Zobacz zdjęcia (5)
VersoTrio Oprawa Muzyczna , Radom - zdjęcie 1
VersoTrio Oprawa Muzyczna , Radom - zdjęcie 2 VersoTrio Oprawa Muzyczna , Radom - zdjęcie 3 VersoTrio Oprawa Muzyczna , Radom - zdjęcie 4 VersoTrio Oprawa Muzyczna , Radom - zdjęcie 5
1 / 5

VersoTrio Oprawa Muzyczna id:54038

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
781-442...
609-390...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Verso Trio to zespół, który tworzą absolwentki Akademii Muzycznych w Katowicach i Bydgoszczy. Gramy wspólnie już od wielu lat, a łączy nas przede wszystkim pasja i ogromne zamiłowanie do muzyki. Zajmujemy się działalnością koncertową, oprawą muzyczną uroczystości oraz eventów. Jako wykształcone klasycznie instrumentalistki wykonujemy utwory największych kompozytorów muzyki poważnej. Ze względu na szerokie zainteresowania muzyczne oraz doświadczenie zdobyte m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, czy w programie telewizyjnym Mam Talent zespół doskonale odnajduje się również w repertuarze rozrywkowym.

Już od wielu lat towarzyszymy parom młodym podczas tej najpiękniejszej dla nich chwili zawarcia małżeństwa. Nasze dźwięki uatrakcyjniają liczne eventy i imprezy firmowe.

Oferujemy oprawę muzyczną wydarzeń takich jak:
- Śluby kościelne i plenerowe.
- Chrzty święte, msze rocznicowe.
- Występ trio smyczkowego jako atrakcja dla gości.
- Pierwszy taniec przy akompaniamencie instrumentów.
- Eventy, bankiety, prywatne występy

Zachęcamy do śledzenia naszego instagrama oraz konta fb, gdzie na bieżąco mogą Państwo zobaczyć relacje z naszych wydarzeń i koncertów.

Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej w celu zapoznania się ofertą i rezerwowania terminów. Z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania 💌

Opinie VersoTrio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt VersoTrio

Nazwa firmy: VersoTrio
Imię: Aleksandra 
Adres: Radom, , 26600, woj. mazowieckie
781-442...
609-390...
liczba odwiedzin: 148
Zadzwoń
781-442...
609-390...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie