Zobacz zdjęcia (5)
Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 1
Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 2 Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 3 Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 4 Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż id:17237

Piotrków Trybunalski, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Zajmujemy się profesjonalnym videofilmowaniem i fotografią uroczystości ślubnych.

Wykonujemy zdjęcia plenerowe, fotoreportaże i albumy książkowe oraz tradycyjne. Bardzo dobra jakość zdjęć ciekawe pomysły sprawią, że wykonane zdjęcia staną się dla Państwa pamiątką na całe życie.
Obszar naszej działalności to nie tylko Piotrków Trybunalski ,czy województwo Łódzkie, ale również Świnoujście i okolice, Wisła ,Szczyrk, Koniaków, Żywiec, Zakopane i okolice.

Jesteśmy otwarci na sugestie gotowi, by Cię wysłuchać i sprostać Twoim wymaganiom.

Opinie (2)

Studio Mich - videofilmowanie i fotoreportaż id:17237
Średnia ocen: 3,00 / 5 z 2 opinii
3,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2016
Piotrków Tryb.
Data dodania: 29-08-2016

Przemiła i profesjonalna ekipa. Wymarzyliśmy sobie plener w górach i panowie bez żadnego problemu zrealizowali nasze marzenie. Mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Szczerze polecamy :)

E
Ewelina
1.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Sieradz
Data dodania: 16-04-2020

ABSOLUTNIE NIE POLECAM!! Film, który otrzymałam, w 1 wersji to była jakaś totalna amatorka, brakowało tak istotnych elementów jak podziękowanie dla rodziców, tort czy oczepiny. Poprawki były, ale oczywiście po wielu próbach kontaktu, panowie nie odbierali telefonów, nie oddzwaniali. Przelew oczywiście musiał być od razu. Film w niczym nie przypomina filmów, które są przedstawione przez firmę np. na youtube. W kadrach pucinane są głowy, widoczne same nogi, plecy, głowy od tyłu, albo po prostu drugi "pseudo kamerzysta". Poprawiny mam w większości "czarne" chociaż był dzień i było jasno. Kazania z mszy nie da się w żaden sposób odtworzyć z surowego materiału (bo oczywiście na filmie nie ma ani słowa). Żeby usłyszeć przysięgę trzeba się mocno wsłuchać, co chwilę słychać jakieś trzaski. Na części filmu miałam ujęcia z kamery rzuconej na podłodze (Panowie później się tłumaczyli, że to przez przypadek, bo kamera miała nagrywać tylko dźwięk - tylko jak coś takiego można oddać klientowi????). GENERALNIE NIE POLECAM I RADZĘ WSZYSTKIM PRZYSZŁYM PAROM MŁODYM ZREZYGNOWAĆ I POSZUKAĆ PROFESJONALISTÓW, jeśli nie chcecie mieć tragicznej jakości filmu z tego jedynego dnia, którego nie da się powtórzyć i nagrać drugi raz!!

liczba odwiedzin: 3529

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piotrków Trybunalski

Popularne miasta w okolicy