Zobacz zdjęcia (3)
Twój Dzień oprawa muzyczna ślubu, Kędzierzyn-Koźle - zdjęcie 1
Twój Dzień oprawa muzyczna ślubu, Kędzierzyn-Koźle - zdjęcie 2 Twój Dzień oprawa muzyczna ślubu, Kędzierzyn-Koźle - zdjęcie 3
1 / 3

Twój Dzień oprawa muzyczna ślubu id:20290

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Zespół Twój Dzień powstał po to aby w tym wyjątkowym dla Was dniu stworzyć niepowtarzalny i wzruszający klimat, którego długo nie zapomnicie.
Dostosowujemy repertuar oraz instrumentarium do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, którzy mają za sobą spore doświadczenie. Macie jakiś oryginalny pomysł? Powiedzcie nam o tym!

Agata Seidel - śpiew, gitara

Licencjonowana wokalistka jazzowa i magister sztuki muzycznej. Uczestniczka i laureatka ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej takich jak: „OFPA” w Rybniku, „Łaźnia” w Radomiu, „Wrzosowisko” w Kędzierzynie-Koźlu, „Ogólnopolski Festiwal im Marka Grechuty” w Zamościu, „Studencki Festiwal Piosenki” w Krakowie. Laureatka nagrody prezydenta miasta za szczególne osiągnięcia artystyczne. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem artystów takich jak Anna Serafińska, Katarzyna Groniec, Danuta Sendecka, Krystyna Prońko, Anna Sroka, Grażyna Łobaszewska, Elżbieta Zapendowska, Sibel Kose, Brian Fentress i wielu innych. Zapraszana jako solistka na Koncerty Uwielbienia w Opolu, Wrocławiu, Krakowie, Raciborzu. Juror przeglądów piosenki. Obecnie pedagog klasy wokalnej i trener emisji głosu i podstaw śpiewu Ogniska Muzycznego Państwowej Szkoły Muzycznej nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu.

Damian Surow - gitara, śpiew

Gitarzysta, który grał u boku takich gwiazd, jak: Mateusz Ziółko, Mateusz Mijal, Liber, Michał Grobelny, Grzegorz Hyży i wielu wielu innych. - Występował na prestiżowych festiwalach t.j. KFPP w Opolu (na jednym z nich jako gitarzysta Mateusza Ziółko współuczestniczył w wygranej konkursu ,,Superdebiuty,, podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu), Top Trendy, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. A także w programach telewizyjnych - Must Be The Music, Kawa Czy Herbata, Jaka To Melodia, Pytanie Na Śniadanie, Dzień Dobry TVN, Szansa Na Sukces, The Voice Of Poland.

Kasia Koenig - skrzypce

Opinie (1)

Twój Dzień oprawa muzyczna ślubu id:20290
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
B
Barbara Prząda
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Smogorzów
Data dodania: 14-09-2016

Polecam wszystkim zainteresowanym!!!
Wspaniała oprawa muzyczna ceremonii zaślubin. Goście wzruszeni, para młoda w skowronkach i opinia, że msza św. była przyjemnością.
Serdecznie dziękuję za cudowne przeżycia:)
B.P.

liczba odwiedzin: 3540

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie