SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu - film 1 SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu - film 1
Pokaż kolejny film

SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu id:2784

od 250 do 350 zł / godz.
Gliwice, śląskie
(66)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
691-350...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Rezerwacje na 2022, 2023, 2024 r.
Proponuję Państwu grę na skrzypcach i śpiew podczas ślubu w kościele, ślubu cywilnego, plenerowego. Ponadto istnieje możliwość występu w czasie składania życzeń, obiadu, pierwszego tańca lub w trakcie zabawy weselnej. Jestem zawodową skrzypaczką, od ponad 10 lat upiększam swą grą różnego rodzaju uroczystości w kraju i za granicą. Na YouTube znajduje się 10 filmów z moich występów z utworami klasycznymi i rozrywkowymi - zapraszam do obejrzenia. Poniżej przedstawiam Państwu szczegółowe informacje.

MSZA ŚLUBNA
W czasie mszy ślubnej wykonuję utwory na skrzypcach przy akompaniamencie organisty z Państwa kościoła lub na tle własnych podkładów muzycznych (jeśli organista nie jest w stanie akompaniować). Zaproponuję Państwu repertuar odpowiedni na mszę ślubną lub wykonam utwory wskazane przez Państwa. W moim repertuarze znajdują się m.in.: "Ave Maria" - Ch. Gounod, "Hallelujah" - L. Cohen, "Ave verum corpus" - W.A. Mozart, "Marsz weselny" - F. Mendelssohn, "Canon" - J.Pachelbel, "Gabriel's Oboe" - E. Morricone (z filmu "Misja") oraz wiele innych dzieł.
Dodatkowo mogę zaśpiewać psalm i pieśni ślubne lub może ze mną wystąpić w duecie zaprzyjaźniona wokalistka, z która koncertuję.

ŚLUB W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO / RESTAURACJI / PLENERZE
W trakcie ślubu cywilnego gram na skrzypcach solo, z zaprzyjaźnionym pianistą albo do odtwarzanego w tle podkładu muzycznego.
Posiadam własny sprzęt i nagłośnienie skrzypiec, w przypadku występu z pianistą sprowadzamy fortepian/ pianino na miejsce ceremonii.
W repertuarze utwory klasyczne i rozrywkowe m.in. : "Shallow" Lady Gaga & B. Cooper '"Perfect" Ed Sheeran, "Waiting for love" Avicii, "You raise me up" J. Groban, "Love me like you do" (z filmu 50 twarzy Greya), "All of me" John Legend, "My heart will go on" (z filmu Titanic), "Can you feel the love tonight" Elton John, "Can't help falling in love" E. Presley, "Sofia" Alvaro i wiele inne - listę wszystkich utworów wyślę Państwu mailem.

GRA W TRAKCIE SKŁADANIA ŻYCZEŃ / OBIADU / PIERWSZEGO TAŃCA / W TRAKCIE ZABAWY WESELNEJ
Podczas składania życzeń oraz obiadu gram najpiękniejsze utwory rozrywkowe o tematyce miłosnej. Utwory wykonuję solo lub na tle podkładu muzycznego. Posiadam własny sprzęt i profesjonalne nagłośnienie skrzypiec. Współpraca muzyczna z wybranym przez Państwa DJ'em lub zespołem nie będzie stanowiła dla mnie problemu.
Istnieje również możliwość zagrania na skrzypcach do wybranej przez Państwa piosenki na pierwszy taniec.

ELEKTRYCZNE VIOLIN SHOW - ATRAKCJA WESELNA
Ponadto proponuję skrzypcowe live sety czyli grę na żywo na skrzypcach w trakcie wesela do muzyki granej przez DJ'a lub zespołu.

O szczegółowe kwestie proszę pytać telefonicznie lub przesyłając wiadomość. Uprzejmie proszę podać w wysyłanej do mnie wiadomości:
ADRES E-MAIL, DATĘ + GODZINĘ ŚLUBU - wówczas niezwłocznie sprawdzę dostępność terminu i prześlę Państwu ofertę bezpośrednio na maila. Zapraszam do kontaktu.

Działamy na terenie woj. śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Zobacz zdjęcia (11)
SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 1
SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 2 SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 3 SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 4 SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 5
SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu, Gliwice - zdjęcie 6
1 / 11

Oferta SKRZYPCE

Gra na skrzypcach

od 250 do 350zł/ godz.

Cena obejmuje zagranie czterech utworów na skrzypcach w czasie ślubu.
W przypadku gry podczas składania życzeń / obiadu / pierwszego tańca lub konieczności dalszego dojazdu cena jest wyższa.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie SKRZYPCE (66)

Dodaj opinię
SKRZYPCE i WOKAL - oprawa muzyczna ślubu, składania życzeń, obiadu id:2784
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 66 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Angelika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 20-05-2022
Pyskowice
Data dodania: 21-05-2022

Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Wszystko wyszło idealnie, goście byli zachwyceni Pani grą na skrzypcach. Będziemy polecać. Pozdrawiamy, Angelika i Marcin

Patrycja
23-05-2022

Serdecznie dziękuję za opinię 😊 Cieszę się, że mogłam Państwu towarzyszyć w Wielkim Dniu! Państwa ceremonia ślubna w plenerze była bajkowa ❤️ Raz jeszcze życzę wszystkiego co najwspanialsze!

E
Ewa & Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2022
Chorzów
Data dodania: 30-04-2022

Wystawiamy super pozytywną opinię Patrycji 👍 Wszystko perfekcyjnie zabrzmiało i dodało czwartego wymiaru całej uroczystości 😍 Dzięki raz jeszcze!

Patrycja
22-05-2022

Dziękuję Wam bardzo za przesympatyczne słowa! :) Jeszcze raz wszystkiego wszystkiego co najlepsze! :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Ogrodzieniec
Data dodania: 26-09-2021

Wspaniała i wzruszająca oprawa muzyczna, cudowna energia bijąca od tej drobnej i pięknej kobiety. Nasz ślub dzięki niej stał się jeszcze wspanialszy. Dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem :) ❤️

Patrycja
07-01-2022

Ślicznie dziękuję Pani Beato za opinię :) Było mi niezmiernie miło gościć na Państwa pięknym ślubie w Sanktuarium Podzamczu k. Ogrodzieńca :) Życzę Państwu każdego dnia tyle uśmiechu ile gościło na Państwa twarzach w dniu ślubu 😊

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gliwice
Data dodania: 25-09-2021

Dziękujemy z serca Pani Patrycjo za piękny występ na naszym ślubie! Wszystkim naszym gościom bardzo się bardzo podobało!! Dziękujemy serdecznie

Patrycja
07-01-2022

I ja dziękuję Państwu oraz życzę wszystkiego co najlepsze!

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Katowice
Data dodania: 05-09-2021

Słowa nie oddadzą naszej wdzięczności i wzruszenia, do tej pory jeszcze odbieramy telefony i wiadomości jaka ta nasza uroczystość była idealnie oprawiona dzięki Pani Patrycji i solistce z mega głosem <3 Widać, iż dla Pani Patrycji gra na skrzypcach nie jest zwykłą grą. Jest to wielki potencjał, wielka przyjemność czerpana ze strun tego pięknego instrumentu. Duet skrzypce 🎻 i solistka to idealne połączenie. Dnia kiedy stanęliśmy na ślubnym kobiercu otwarły się niebiosa za sprawą Pani Patrycji. Serdecznie dziękujemy i polecamy przyszłym Parą Młodym. Powodzenia Pani Patrycjo, oby dalsza gra przynosiła Pani taką przyjemność jak do tej pory i oby za jakiś czas znała już Panią cała Polska. ❤❤❤

Patrycja
07-01-2022

Jeszcze raz dziękuję Panie Wojtku za tak przemiłe przyjęcie mnie i onieśmielającą opinię! Pana słowa sa dla mnie ogromna motywacja do dalszych działań :) Życzę Państwu samych wspaniałości i jeszcze raz z serca dziękuję ❤

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Katowice
Data dodania: 29-08-2021

Bardzo dziękujemy Pani Patrycjo za występ na naszym ślubie. Byliśmy wraz z gośćmi pod wielkim wrażeniem Pani talentu. Wszystkim Parom Młodym z serca polecamy występ Pani Patrycji na ślubie - nieziemska atmosfera i emocje gwarantowane. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu sukcesów!

Patrycja
07-01-2022

Dziękuję serdecznie za piękne słowa i życzę wszystkiego dobrego!

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2021
Zabrze
Data dodania: 31-07-2021

Jesteśmy zachwyceni oprawą muzyczną ,było przepięknie.

Patrycja
01-08-2021

Dziękuję za wpis Pani Martyno! Jeszcze raz życzę Państwu wszystkiego co najwspanialsze! :)

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Wodzisław Śląski
Data dodania: 31-07-2021

Pani Patrycjo, chcielibyśmy podziękować z całego serca za występ na naszym ślubie w ogrodzie Dworku nad Stawem. Plener był magiczny, a Pani gra na skrzypczach przepięknaa !! Wszyscy goście byli zachwyceni, a Pani Młoda zakochana <3
Polecamy ogromnie wszystkim Parom Młodym Panią Patrycję uśmiechniętą i bardzo utalentowaną.
Pozdrawiamy Angelika i Adrian 02.07.2021

Patrycja
03-08-2021

Dziękuję bardzo Pani Angeliko :) Cieszę się ogromnie, że mogłam być z Państwem w tych wyjątkowych chwilach i upiększyć swoim występem Państwa bajkowy ślub w ogrodzie :) Jeszcze raz życzę Państwu wszystkiego co najlepsze!

Pokaż więcej opinii

Kontakt SKRZYPCE

Nazwa firmy: SKRZYPCE
Imię: Patrycja 
Adres: Gliwice, woj. śląskie
691-350...
liczba odwiedzin: 25683
Zadzwoń
691-350...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie