Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukni Ślubnych Adria, Tłuszcz - zdjęcie 1
Salon Sukni Ślubnych Adria, Tłuszcz - zdjęcie 2 Salon Sukni Ślubnych Adria, Tłuszcz - zdjęcie 3 Salon Sukni Ślubnych Adria, Tłuszcz - zdjęcie 4 Salon Sukni Ślubnych Adria, Tłuszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukni Ślubnych Adria id:34035

Tłuszcz, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Adria to marka sukien ślubnych z 26 – letnią tradycją. Specjalizujemy się w projektowaniu i szyciu kreacji ślubnych. W oparciu o oryginalne projekty tworzymy suknie niespotykane, dopasowane do sylwetki i odpowiadające najnowszym trendom mody.

Naszym celem jest dostarczanie swoim klientkom wyjątkowych sukni ślubnych. Oddajemy się naszej pracy z pełnym zaangażowaniem, które znajduje wyraz w oryginalnych sukniach ślubnych, odpowiadających na indywidualne potrzeby klientów. Nasze kreacje powstają bardzo starannie, co powoduje, że każda ubrana w nie osoba widzi jej wyjątkowość w każdym detalu.

KAŻDA SUKNIA SZYTA JEST INDYWIDUALNIE DO WYMIARÓW

- powoduje to uzyskanie niesamowitego efektu, podkreślającego sylwetkę.
Nasi specjaliści chętnie doradzą odnośnie wyboru fasonu, aby w jak najlepszy sposób podkreślić figurę. Zadowolenie kupujących jest najistotniejszym elementem naszej działalności. Stąd ogromne zaangażowanie w przygotowanie każdej kreacji ślubnej.

Kolekcje sukien dostępne są wyłącznie w salonie firmowym Adria w Tłuszczu, do którego Serdecznie Zapraszamy.

liczba odwiedzin: 3728

Popularne miasta w okolicy