez nas bardzo indywidualnie.Staramy się dla każdego robić tyle ile możemy.Jeśli czegoś nie da rady się zrealizować, otwarcie o tym informujemy.Pary które do nas trafiają są bardzo świadome, często oczekują że spełnimy ich oczekiwania, nawet te odbiegające od normy :) Te lubimy najbardziej i je spełniamy.

Jeśli już faktycznie zebrać jakieś podstawowe punkty odniesienia to na pewno otrzymają Państwo od nas :

- Oprawę muzyczną wesela
- Nagłośnienie zespołu
- Oświetlenie zespołu
- Transport zespołu
- Oprawa konferansjerska również w językach Niemiecki Angielski (w cenie)
- Wspólne ustalenie indywidualnego przebiegu całej imprezy " step by step"
- Wysokie poczucie bezpieczeństwa zleceniodawcy podczas całej współpracy.

Skład, w którym występujemy.

Skład jest zawsze adekwatny do oferty którą prezentujemy na łamach portalu Wesele z Klasą lub na naszej stronie internetowej.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest od lat niezmienny.Zajmujemy się tylko oprawą muzyczną oraz jak wcześniej wspomniałem filmem ślubnym.

Jaki repertuar proponujemy?

W naszym bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll;, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki.

To jak będzie finalnie wyglądał Państwa repertuar zależy od tego jaki Profil repertuarowy zostanie przez nas wspólnie ustalony wcześniej na spotkaniu.Ważna jest jeszcze ostateczna analiza gości weselnych przez zespół Druga Strefa Cover Band w trakcie realizacji.To daje możliwość idealnego dobierania utworów w każdym bloku muzycznym.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasza usługa proponuje obsługę konferansjerską .Również w języku Angielskim i Niemieckim w cenie oraz wieloma innymi za dodatkową opłatą .Współpracujemy z zaufanymi osobami, które mają pojęcie o pracy na weselu.Rozumieją i dokładnie znają specyfikę pracy na tym polu.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie wokalistką jest Marika Janowska- Półfinalistka w popularnym teleturnieju muzycznym Must Be The Music - Tylko Muzyka, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat. Marika wzięła udział w siódmej edycji programu. Jej wykonanie piosenki "Nie ma, nie ma Ciebie" (Kayah i Bregovic) zachwyciło szefa jury MBTM Adama Sztabę. Juror występ podsumował jednym zdaniem "Wszystko było absolutnie wspaniałe!"

Marika jest laureatką wielu konkursów wokalnych, śpiewała rówież w kilku zespołach coverowych z szerokim repertuarem od muzyki rozrywkowej, pop, disco po jazz i poezję śpiewaną. Z Drugą Strefą Cover Band związana od sześciu lat.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty klawiszowe, gitary,saksofon,cztery wokale w tym damski.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie marki:allen & heath,QSC,Neumann,Shure,Gipson,Nord,Roland,k&m,Mipro,LD,Neutrick,hercules ,case pack,paco case,selmer

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski ,Angielski,Niemiecki,Rosyjski,Hiszpański,Włoski

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadzimy po Angielsku, Niemiecku w cenie oraz każdym innym języku zgodnie z zapotrzebowaniem.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Każdego roku obsługujemy przynajmniej około dwudziestu wesel międzynarodowych.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Zajmujemy się również filmowaniem ślubów oraz uroczystości weselnych . Zapewniamy również oprawę muzyczną w kościele lub w miejscu gdzie odbywa się wesele.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Zespół posiada własne oświetlenie ,na potrzeby zespołu.W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkowe usługi polegające na dekoracji światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Posiadamy bardzo obszerny repertuar stały ok 400 utworów na podstawie którego , w porozumieniu z naszym zleceniodawcą ustalamy odpowiednio dopracowany profil repertuarowy z którego póżniej w trakcie realizacji, na podstawie analizy wybieramy nasz finalny zestaw utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Każdy gość może do nas przyjść ,nie gryziemy :) zamówić sobie utwór.Podczas uroczystości weselnej nie pobieramy za to dodatkowych opłat.Jeśli nie posiadamy jakiegoś tytułu w naszym repertuarze ,staramy się zaproponować jakąś analogiczną alternatywę. :)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zaiks jest kwestią umowną pomiędzy zleceniodawcą ,zleceniobiorcą lub właścicielem lokalu w którym organizowane jest przyjęcie weselne.Te trzy podmioty maja obowiązek się dogadać i ustalić kto powinien ponieść koszty.Jeśli zachodzi potrzeba nie uchylamy się od odpowiedzialności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Osiągnięć przez te wszystkie lata nazbierało się wiele.Marika była Półfinalistką Musi be the music, oprócz tego zdobyła wiele nagród na różnych festiwalach i nie tylko. Łukasz czyli ja :) ,kilkukrotnie wyróżniony na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych ,które odbywają się już prawie 50 lat i są bardzo prestiżowe.Do tego występy z różnymi znanymi artystami w chórkach .Nasz Teofil jest autorem wielu wspaniałych utworów które produkuje dla siebie i nie tylko ,nagrał kilka płyt które spotkały się z wspaniałym odzewem w Polsce i za granicą .Mikołaj Wienke, również pomimo młodego wieku ma już za sobą wiele koncertów nie tylko przy okazji studiów na Akademi w Bydgoszczy.W wolnych chwilach grywa również jako muzyk sesyjny.Można go spotkać na wielu scenach polskich i zagranicznych.Ale to nasza praca i ciężko określić czy są to nasze osiągnięcia czy skutki uboczne naszych wcześniejszych decyzji i postaw jakie od dziecka posiadamy :) Z natury jesteśmy skroni :)

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wykształcenie członków zespołu oscyluje pomiędzy podstawowym muzycznym a akademią np Jazzu i muzyki rozrywkowej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każde z nas rozpoczęło swoją drogę muzyczną już od wczesnych lat młodzieńczych.To w nas było od samego poczęcia, inaczej nie można tego wytłumaczyć.Słuch muzyczny się dziedziczy nie można go nabyć inną drogą.Dodam że większość z nas pochodzi z muzycznych rodzin lub przynajmniej ktoś w rodzinie na czymś grał.
W naszych domach było zawsze jakieś minimalne instrumentarium na którym w formie zabawy można było się kształcić.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy bardzo istotna jest bardzo dobra atmosfera.Nie lubimy robić niczego na ostatnią chwilę, jeśli istnieje oczywiście możliwość wcześniejszego zaplanowania lub ustalenia jakiegoś harmonogramu działania.Lubimy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, wtedy nam się spokojnie pracuje.

Lubimy również gdy nasz zleceniodawca pozostawia nam możliwość działania na własną rękę.Daje to większe możliwości wchodzenia w inter-akcję z gośćmi, oraz pewne widełki w trakcie realizacji przy podejmowaniu szybkich decyzji.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jako ludzie nie ograniczamy się do jednego czy kilku artystów.Uważamy że jeśli nas coś bardzo inspiruje w danym momencie ,bierzemy to co jest dla nas istotne i ważne.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest jedną z najważniejszych kwestii w naszej pracy.Pewnie nie bez powodu takie pytanie pojawiło się na łamach wesele z klasą.
Bardzo ważny jest dla nas środek transportu.Auto którym się poruszamy jest stosunkowo nowe , regularnie serwisowane tak abyśmy mieli pewność że dojedziemy bez kolizyjnie na miejsce.Sprzęt na którym pracujemy jest markowy.Nie pracujemy nigdy na niepewnych urządzeniach, alternatywnych, bo to zawsze rzutuje na ostateczny wizerunek czy odbiór finalny. Ostatnimi czasy zainwestowaliśmy w nowoczesną technologie jeśli idzie o nagłośnienie.Nasz komfort pracy znacznie się zwiększył ,mamy nadzieje że odbiorcy również to czują i o to tu chodzi :)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Nasze podejście do zabaw jest bardzo neutralne. Dzięki naszemu podejściu i własnemu indywidualnemu ''know how" zapewniamy naszym zleceniodawcom prawo wyboru i dopasowania takich zabaw.Tak samo ich ilości.
Osobiście uważam ,jako człowiek który zagrał w swoim życiu ok 1500 wesel że to indywidualna kwestia.Bywają takie wesela na których takie zabawy się nie odbywają.Zależy to w głównej mierze od poziomu dystansu zleceniodawcy oraz gości.Ważny jest również charakter imprezy do którego takie zabawy nie pasują w żaden sposób.

Jeśli już decydują się państwo na zorganizowanie zabaw integracyjnych to polecam je zorganizować przy okazji oczepin.W trakcie wesela nie zawsze jest okno w którym można coś takiego zaplanować.Zależy to od ilości atrakcji jakie towarzyszą Państwu podczas uroczystości weselnej a te zabierają sporo czasu.Duże znaczenie ma również godzina rozpoczęcia.Inaczej podchodzimy do tematu kiedy uroczystość weselna rozpoczyna się o 16.00 na sali a inaczej jak o 19.tej ,20 tej Dzisiejsi goście jednak cenią sobie na pierwszym miejscu tańce. Jeśli czuja jakis niedosyt po weselu , to znaczy że było ich za mało. Wspomnę jeszcze o takich lokalizacjach jak np Okolice Kalisza czy np wschód polski.Tam wszystko rządzi się swoimi obyczajowymi prawami i nic i nikt tego nie przeforsuje i trzeba robić co trzeba :)

W odniesieniu do większości naszych klientów , mogę powiedzieć że cenią sobie minimalizm.Bardzo lubią zabawy integracyjne przy okazji utworów jakie gramy.Moga dzieci temu czynnie brać udział w śpiewaniu czy wykonywaniu rozmaitych figur czy wspólnych tańców.

Należy również pamietać że każdą zabawę musimy dopasować do poziomu dystansu a nawet mentalnego Państwa gości. Jest w tym pewna psychologia działania którą należy się posługiwać.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Tak naprawdę nie mam w pamięci jakiś specjalnych oczepin ,które wyróżniłyby się mocno z tłumu, ale w latach 2000 było ich wiele.W stosunku do tych czasów można by stwierdzić że różniły się czasami od dzisiejszych.Ludzie mieli większe poczucie dystansu :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Tak naprawdę jesteśmy w stanie zagrać wszystko w ramach naszych kompetencji.Nie mamy problemu z Disco Polo, jeśli trzeba to gramy i nie ma gadania .Natomiast jeśli mielibyśmy zagrać trash metal z groulem na wokalu to chyba nie posiadając tych umiejętności oraz dodatkowego instrumentarium nie bylibyśmy w stanie.Na tym to polega

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W każdym sezonie pojawia się jakis hit :) W jednym z nich nieustannie graliśmy Eda Sheerana na pierwszy utwór.Nie dlatego że nam się podobał, dlatego że większość Par miała takie życzenie.Nie wspomnę już o Zenku i jego hitach ,Sławomir itp.Zawsze jest ktoś ,kogo trzeba bardziej wyeksponować w repertuarze podczas grania :)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Nie wymienię tych utworów w sensie numerków, dlatego że jak wcześniej pisałam ustalenie repertuaru polega zawsze na indywidualnych ustaleniach w oparciu o preferencje naszych zleceniodawców i ich gości .Nie każdemu można zagrać Miłość w Zakopanem czy bałkanicę czy Zenka .

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Trzeba również grać ,jeśli jest ku temu sposobność :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Nie ma złotego środka i nigdy nie było :) Ludzie są różni i różnie reagują na bodźce .Bardzo ważny jest odpowiedni dobór repertuaru.Powinno się zachęcić przede wszystkim utworami które od pierwszych dźwięków wprawiają nogę w ruch i wtedy goście sami PODEJMUJĄ DZIAŁANIE.Nie ukrywam również że bardzo dużo zależy od konferansjera czy wodzireja ,który czuwa nad wszystkimi i swoim urokiem osobistym oraz dużym wyczuciem i zaangażowaniem w danej sytuacji potrafi odpowiednio reagować ,podświadomie wpływać na gości :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Bardzo lubimy utwory w których można pokazać jakiekolwiek walory.Które w swojej budowie maja więcej niż zwrotka i refren.Harmonicznie różne niezależnie od gatunku.Odbiorcy dostrzegają wtedy różnice pomiędzy typowym "grajkiem " muzykiem dla którego pieniądze które zarabia są wyłącznie skutkiem ubocznym a nie celem samym w sobie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Kiedyś graliśmy na weselu które odbywało się w domu Pana Młodego a dokładniej w pokoju.W jednym były tańce a w drugim siedziało dziesięciu gości .Była prawdziwa stodoła z prześwitem pomiędzy deskami.Wyspa w Dolinie charlotty .

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Była sytuacja gdzie Państwo młodzi przed godziną 24 wyrzucili obrączki i wszystko między nimi się skończyło.Było również smutne wesele gdzie zmarł Tata Pani młodej w wyniku zawału serca :-(

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Druga Strefa (48)

Dodaj opinię
Druga Strefa Cover Band - Profesjonalny zespół na Twoje wesele..... id:6898
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 48 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Monika Lewicka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Chodzież
Data dodania: 19-10-2021

Z całego serca polecam zespół Druga Strefa Cover Band. Profesjonalna obsługa, super kontakt. Cenne rady i wskazówki co pozwoliło nam zniwelować stres. Wykonanie przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Cudowny wokal Pani i Panów. Instrumenty- bajka. Zarówno my jak i nas goście byliśmy zachwyceni repertuarem i wykonaniem. Z tym zespolem wesele do białego rana gwarantowane! Dziękujemy!

Łukasz Pietras
19-10-2021

Dziękujemy bardzo 😊🙏

M
Maciej Hardybala
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Rzęszkowo
Data dodania: 19-10-2021

Zespół przerósł nasze oczekiwania, polecam każdemu kto lubi muzykę na żywo. Każdy z członków zespołu jest specjalistą w tym co robi, naprawdę Panowie i Pani dali z siebie 100%. Gdybyśmy mieli brać ślub raz jeszcze na pewno postawilibyśmy na Drugą Strefę Cover Band ! :)

Łukasz Pietras
19-10-2021

Dziękujemy bardzo 😊🙏

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Pogorzelica
Data dodania: 12-10-2021

Jesteśmy kilka dni po weselu i ciągle nie możemy wyjść z podziwu jak wspaniale spisał się zespół Druga Strefa Cover Band. Kontakt od samego początku szybki i sprawny. Wszystkie nasze życzenia zostały spełnione. Wesele było poprowadzone wspaniale. Świetne wokale oraz gra na instrumentach. Wszyscy goście bawili się do rana i byli zachwyceni oprawą muzyczną. Polecamy z całego serca, Karolina i Daniel.

Łukasz Pietras
13-10-2021

Dziękujemy bardzo 🙏 To również zasługa Państwa i wszystkich gości, którzy bawili się od samego początku aż do końca. Bardzo miło będzie nam Państwa wspominać ❤️
Łukasz Pietras

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Osiek
Data dodania: 04-10-2021

Goście byli zachwyceni... I my również 😍
Świetny zespół ;) polecamy . Dziękujemy...❤

Łukasz Pietras
04-10-2021

Dziękujemy serdecznie ❤️🙏

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Poznań
Data dodania: 07-09-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Każdy z gosci swietnie się bawił i chwalił zespół:) bardzo dziekujemy, było świetnie!

Łukasz Pietras
07-09-2021

Dziękujemy serdecznie :)

R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2021
Chodzież
Data dodania: 05-07-2021

Fenomenalny zespół, oprawa muzyczna na najwyższym poziomie, goście byli zachwyceni, a dobór muzyki nie mógł być lepiej trafiony pod towarzystwo, zespół idealnie reagował na to co działo się na parkiecie. A kontakt przed samym wydarzeniem również idealny, nie tylko w kwestiach grania ale również w pomocny w wielu innych kwestiach powiązanych. Serdecznie Polecam!

Łukasz Pietras
05-07-2021

Z całego serca dziękujemy ❤️

P
Paulina i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2021
Młodzikowo
Data dodania: 02-07-2021

Bardzo polecamy zespół Druga Strefa Cover Band! Mimo że mieliśmy trochę pomysłów, które wykraczały poza standardowe prowadzenie wesela i na dodatek, poprosiliśmy o nie dość późno, zespół wszystko bez problemu zrealizował. Piękne głosy, wysoki poziom wykonań, duża elastyczność - było naprawdę niesamowicie :)
Bawiliśmy się do białego rana i moglibyśmy jeszcze dłużej! Mamy nadzieję, że jeszcze będzie nam dane pobawić się przy Waszej muzyce! Dziękujemy! :)

Łukasz Pietras
05-07-2021

Dziękujemy bardzo bardzo ❤️❤️

S
Sandra & Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Skórki
Data dodania: 14-10-2020

Długo zastanawialiśmy się co napisać ,aby wyrazić swoje zdanie na temat zespołu Druga Strefa.
Tak właściwie tego nie da się opisać w kilku słowach :) dlatego chcielibyśmy bardzo bardzo podziękować za tak piękne prowadzenie naszego najważniejszego dnia w życiu.To dzięki Wam był wyjątkowy. Od początku wiedzieliśmy ,że wybór Waszego zespołu był trafiony w 10-ątkę można to było odczuć już na pierwszym spotkaniu ,a kolejne tylko nas utwierdziło w przekonaniu ,że jesteście ZDECYDOWANIE NAJLEPSI W TYM CO ROBICIE :)
Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie co możemy potwierdzić z czystym sumieniem my jak również wszyscy nasi zadowoleni goście Rewelacyjny wokal, śmieszne konkursy oraz Wasze zaangażowanie jest zdecydowanie godne do naśladowania.
Polecaliśmy -polecamy i będziemy polecać!!! :)
Jak zespół to TYLKO Druga Strefa Cover Band
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko!
pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Druga Strefa

Nazwa firmy: Druga Strefa
NIP: 7641589585
Imię i nazwisko: Łukasz Pietras
Adres: Poznań, ul. Bohaterów II Wojny Światowej Os.25, 61-387, woj. wielkopolskie
506-364...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12854
Zadzwoń
506-364...
Napisz

Popularne miasta w okolicy