''...Twój Ślub na mojej głowie..'' Ćwiek Emili

Wrocław, dolnośląskie

O nas

''..Twój Ślub na mojej głowie ..'' - Konsultantka Ślubna - Ćwiek Emilia

...Niech słowo "kocham" jeszcze raz z ust twych usłyszę,niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę. ...
(A.Mickiewicz)

Kim jest Konsultant ślubny ? jest specjalistą w zakresie organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego .
Jego najważniejszym założeniem czy też zadaniem jest reprezentowanie Pary Młodej przed wykonawcami ,czyli podpisywanie w ich imieniu umów, negocjowanie warunków cenowych . Na specjalne życzenie Państwa Młodych, konsultant może przygotować ślub i wesele od a do z lub zająć się organizacją tylko wybranych jego elementów, bądź pomóc w dopięciu kilku elementów chwilę przed ślubem tzw ślubne SOS:-).
Po zawierzeniu organizacji całej ceremonii, Para Młoda może liczyć na obecność konsultanta przez całą uroczystość który dopilnuje aby wszystko było dograne na ostatni gwizdek.

Sama z własnego doświadczenia wiem jak ważną rolę w tym dniu pełni konsultant dla Pary Młodej , kilka lat temu sama organizowałam swój ślub ze Stanów Zjednoczonych , właściwie wydawało mi się że przyjechałam na gotowe do Polski , dokładnie na 3 miesiące przed ślubem , a tu zonk , kamerzysta który był super miły przez telefon i maile okazał się gburem który nie rozumiał że nie chcę aby montował nasz film-mimo to że mu wielokrotnie podkreślałam iż ma tylko nagrać ślub i wesele , (jednym słowem nie porwały mnie jego skróty ślubne) , słowo do słowa i zrezygnowaliśmy ze swoich usług i co..? zostaliśmy bez kamerzysty kilka tyg przed ślubem , udało mi się znaleźć kilku małolatów ok 100 km od miasta gdzie miał być ślub aby tylko kamerowali , ale co było najfajniejsze jak jechali do nas , właściwie do mnie jak byłam u fryzjerki w połowie drogi popsuł im się samochód :-( oczywiście długi poślizg , stres , masa telefonów, wkoncu dojechali , fryzjerka do bani -fryzura rozsypała mi się po kilku godz (mimo to że miałam próbną ;-( ), makijaż - masakra chociaż prosiłam Panią o ciemny bardziej intesywniejszy , ponieważ w takim czuję się najlepiej to wyglądałam jak mumia i ze srebnymi oczami - oczywiście płacz i co..? musiałam go poprawiac sama , ale to wszystko było wynikiem czytania forów i nie wiedzy ponieważ nie było mnie w Polsce kilka lat .. mąż zapomniał bukietu ślubnego odebrać , mama moja gdzieś się zgubiła , suknia mi się podarła delikatnie na weselu , myslę jakieś fatum :-) -nie to tylko przeznaczenie , nie ta dla tego :-) teraz ma drugiego męża :-) i wszystko poszło zupełnie inaczej-byłam mądrzejsza o kolejne doświadczenie :-) ,
bardzo ważny jest taki anioł stróż nad Parą Młodą, ktoś kto wszystkiego dopilnuje :
-terminów
-umów
-wybierze idealny zespół - dj, fotografa , kamerzystę
-wybierze salę , ulokuje gości w hotelu - czy tez odbierze z lotniska , ogarnie transport
-wybierze dekorację , zaproszenia ,winietki , alkohol , napoje ,
-wymyśli cos dla rodziców na podziękowanie
-Wymyśli pierwszy taniec i znajdzie świetnego choreografa
- pomoże w doborze sukni , garnituru / smokingu
- pomoże wybrać odpowiednią makijażystkę , kosmetyczkę , fryzjerkę
-na specjalne życzenie pomoże zorganizować podróż poślubną
-pomoże wynegocjować świetne warunki

Tego jest jeszcze o wiele wiele więcej ... :-)

liczba odwiedzin: 1697

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie