Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Portowa & Hotel Malinowski, Gliwice - zdjęcie 1
Restauracja Portowa & Hotel Malinowski, Gliwice - zdjęcie 2 Restauracja Portowa & Hotel Malinowski, Gliwice - zdjęcie 3 Restauracja Portowa & Hotel Malinowski, Gliwice - zdjęcie 4 Restauracja Portowa & Hotel Malinowski, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Portowa & Hotel Malinowski id:28748

Gliwice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Restauracja Portowato szczególne miejsce przenoszące swych Gości
w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej.
To miejsce, które powinno obowiązkowo znaleźć się
na liściePaństwa gliwickich doznań kulinarnych.

 

Nasz doświadczony personel pod przewodnictwem mistrza patelni nudelkuli i chochli kreuje nowy wizerunek sztuki kulinarnej, pobudzając Państwa zmysły oraz działając na wyobraźnię.
Oferujemy doskonałe potrawy kuchni śląskiej oraz europejskiej, przyrządzone w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnej aranżacji.
Nie potrafimy pisać o jedzeniu. Wiemy jednak jak stworzyć ze smacznych, świeżych i zdrowych składników prawdziwe cuda kulinarne.
W naszej piwniczce leżakują wina z różnych najpiękniejszych zakątków świata.
Na Śląsku lubimy pić alkohol, jednak jeszcze bardziej kochamy się nim dzielić, dlatego też proponujemy sznapsa a może nawet dwa przed obiadem, podczas gdy za naszym szynkiem znajdą Państwo bogatą ofertę drinków oraz napoi alkoholowych.
Szczególną cechą restauracji jest jej niepowtarzalna atmosfera oraz oryginalne wnętrze, składające się z 3 obszernych, otwartych poziomów odzwierciedlających poszczególne pokłady pełnomorskiego okrętu. Na ścianach znajduje się okazała kolekcja modeli statków, z których każdy marzyciel znajdzie coś dla siebie począwszy od cudownych żaglowców, poprzez statki wojenne z naszą perłą lotniskowcem U.S.S. Enterprise liczącym ponad 100 cm długości a skończywszy na współczesnych, ekskluzywych motorówkach oraz łodziach ratunkowych.
Goście rozpoczynają swoją podróż od maszynowni na poziomie 0, gdzie znajduje się szynk oraz główna część restauracyjna.
Po zaspokojeniu podniebienia nie można zapomnieć o przeniesieniu się na poziom I do części rozrywkowej, w tle przyjemnej dla ucha muzyki oraz wizualnych projekcji na czterech dużych telewizorach.
Poziom II to część restauracji, gdzie już na samym wejściu po majestatycznych, spiralnych schodach, Goście mogą pozwolić sobie na chwilę zapomnienia oraz swobody. Wraz z widokiem z górnej perspektywy na pozostałe II poziomy sprawiają, iż wielu naszych klientów pozostaje tam do późnych godzin nocnych.
Przestrzegamy przed leżakami, tam na prawdę można leniuchować przez długie godziny. Nasza pomysłowa restauracja to idealne miejsce na organizację przyjęć urodzinowch dla Państwa milusińskich. Ponadto zapraszamy na pozostałe imprezy okolicznościowe, gdzie postaramy się zrealizować wszystkie państwa oczekiwania w ramach możliwości względem naszej obsługi.
Organizujemy imprezy okolicznościowe dla najmłodszych, komunie, wesela oraz spotkania biznesowe.

Troszkę się rozpisałem, dlatego kończę ślonskie gaworzenie
i biora się za warzene.
Mamy nadzieję, iż „Restauracja Portowa” stanie się „Twoją przystanią dobrego smaku”.  

liczba odwiedzin: 1775

Popularne miasta w okolicy