Szkoła Tańca Bailando - Twój Pierwszy Taniec id:21333

120 zł / lekcja
Poznań, wielkopolskie
(22)
Dodaj opinię
601-865...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • samba
 • tango

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa solo
 • salsa w parach
 • taniec nowoczesny
 • taniec współczesny

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • polka
 • quickstep

ZAPRASZAMY W POZNANIU

LEKCJE TAŃCA, KONSULTACJE ŚLUBNE.

Podejmiemy się każdego zadania Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, by Wasz taniec, był naprawdę Wasz. Wyróżnimy w choreografii to co pokaże Was z najlepszej strony. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom lub przekonamy do naszych pomysłów, które pomogą Wam przeżyć ten dzień w sposób szczególny !

To my dostosujemy się do Was. Szkoła prowadzi lekcje również w soboty i niedziele, a grafik spotkań ustalamy z każdą parą indywidualnie, zgodnie z Waszymi preferencjami.

TANIO – Cena lekcji jest bardzo atrakcyjna, bo w pakiecie siedmiu lekcji koszt jednego spotkania wynosi 100 zł/od pary, cena jednej lekcji 140 zł/od pary, bez pakietu.

KOMFORT ZAJĘĆ – Sala podczas lekcji indywidualnej jest tylko dla Was. Profesjonalne wyposażenie: parkiet, ściana lustrzana, wysoka jakość dźwięku, a do tego znakomita lokalizacja w centrum miasta. Nasze warunki zadowolą każdego uczestnika.

Taniec Towarzyski, Tango Argentino, Kizomba ,Bachata, Salsa, Taneczny Mix Pierwszego Tanca, Walc Angielski, Walc Wiedeński, Fokstrot, Blues, Taniec Dyskotekowy.

Lekcje prowadzi KRZYSZTOF OWCZARCZAK dypl. Nauczyciel Tanca Krolewskiego Towarzystwa Nauczycieli ISTD Imperial - Member Latin & Modern Ballroom

25 Lata Doświadczenia i Tradycji Szkoły Tańca Bailando Wieloletnie zaangażowanie, profesjonalne szkolenie zawodników sportowych, miejsce , które tworzy filar rozwoju Kultury, Sztuki i Sportu w Poznaniu.

Zapraszamy panny młode,które chcą z profesjonalnym trenerem przygotować

PIERWSZY TANIEC

Oferta

Lekcje z trenerem w parze
120 / lekcja
Koszt pojedynczej lekcji dla pary wynosi 120 zł, za 45 min, skorzystaj z pakietu siedmiu lekcji, zaoszczędzisz 20 zł na każdej, cena promocyjna wynosi 100 zł od pary.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (22)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Szkoła Tańca Bailando - Twój Pierwszy Taniec id:21333
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
A
A&M
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 20-04-2019
Poznań
Data dodania: 22-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
Z czystym sumieniem polecamy!😉 Wspaniały instruktor z powołania, uśmiechnięty i bardzo sympatyczny😊 Spostrzegawczy, dokładny, szczegółowy, cierpliwy.😁Do każdego podchodzi indywidualnie dzięki czemu bardzo dobrze dostosowuje choreografię do umiejętności pary! To była czysta przyjemność uczyć się u takiej osoby😉 Bardzo dziękujemy! 😊
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Poznań
Data dodania: 26-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
Taniec byl piekny,nauczyciel dostosowal moje marzenia do naszych umiejetnosci,tak ze kazdy byl zadowolony a nauka przyniosla wiele usmiechu
Bailando
27-03-2019
😉❤❤Dziękujemy
M
Monika i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2018
Buk
Data dodania: 02-10-2018
Świetna szkoła, doskonały nauczyciel z indywidualnym podejściem do uczniów, nawet tych opornych i humorzastych . Mój mąż wybrał według mnie najtrudniejszy taniec czyli jive, spędziliśmy w szkole wiele godzin i choć bywało ciężko, udało się Panu Krzysztofowi sprawić, że po naszym pierwszym tańcu wszyscy mowili: Wow, czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Polecam wszystkim!
Bailando
19-11-2018
Dziękujemy ❤❤
M
Madzia i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Podanin
Data dodania: 13-07-2018
Polecamy gorąco!!! Nauka u Krzysztofa była ogromną przyjemnością:) Wyjątkowo cierpliwy nauczyciel:) Bez problemu dostosował układ do naszych możliwości i goście byli pod wrażeniem:) Będziemy uczyć się dalej:) Bardzo, bardzo polecamy!!!
Bailando
22-03-2019
Dziękujemy❤❤
A
Adrian i Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Poznań
Data dodania: 12-07-2018
Zdecydowanie polecamy lekcje w szkole tańca Bailando! Krzystof jest w pełni zaangażowany w zajęcia, potrafi doradzić i zmotywować do jeszcze większej pracy. Zajęcia są bardzo efektywne. Pierwszy taniec po kursie jest czystą przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem, polecamy! ;)
Bailando
22-03-2019
Bardzo Dziekujemy❤❤
L
Lucyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 22-06-2018
Krzysiu przygotował nasz pierwszy taniec - walca. Było pięknie, goście byli zachwyceni efektem - sądzili że pokulamy się 2 minuty z nogi na nogę, a tu niespodzianka :)
Bailando
22-03-2019
Bardzo Dziękuję, jesteście para ❤❤bliska mojemu sercu.Wiecie o tym...❤❤❤
I
Idalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 17-05-2018
Krzysztof przygotował nasz pierwszy taniec na wasele w stylu jiva. Lekcje były szalone i pełne energii, a prowadzący miał wiele pomysłów i bardzo dbał o szczegóły. Spędziliśmy razem z mężem wiele godzin na sali treningowej ale warto bo był efekt wow. Polecamy :)
Bailando
19-11-2018
Serdecznie Dziękuję ❤❤
M
Marysia i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Środa Wielkopolska
Data dodania: 13-05-2018
Profesjonalne przygotowanie całego układu choreograficznego, super podejście i wielkie zaangażowanie Pana Krzysztofa!
Polecamy, najlepsza szkoła tańca! :)
Bailando
22-03-2019
Serdecznie Dziękujemy❤❤
Pokaż więcej opinii
Bailando

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:BAILANDO
Imię i nazwisko:Krzysztof Owczarczak
Adres:Poznańul. Grudzieniec 12
61-600woj. wielkopolskie
601-865...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 07-06-2016, liczba odwiedzin: 6532
Telefon
601-865...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie