Strefa Panny Młodej

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 34-44

Usługi:

  • szycie na miarę

O nas

Strefa Panny Młodej to salon w Krakowie gdzie znajdziecie niepowtarzalne, nowoczesne i minimalistyczne suknie ślubne polskich projektantów. W ofercie naszego salonu dostępne są wybrane modele z kolekcji marki Rina Cossack i Po Prostu. Akcesoria ślubne to ręcznie wykonane ozdoby do włosów marki Cudne Wianki, Bozka oraz A Dream Twig,

Strefa Panny Młodej
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Kraków
Data dodania: 20-11-2022

Bardzo polecam ten salon sukien ślubnych. Przeszłam wszystkie sklepy z sukniami w Krakowie i tygodniami nie mogłam znaleźć czegoś dla siebie. W końcu, przypadkiem, trafiłam do Strefy Panny Młodej. Znalazłam sukienkę, która najbardziej mi pasowała, a panie pomogły uczynić z niej suknię moich marzeń, w której czułam się świetnie. Ale, co dla mnie najważniejsze, świetna obsługa i wspaniała właścicielka, pełen profesjonalizm. Zawsze mnie stresuje chodzenie po sklepach, rozmawianie z obsługą, szczególnie jeśli trzeba coś ustalać albo robić wiele poprawek, a w tym miejscu naprawdę czułam się 'jak w domu' (jakkolwiek zabawnie to brzmi), przychodziłam na luzie, dogadywałyśmy się bez problemu, nigdy nie czułam się oceniana, no naprawdę w żadnym salonie nie czułam się tak dobrze jak tutaj. A poprawek i spotkań (oraz telefonów) było sporo (chyba więcej niż planowałyśmy;) ), bo miałam problem z butami, to jednymi, to drugimi, później jeszcze dorabianie cekinów, potem ich zmiana - no, nie byłam łatwym klientem;) Tym bardziej mam ogromną wdzięczność za totalną bezproblemowość pani Aldony, nieskończoną cierpliwość a wszystko w bardzo serdecznej atmosferze. W sukience czułam się wspaniale, uważam, że wyglądałam przepięknie, a nigdy się tak nie czuję i nie sądziłam że będę się sobie podobać w tym dniu. Bardzo polecam to miejsce, mam ogromny sentyment:)
Ślub brałam 03.09.2022, sukienka którą kupiłam to Nr 2110 marki Rina Cossack (z jedwabnym dołem). Pozdrawiam i bardzo dziękuję!

liczba odwiedzin: 5918

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy