Zespół TeX

od 5999 do 6999 zł
Biłgoraj, lubelskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 4

O nas

Podczas wesela na którym występujemy otrzymasz GRATIS pakiet pozytywnej energii !!! Oprócz swoich autorskich utworów wykonujemy w oryginalny sposób (i zawsze na żywo) większość szlagierów każdego gatunku muzycznego, na życzenie Młodej Pary gramy w domu do błogosławieństwa, worto dodać że ta usługa jest w cenie oferty.

Jako zespół damy Tobie maksimum zaangażowania zarówno w trakcie przygotowań do imprezy, ale przede wszystkim w trakcie jej trwania, na scenie.

Nie jesteśmy typowym zespołem weselnym który odlicza minuty do końca imprezy,
Mamy charakter, styl, sznyt i jesteśmy uśmiechnięci! Nie robimy tego „za karę”, tworzymy muzykę z pasją i wiarą, że zarówno Ty jak i Twoi goście otworzą się na naszą pasję i autentyczność.
Skorzystają z pokładów naszej energii oddając nam ją na parkiecie…
Postaw na prawdziwych ZAWODOWCÓW i pamiętaj ze Wybierając nasz zespół dołączysz do dużego grona klientów zadowolonych z naszych usług.

Pamiętaj jesli jeszcze nie jesteś do końca zdecydowany, zrób koniecznie "risercz" w sieci, z łatwoscia znajdziesz mnóstwo opni o nas od postronnych gości, lokali weselnych, fotografów i filmowców.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doświadczenie, charyzma, indywidualne podejście do klienta (każde wesele jest wyjątkowe) każdy klient jest inny, nauczeni wieloletnią pracą ludźmi wiemy co zrobić abyśmy byli zapamiętani pozytywnie na długie lata, to nie tylko pusty slogan lecz fizycznie stoi za nami setki zadowolonych klientów, to co robimy to nasza PASJA, zawsze, ale to zawsze dajemy z siebie 100%, my nie udajemy że gramy, my nie odtwarzamy, my tworzymy i własną muzyką i nie zapomnianą atmosferę na każdej imprezie z naszym udziałem! :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się bardzo dużą elastycznością w porównaniu do innych ofert, od ceny po przebieg uroczystości wszystko jest ustalane indywidualnie. Nasz zespół wyróżnia się na tle innych zespołów własnym repertuarem autorskim, na życzenie klienta oprócz standardowych utworów weselnych możemy zagrać stu procentowy koncert autorski 1-1.5 godz. (jako jeden blok taneczny) to jedyna tego typu oferta w chwili obecnej na Polskim rynku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

pierwsze wesele jako TeX zagraliśmy w 2000 roku, i tak aż do dnia dzisiejszego,

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzinowy usług zależy od klienta, na pewno za jedną ponad programową godzinę klient nie musi dopłacać, godzina wyjściowa na ogół to godzina 3.00 nad ranem.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Dojazd do lokalu weselnego, nagłośnienie i oświetlenie sali weselnej, czas pracy do godziny 3.00.

Skład, w którym występujemy.

Vocal główny męski gitara basowa - Marcin, perkusja vocal 2 - Wojtek,instrumenty klawiszowe, akordeon vocal 3 - Bartek, gitara solowa - Arek.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Marcin (założyciel zespołu),Wojtek i Arek w tym składzie gramy 11 lat, Bartek jest w zespole od 2016 roku.

Jaki repertuar proponujemy?

bardzo szeroki wachlarz gatunków, ze względu na to że w każdym z nas drzemie zupełnie inna dusza muzyczna, od biesiady poprze discopolo, po rock i nawet blues.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nie wyobrażam sobie żę jakikolwiek zespół może funkcjonować na weselu bez sprawnego, bystrego i inteligentnego konferansjera, to ABSOLUTNA podstawa ! Tak obejmuje nasza usługa oprawę konferansjerską, z tym że nie również a przede wszystkim. ;)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

głównym vocalistą, frontmanem, konferansjerem jest Marcin

Na jakich instrumentach gramy?

Gitara solowa, gitara akustyczna, gitara basowa, perkusja, tamburyn, instrumenty klawiszowe, akordeon.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

nasze nagłośnie to riderowy markowy sprzęt Turbo Sound,oświetlenie firmy Eurolgiht oraz instrumenty- perkusja Pearl Master, gitara Gibson Stratocaster, klawisz Roland, akordeon Weltmaister.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy głównie po Polsku, ale znajdą się w naszym repertuarze również utwory wykonywane w języku Angielskim, i Rosyjskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Wesele poprowadzimy tylko w języku Polskim. ........

