Zobacz zdjęcia (5)
Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1
Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 2 Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 3 Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 4 Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

Tentrest. Nowoczesne namioty Petal Pole id:55239

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
505-733...

O nas

Namioty Petal Pole to HIT ! Jeżeli planujesz wesele, ślub cywilny, uroczystość w plenerze i przy tym wywołać ogromne wrażenie u wszystkich zaproszonych to bardzo dobrze, że rozważasz plenerowe rozwiązanie. Główną zaletą naszych namiotów jest szeroki wybór rozmaitych form namiotu, rozłożenia i możliwość umiejscowienia w dowolnej scenerii i udekorowania zgodnie z wymaganiami.
Tentrest zajmuje się wynajmem nie tylko namiotów Petal Pole ale również i akcesoriów w tym:
-podłoga, stoły, krzesła, stół lemoniadowy, girlandy świetlne, leżaki, oprawa dekoracyjna (jesteśmy doświadczonymi specjalistami w branży florystyczno-dekoratorskiej)
W branży ślubno-weselnej pracujemy od ponad 10 lat, i już doskonale wiemy jak zaplanować każdy rodzaj przyjęcia od początku do końca! O co należy zadbać, czego być nie powinno, jaką przestrzeń wybrać, jaki rodzaj kwiatów...
Zachęcamy Państwa. Z nami odetchniecie. Poznajmy się, będzie to wspaniała przygoda. Spotkaliśmy się z wieloma pomysłami, które na życzenie Klientów wdrożyliśmy. Z przyjemnością zadbamy o Twoją imprezę okolicznościową.

Opinie Tentrest (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Tentrest

Nazwa firmy: Tentrest
NIP: 8222054466
Imię i nazwisko: Rafał Ziubiński
Adres: Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki, 05-300, woj. mazowieckie
505-733...
liczba odwiedzin: 93
Zadzwoń
505-733...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie