Zobacz zdjęcia (4)
Salon sukien ślubnych Hermago, Tarnów - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych Hermago, Tarnów - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych Hermago, Tarnów - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych Hermago, Tarnów - zdjęcie 4
1 / 4

Salon sukien ślubnych Hermago id:32564

Tarnów, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Salon Sukni ślubnych "Hermago" mieszczący się w Tarnowie przy ul. Targowej 8 jest firmą rodzinną, kierowaną przez mgr inż. arch. Małgorzatę Herodecką. Pracownia w obecnej strukturze istnieje od 1992 roku a jej poprzedniczką była była "ZYTA" - Pracownia Modniarska założona w tym miejscu w roku 1952 przez Mistrza Modniarskiego Zytę Herodecką.

Po adaptacji kolejnych pomieszczeń oddane jest do dyspozycji Klientek kilka klimatyzowanych sal na trzech poziomach. Aranżacja i wystrój pomieszczeń zrealizowane są według pomysłów właścicielki i stwarzają miły, kameralny nastrój podkreślany przez osoby odwiedzające Salon Mody Ślubnej "Hermago".

Oferta Salonu Sukni Ślubnych Hermago to suknie ślubne szyte według własnych pomysłów i projektów Szefowej i pracowników oraz suknie szyte na indywidualne zamówienia według życzeń Klientek.
W każdym przypadku suknia wykonana w Pracowni musi spełniać podstawowy warunek: ma być realizacją marzeń Panny Młodej !
W swoich projektach Pracownia bazuje na aktualnych kierunkach mody ślubnej. Dla Klientek zawsze są do dyspozycji najnowsze krajowe, europejskie i amerykańskie wydawnictwa katalogowe i prasowe z dziedziny mody ślubnej (Hochzeit, Spossabella, Mariage, Brides, itd).

Właściciele firmy odwiedzają też ważniejsze pokazy mody ślubnej poczynając od letnich edycji Targów CPD IGEDO ( White & Night) po lokalne prezentacje mody i kolekcji sukni ślubnych.
Pracownia współpracuje z najlepszymi importerami materiałów oraz dostawcami najwyższej jakości elementów wykończeniowych...

liczba odwiedzin: 3315

Popularne miasta w okolicy