Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Kresowianka, Inowrocław - zdjęcie 1
Restauracja Kresowianka, Inowrocław - zdjęcie 2 Restauracja Kresowianka, Inowrocław - zdjęcie 3 Restauracja Kresowianka, Inowrocław - zdjęcie 4 Restauracja Kresowianka, Inowrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Kresowianka id:26572

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Restauracja posiada wyśmienitą kuchnię w nietuzinkowej scenerii minionych wieków. Pobyt w tym miejscu, jest jak podróż w Mickiewiczowskie Kresy Wschodnie, bowiem Sieć Restauracji Kresowianka to „ambasada" litewskiej sztuki kulinarnej. Wszystkie dania przygotowywane są według tradycyjnych receptur litewskich, a antyczne meble, suto zastawione stoły, zdobione koronkami i kwiatami, ciężkie aksamitne zasłony, stare fotografie i obrazy sprawiają, że Goście Kresowianki zetkną się tu z litewską oraz polską tradycją w najlepszym jej wydaniu. Wszystkie pomieszczenia Restauracji Kresowianka są klimatyzowane i posiadają możliwość regulacji temperatur w poszczególnych pomieszczeniach indywidualnie, a każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje także możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie istnieje możliwość odtwarzania innego rodzaju muzyki w każdym pomieszczeniu.
 

Sieć Restauracji Kresowianka oddaje do Państwa dyspozycji salę weselną w Bydgoszczy mieszczącą 70 osób, salę weselną w Inowrocławiu na 100 osób, w Gnieźnie na 120 osób oraz salę weselną w Koninie na 150 osób. Restauracja w tym szczególnym dniu zapewnia tradycyjne powitanie chlebem i solą, dekorację kwiatową stołów, obsługę kelnerską, dania serwowane, dania w formie bufetu, pakiet napojów ciepłych bez limitu, apartament dla Młodej Pary oraz specjalną cenę na pokoje dla gości weselnych.

Opinie (1)

Restauracja Kresowianka id:26572
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aleksandra Małek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Kijewo
Data dodania: 20-08-2017

Lokal bardzo ładny. Jedzenie przepyszne i bardzo dużo. Goście głodni nie byli, nikt nie miał możliwości być głodnym. Obsługa sprawna i miła. Kontakt z właścicielami rewelacyjna. Można mieć do nich zaufanie. Szczerze polecam, byleby gości nie było więcej niż 70 osób , jeśli planowane są tańce (a najlepiej ok 50)

Kontakt

Adres: Inowrocław, , 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2453

Popularne miasta w okolicy