Zobacz zdj─Öcia (5)
Restauracja Moja Weranda, Gołębiewo Średnie - zdjęcie 1
Restauracja Moja Weranda, Gołębiewo Średnie - zdjęcie 2 Restauracja Moja Weranda, Gołębiewo Średnie - zdjęcie 3 Restauracja Moja Weranda, Gołębiewo Średnie - zdjęcie 4 Restauracja Moja Weranda, Gołębiewo Średnie - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Moja Weranda id:39233

Gołębiewo Średnie, pomorskie

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogr├│d/taras

Atrakcje

  • Dekoracje ┼Ťwiat┼éem
  • S┼éodki k─ůcik
  • Wiejski st├│┼é

Moja Weranda ÔÇô Restauracja stworzona z pasj─ů do gotowania i rodzinn─ů atmosfer─ůÔÇŽ
Moja Weranda to nietypowe miejsce na mapie tr├│jmiejskiego szlaku restauracyjnego. Wystr├│j, cho─ç ÔÇ×jak u babciÔÇŁ, jest pe┼éen elegancji ┼é─ůcz─ůcej si─Ö zar├│wno z tradycj─ů, jak i histori─ů naszego regionu.

Nasza restauracja to wyj─ůtkowe miejsce o niezwykle rodzinnej atmosferze. Blask pal─ůcych si─Ö wieczorow─ů por─ů ┼Ťwiec nadaje jej subtelnego uroku, tak ulubionego przez wszystkich, kt├│rzy kochaj─ů spotkania czy przyj─Öcia w rodzinnej scenerii w towarzystwie aromatycznych specja┼é├│w domowej kuchni podanych z lekk─ů nutk─ů nonszalancji.

Moja Weranda to kuchnia, w kt├│rej znajdziecie Pa┼ästwo staropolsk─ů klasyk─Ö, aczkolwiek podan─ů w oryginalny spos├│b. To kuchnia tworzona z sercem i duchem dawnych przepis├│w z ksi─ůg kucharskich naszych bab─ç i prabab─ç.

Nasze dania s─ů niezwykle lekkie i aromatycznie finezyjne, dzi─Öki starannie wyselekcjonowanym produktom pochodz─ůcym z naszego regionu. Dope┼énieniem odpowiednio dobranych sk┼éadnik├│w jest fantazyjna oprawa.

Je┼Ťli chcecie si─Ö Pa┼ästwo przenie┼Ť─ç do przesz┼éo┼Ťci i ponownie zasmakowa─ç kuchni ÔÇ×jak u babciÔÇŁ,

Moja Weranda jest najlepszym do tego miejscem.