Zobacz zdjęcia (5)
TRADYCYJNE TORTY WESELNE, Wrocław - zdjęcie 1
TRADYCYJNE TORTY WESELNE, Wrocław - zdjęcie 2 TRADYCYJNE TORTY WESELNE, Wrocław - zdjęcie 3 TRADYCYJNE TORTY WESELNE, Wrocław - zdjęcie 4 TRADYCYJNE TORTY WESELNE, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

TRADYCYJNE TORTY WESELNE id:48612

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Nasze torty wykonujemy na bazie tradycyjnych receptur. Priorytetem jest dla nas jakość półproduktów, z których wykonujemy tort, jego smak (preferujemy lekkie, deserowe smaki), jak również efekt końcowy czyli to co widać na końcu...

Tort to ważny element udanego przyjęcia, jest jego kulminacyjnym punktem. W przypadku wesel symbolizuje słodkie życie Pary młodej. Dlatego też za każdym razem podchodzimy indywidualnie do każdej realizacji, do Państwa oczekiwań i staramy się, aby wykonywany przez nas tort był idealny. Dopieszczamy go w każdym calu.

Nasze torty tworzymy z pasją i dbałością o szczegóły, aby wykonane były jak najstaranniej. Ich wykonanie jest bardzo pracochłonne i tym samym jesteśmy w stanie przyjąć ograniczoną ilość zamówień na dany termin. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług.

Torty naked, angielskie, czy rustykalne nie są dla nas problemem. Z przyjemnością wykonamy dla Was słodkości dopasowane do preferencji, stylu wesela oraz Waszych marzeń.

Zachęcamy do kontaktu,
Przemek Najdek

Opinie (1)

TRADYCYJNE TORTY WESELNE id:48612
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Wrocław
Data dodania: 11-03-2021

Tort był piękny i przepyszny! Dokładnie taki jak chcieliśmy, a gościom tak smakował, że wielu wspominało go jeszcze długo po weselu! Wybrałam smak z czarną porzeczką i budyniem- petarda! Dekoracja z samych borówek i kilka zielonych listków i wyszło naprawde pięknie. Poza tym organizacyjnie też super, jest kontakt z wykonawcą na każdym etapie. Dojechał na czas, a kelner powiedział, ze dostał nawet specjalne instrukcje jak go pokroić i serwować gościom :)

liczba odwiedzin: 1707

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie