Stawisko Klaudyn-Wesela, przyjęcia okolicznościowe id:9567

Oferta
Dodaj do plannera

Stawisko Klaudyn to enklawa o klasycznej architekturze i pięknym ogrodzie, w której najważniejszym atutem jest spokojna, kameralna atmosfera, gdzie zaraz po przekroczeniu bram znika zgiełk miasta. Ofertę naszą kierujemy do osób, które szukają wyjątkowego miejsca do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia. Obiekt otoczony terenem zielonym o powierzchni 7 tys. m. kw., ze stawem, grillem i miejscem na ognisko, tworzy niepowtarzalny klimat zaledwie 12 km od Centrum Warszawy, a 3 km od dzielnic Bemowo i Bielan.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
• Salę Bankietową z tarasem oraz wyjściem do ogrodu, gdzie urzekająca zieleń wprowadzi w miły nastrój, a organizowane przez nas przyjęcie zapadną w pamięci na długie lata – zarówno Młodej Parze jak i Ich Gościom. Przestronne wnętrze Sali Bankietowej pozwala na organizację przyjęć weselnych, na których może się bawić nawet 120 Gości.
• Restaurację połączoną z częścią rozrywkową hotelu, która służy jako sala taneczna. Stylowo wykończone wnętrze restauracji jest miejscem idealnym do organizacji mniejszych przyjęć weselnych oraz przyjęć okolicznościowych do 55 Gości.
Organizujemy:
wesela
imprezy okolicznościowe ( urodziny, komunie, chrzciny, konsolacje itp.)
imprezy integracyjne
bankiety
konferencje

Przy sali bankietowej znajduje się hotel, gdzie na Państwa życzenie świadczymy usługi noclegowe dla Gości, w specjalnych cenach.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Cennik

Orientacyjna cena: 150 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Stawisko Klaudyn-Wesela, przyjęcia okolicznościowe
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Klaudyn
Kod:05-080
Data dodania: 06-02-2013
Liczba odwiedzin: 1327

Polecamy

Nowe ogłoszenia