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Grywamy poza granicami kraju wesela jak i autorskie koncerty, jednak zawsze usługa dotyczy Polonii.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Na życzenie klienta w trakcie wesela możemy zaproponować własny godziny koncert autorski z wszelkimi efektami, od stylizacji zespołu po efekty świetlno-wizualne, standardowo biesiada przy stołach, to stały element naszych usług.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Czym byłby zespół który by nie błyszczał w blasku świateł scenicznych, tak oferujemy efekty świetlne.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Własną listę utworów, jako piosenka po piosence, tego się nie da zaplanować, ustalamy wcześniej z Parą Młodą jaki repertuar preferują, i tego się trzymamy, na życzenie klienta możemy przygotować max 3 utwory których nie posiadamy we własnym repertuarze. a nasz repertuar to ponad 300 różnych gatunkowo utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

To naturalna rzecz że goście zamawiają dedykacje i utwory. odpowiedź - TAK.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Tak mamy własną licencję ZAiKS, posiadamy na dzień 10.01.2020.- 18 autorskich utworów chronionych prawami autorskimi ZAiKS

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Udział w ogólnopolskim festiwalu Muzyki Tanecznej Kobylnica 2016, (TRANSMISJA w otwartym Polsacie), Udział W ogólnopolskim festiwalu muzyki Dance w Olsztynie 2019 (dawna nazwa festiwalu Ostróda) transmitowany life w Polo TV. Półfinaliści talentshow Polo TV DISCOSTAR 2edycja. Nasz utwór "Jesteś obok mnie" był najdłużej na pierwszym miejscu (19 tygodni) bestlisty przebojów radia NoName.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Perkusista Wojtek, i klawiszowiec Bartek ukończyli szkołę muzyczną pierwszego stopnia, natomiast Marcin i Arek, od najmłodszych lat brali udział w różnego rodzaju ogniskach muzycznych, a późniejszym etapie prywatne lekcje u znanych na arenie krajowych nauczycieli muzyki.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z nas był w pewnym stopniu "skazany" na muzykę, w każdym z naszych czterech przypadków albo starszy brat grał w zespole, albo Ojciec. Więc tak to sę musiało potoczyć.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt ludźmi i miłe słowa po wykonanej pracy, ps. każdy jest łasy na komplementy. lecz nie każdy się do tego przyznaje :)

Czyja twórczość nas inspiruje?

na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, inspirują nas dźwięki, muzyka nas inspiruje, większość utworów które napisaliśmy to taki "STRZAŁ" w niespodziewanym momencie, nieliczni wiedzą co to takiego ;) to przypływ WENY.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest bardzo ważne żeby bez przeszkód można bylo wykonywać swoją pracę, i mieć pewność że tzw.złośliwość rzeczy martwych nie popsuje nikomu imprezy. aczkolwiek pierwiastek ludzki jest znacznie ważniejszy od zaplecza sprzętowego, które być musi na najwyższym poziomie,

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

zabawy integracyjne mają to do siebie że ich główna cecha to bardzo cienka granica, którą łatwo przekroczyć i na tej płaszczyźnie bardzo trzeba uważać. dobry smak i przede wszystkim wyczucie są niezbędne żeby tego typu "zabawy" były zabawne.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

każde oczepiny są na swój sposób oryginalne i nie przewidywalne, za każdym razem są inni ludzie inne charaktery, inne wymagania Klienta.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Oczywiście że jest, jeśli ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

To Kwestia gust co dla kogo jest hitem,mamy prawie 40 milionów Polaków, i 40 mln. Hitów. Nasz Hit Sezonu, to nasza "Biała" TeX . :)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

wkraczamy na grząski grunt, możemy podać tylko jeden bez którego nie obyło i nie obejdzie się żadne wesele naszym kraju, ten utwór to - "STO LAT"

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco-polo budzi mieszane odczucia w większości Polaków, ale prawda jest taka że najbardziej zagorzały przeciwnik po północy z pasją odśpiewa "oczy zielone" :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Interakcja, klucz do rozkręcenia każdej imprezy, jeśli to nie pomaga to znak że czas zejść ze sceny. (żart) :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Oczywiście nasze macierzyste DISCO-POLO, ale to ciekawostka że tuż za Disco-polo, albo nawet na równi odnajdujemy się w Polskim Rocku, takie dziwne dość połączenie, ale to działa już od 20 lat.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Stodoła, namiot wojskowy, przyczepa rolnicza (wesele w plenerze), dzisiaj to już rzadkość ale jeszcze kilka lat temu to można powiedzieć norma - remiza bez klimatyzacji. ale również graliśmy w teatrze, kinie, i hali widowiskowej.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

