Taniec z Ogniem id:9786

Oferta
Dodaj do plannera

Witamy Państwa na naszym profilu. Jesteśmy zespołem artystycznym z wieloletnim stażem działającym na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi, firmami oraz osobami prywatnymi,których zadowolenie z naszej twórczości jest dla nas priorytetem.

Oferujemy Państwu pokazy Tańca z Ogniem, jest to doskonała atrakcja na wszelkie imprezy - połączenie autorskich układów choreograficznych, różnorodnej muzyki, teatru, sztuki kuglarskiej oraz kabaretu, posługując się przy tym płonącymi przedmiotami,W takcie naszych spektakli nie ma miejsca na nudę, tańcząc , żonglując płonącymi kijami, oraz używając wiele różnorodnego sprzętu a dodatkowo ziejąc ogniem w rytmach doborowej muzyki sprawiamy że każdy widz , zapamięta na długi czas nasze widowisko, a każda impreza staje się atrakcyjniejsza, Jest to tylko część naszej oferty, którą w całości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą chętnie zapraszamy.

Prosimy wyłącznie o kontakt na bezpośredni adres e-mail bądź telefonicznie.Nie odpowiadamy na wiadomości wysłane za pomocą portalu.

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN

Cenę za pokaz podajemy Państwu łączną po naliczeniu wszelkich kosztów. Orientacyjny cennik wysyłamy Klientowi po kontakcie z nami.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Taniec z Ogniem id:9786
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Krystian Dodano: 03-05-2013
(5)
Polecam gorąco , Taniec z ogniem , połączony z kabaretem, :) wszystko w najlepszym porządku, dograne od poczatku do końca, formalności tez minimum, :)

Skontaktuj się

537-015...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
781-373...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Taniec z Ogniem
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wałbrzych
Data dodania: 26-02-2013
Liczba odwiedzin: 1102

Polecamy

Nowe ogłoszenia