Salon i Wypożyczalnia Sukien Ślubnych: "KAMILA" id:35214

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Mieścisko, wielkopolskie
Data dodania: 16-04-2018
Liczba odwiedzin: 149

Oferta Salon sukien ślubnych Mieścisko

Co sprawia, że suknia ślubna jest tak wyjątkowa? To właśnie w niej rozpoczynasz nowy rozdział w swoim życiu. Może być uszyta z myślą o Tobie, z uwzględnieniem wszystkich pomysłów, marzeń i potrzeb. Bądź zaangażowana w jej wykonanie od podszewki do ostatniego kryształu! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i sugestie – zapewniamy szycie sukien ślubnych właśnie dla Ciebie. Idealna kreacja może powstać tylko wtedy, kiedy wspólnie z nami będziesz uczestniczyć w procesie jej tworzenia.

Salon i wypożyczalnia sukien ślubnych KAMILA projektowaniem i szyciem sukien ślubnych zajmuje się już od wielu lat. Łączymy pracę z pasją, w którą wkładamy serce. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć efektowne i niepowtarzalne kreacje. Począwszy od nowoczesnych wzorów, poprzez klasyczne fasony, kończąc na fantazyjnych bogato zdobionych modelach. Na wysoką renomę pracujemy każdego dnia.

Tworząc nasze wyjątkowe suknie ślubne, wykorzystujemy wysokiej jakości tkaniny, przepiękne koronki, aplikacje i korale. Uroczystość i ceremonia ślubna to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby strój był wygodny, solidny i zachwycał swoim pięknem. Z nami poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo w ten cudowny dzień!

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także kompleksową i fachową obsługę. Sprawdź naszą ofertę, a następnie umów się na spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły.

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: nieograniczona

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie o Salon i Wypożyczalnia Sukien Ślubnych: "KAMILA" Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon i Wypożyczalnia Sukien Ślubnych: "KAMILA"
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Mieścisko
Kod:62-290

Godziny pracy

Pn:08:00 - 18:00
Wt:08:00 - 18:00
Śr:08:00 - 18:00
Cz:08:00 - 18:00
Pt:08:00 - 18:00
Sb:08:00 - 12:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.