to był rok 2004 wesele w prowizorycznym namiocie który był rozstawiony na środku podwórka Pana Młodego, i Gospodarz Tata Pana Młodego pomiędzy tańczącymi gośćmi nosił "kolacje" i posłanie trzodzie chlewnej i krowom. to było najdziwniejsze co widzieliśmy w naszej dotychczasowej karierze.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to przede wszystkim odpowiednia atmosfera, uśmiechnięta i zadowolona Para Młoda.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie ma przepisu na przysłowiowego HITa, i nie ma przepisu na udaną imprezę, wszystko zależy od okoliczności od "składników" jeśli mamy "materiał" (składniki) na wykwintne danie to robimy wykwintne danie, jeśli na zwykłą jajecznicę to robimy jajecznicę, ale podajemy ją w taki sposób by smakowała wykwintnie, bo kto powiedział że jajecznica nie może być wyjątkowym daniem? ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Gitarę, zeszyt i długopis, zapałki, ulubiony kubek, dobry humor i WITAJ PRZYGODO ! :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka "Biały Kieł", "Potęga Podświadomości" film - "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" , "Mała Miss" polecamy ! ! !

Nasze pasje.

Gotowanie, motoryzacja, sport, no i naczelna pasja MUZYKA !

Ciekawostki na nasz temat.

Zespół TeX jako pierwszy w województwie lubelskim nagrał profesjonalny teledysk do swojej autorskiej piosenki "SHOW" 2009.
Jeden z członków zespołu ma korzenie, UWAGA!!!- Japońskie. Pra,pra Babcie jednego z nas było rodowitą Japonką.
W 2015 roku podczas jednego z naszych koncertów na scenie pojawił się zespół Łzy, z którym wspólnie wykonaliśmy nasz utwór V.I.P.

Certyfikat 2020
Zespół TeX
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Lublin
Data dodania: 25-09-2022

Polecam na każde wesele. Super repertuar i charyzma.

Marcin
02-12-2022

Dziękujemy, było nam bardzo miło uprzyjemnić Wasz najważniejszy dzień w życiu. :)

M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-01-2020
Radom
Data dodania: 30-04-2020

Dziękujemy za oprawę muzyczną na naszym weselu. Wszyscy bardzo chwalili muzykę, zarówno doświadczeni wujkowie weselnicy jak i wymagający młodzi goście. Chcieliśmy by były hity, ale na poziomie i tak było.

Marcin
03-01-2022

My również dziękujemy za wspaniałą zabawę. :) podrawiamy i do zobaczenia! :)

R
Roksana
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-01-2020
Pruszków
Data dodania: 29-04-2020

Super zespół ,który potrafi zagrać z pazurem zachowując jednocześnie dobry smak całej zabawy, bawiłam się z nimi na moim Weselu i jestem naprawdę zadowolona

Marcin
03-01-2022

Roksana i Paweł to wesele zapanie nam na dłuuuugo w pamięci, no i "przypominaka" juz w czerwcu widzimy się
u dróżbów.

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Warszawa
Data dodania: 27-02-2020

Dziękujemy za wspaniałą zabawę, Świetny zespół,polecam!!!!

Marcin
03-01-2022

malownicza miejscówka bardo mili goście - Dziękujemy! :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-02-2020
Warszawa
Data dodania: 26-02-2020

Polecamy - profesjonalna oprawa muzyczna i prowadzenie. Pozdrawiam.

Marcin
03-01-2022

Piękni młodzi, niesamowici goście, piękne wesele! właśnie tak będziemy wspominć ten wyjątkowy dzień.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-02-2020
Warszawa
Data dodania: 25-02-2020

Zespół na poziomie, wielu gości bardzo ich chwaliło, świetnie przeprowadzona impreza. Repertuar porwał do tańca ludzi w każdym wieku. Pozdrawiam

Marcin
03-01-2022

i my wspominamy bardzo mile gości tego niecodzeinnego wesela. pozdrawiamy Was Karolino i Hubercie :)

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-01-2020
Biłgoraj
Data dodania: 24-02-2020

Fantastyczny zespół, nr 1 w Polsce! Świetny repertuar, rewelacyjni są !

Marcin
03-01-2022

ach jak miło slyszeć takie opinie :), to dla nas był zaszczyt grać na weselu z takim romachem, pozdrawiamy Was bardzo serdeczniei do zobaczenia! :)

Nazwa firmy: AGENCJA ARTYSTYCZNA PASTUSZAK MARCIN MUSIC-TECH
NIP: 9181757957
Imię i nazwisko: Marcin Pastuszak
Adres: Biłgoraj, Bukowa 131, 23-400, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 5821

Wyjątkowe sale weselne w mieście Biłgoraj

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy