Zobacz zdjęcia (5)
reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski, Poznań - zdjęcie 1
reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski, Poznań - zdjęcie 2 reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski, Poznań - zdjęcie 3 reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski, Poznań - zdjęcie 4 reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

reportaż ślubny teatralnym okiem / Maciej Zakrzewski id:35094

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Profesjonalny reportaż ślubny, na terenie całego kraju - zapraszam do zapoznania się z zakresem wykonywanych przeze mnie prac. Gwarantuje najwyższą jakość zdjąć w połączeniu z dyskrecją (Bo nie ma nic gorszego niż narzucający się i przeszkadzający fotograf :) )

Wszystkie prace wykonuję osobiście bez podwykonawców. Możliwość realizacji sesji zdjęciowej w plenerze jak i w profesjonalnym studiu. Zapewniam dodatkową opiekę stylistki i wizażystki podczas zdjęć.

zapraszam do zapoznania się pracami na mojej stronie internetowej.

Na co dzień fotografuję teatr, taniec oraz szeroko rozumiane działania performatywne. Bardzo dobrze odnajduję się w sytuacjach eventowo-festiwalowych jak i podczas kameralnych sesji studyjnych. Od lat współpracuję mi.in z Festivalem Malta, Polskim Teatrem Tańca – Baletem Poznańskim, Sceną Roboczą, Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Concordią Design, Instytutem im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, Teatrem Polskim w Poznaniu.
Czterokrotny finalista w Konkursie Fotografii Teatralnej, organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Członek międzynarodowego jury konkursu fotografii teatralnej.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2013

Popularne miasta w okolicy