Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo! - film 1 Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo! - film 1
Pokaż kolejny film

Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo! id:39560

od 2000 do 5000 zł / występ
Poznań, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
534-149...
607-262...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • chór
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Jest nas ośmiu - 4 osoby śpiewające (sopran, alt, tenor, bas) i 4 grające w kwartecie smyczkowym (skrzypce I i II, altówka, wiolonczela). Taki skład gwarantuje piękne, klasyczne brzmienie, a jednocześnie otwiera wiele możliwości, szczególnie pod kątem repertuaru, który możemy dla Was wykonać. Jeśli więc chcecie - możemy być dla Was małym chórem i orkiestrą (klasyczny, ale też filmowy repertuar), scholą liturgiczną (pieśni tradycyjne, dominikańskie, lednickie, Taizé), czy po prostu bandem (pieśni wielbieniowe, oazowe i popularne). Znamy się od wielu lat i profesjonalnie muzykujemy razem, a każdy z nas wkłada całe swoje serce i najlepsze swoje umiejętności, w to co robi.

Działamy w Poznaniu oraz w woj. Wielkopolskim. Zajmujemy się muzyką, aby zapewnić wysoką klasę wykonawstwa muzyki w czasie uroczystości kościelnych. Oferujemy kompleksową oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele (oprócz nas nie potrzeba organisty!), a także indywidualne podejście do Klienta. Wykonujemy muzykę także w czasie ślubów cywilnych.

Najważniejsze dla nas jest, aby ceremonia ślubna była w całości Wasza - niezapomniana, najbardziej wzruszająca. Interesuje więc nas, jakie teksty Was poruszają, jakie gatunki muzyczne najbardziej lubicie, jakie czytania na ślub wybraliście. Służymy doradztwem przy właściwym doborze utworów, aby wykreować atmosferę uroczystości, według Waszych indywidualnych życzeń, potrzeb i upodobań.

W razie zainteresowania naszą usługą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możecie nas także znaleźć na facebooku, youtubie i soundcloudzie.

Zobacz zdjęcia (17)
Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 1
Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 2 Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 3 Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 4 Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 5
Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo!, Poznań - zdjęcie 6
1 / 17

Oferta Vidi Aquam

oprawa muzyczna ślubu

od 2000 do 5000zł/ występ

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mimo, że Zespół istnieje od 2018 roku, to każdy z nas jest w branży ślubnej od wielu lat, większość z nas nawet od 10 lat :) Jako grupa, muzykujemy razem od 8 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest nietypowy i oryginalny. Mamy doświadczenia w ramach ceremonii kościelnych - zarówno w ślubach podczas mszy, jak i ślubach w trakcie nabożeństwa tzw. dwustronnego. Każdy ślub w kościele także różni się od siebie - ze względu na miejscowe tradycje, datę itd. Ponadto zdarza się nam wykonywać muzykę także w trakcie świeckich ceremonii - w tym ślubów humanistycznych. Wszystko jesteśmy w stanie uzgodnić za wczasu, ale pozostajemy przygotowani na wszelkie nieprzewidziane sytuacje. W naszym wieloletnim doświadczeniu zdarzały się przypadki, że zarówno Państwo Młodzi, ale też np. Kapłan prowadzący nabożeństwo zmieniali np. ustalony przebieg uroczystości. Za każdym razem uważnie i natychmiastowo reagowaliśmy na zaistniałą sytuację, a także dostosowywaliśmy się :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jest nas ośmiu - 4 osoby śpiewające (sopran, alt, tenor, bas) i 4 grające w kwartecie smyczkowym (skrzypce I i II, altówka, wiolonczela). Nie oferujemy możliwości zawężania, lub rozszerzania składu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Na większości ślubów śpiewamy w języku polskim i łacińskim, ale coraz częściej zdarzają się nam śluby międzynarodowe - śpiewamy też więc po angielsku, niemiecku, włosku, hiszpańsku i w innych językach :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z Parą Młodą pozostajemy w stałym kontakcie już od pierwszego zapytania - telefonicznego lub e-mailowego. Jesteśmy otwarci na wszystkie pytania, prośby i życzenia. Bywa, że zmiany i poprawki trwają do samego końca, tuż przed ceremonią :) Ponadto na życzenie Pary Młodej jesteśmy także w kontakcie z księżmi i organistami co do szczegółów ceremonii.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Najważniejsze dla nas jest, aby ceremonia ślubna była w całości Wasza - niezapomniana, najbardziej wzruszająca. Interesuje więc nas, jakie teksty Was poruszają, jakie gatunki muzyczne najbardziej lubicie, jakie czytania na ślub wybraliście. Służymy doradztwem przy właściwym doborze utworów, aby wykreować atmosferę uroczystości, według Waszych indywidualnych życzeń, potrzeb i upodobań. Warto wspomnieć, że nasz repertuar jest bardzo obszerny, a my elastyczni względem gatunków muzycznych. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować każdej Parze Młodej odpowiedniej dla niej typ muzyki.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej ceremonii ślubnej. W przypadku braku konkretnej wizji diagnozujemy ogólne oczekiwania, pomysły, idee i na ich podstawie proponujemy utwory z naszego obszernego repertuaru.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie mamy problemu ze zmianami :) Często ustalenia trwają aż do samej ceremonii (co do jej przebiegu, wybranego repertuaru itp) i jesteśmy elastyczni.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Pęknięte struny, brak przestrzeni dla zespołu (ciasnota), bardzo niskie - i przeciwnie - bardzo wysokie temperatury w miejscu ceremonii, odlatujące podmuchem wiatru nuty z pulpitów... Nic nam nie jest straszne! :)

Opinie Vidi Aquam (4)

Vidi Aquam - muzyka na Twoim ślubie profesjonalnie i kompleksowo! id:39560
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Piotr i Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Kosztowo
Data dodania: 14-07-2022

Chciałbym ostrzec przed Vidi Aquam!!!
Jest to zgraja wspaniałych muzyków, która wzrusza największych twardzieli - serio.
02.07.2022r -rok przed tą datą wraz z wtedy narzeczoną, zaczęliśmy odsłuchy utworów na stronie internetowej, łudząc się, że skoro teraz osluchamy się z tymi pięknymi pieśniami to popłaczemy przez ten rok a w dniu ślubu obędzie się bez morza łez.
Nic bardziej mylnego.
Kasia i reszta bandy, stworzyliście przepiękna uroczystość! ❤️❤️❤️

Było cudownie, goście wypytywali Nas "kto to grał w kościele? podeślesz mi ich nagrania? Ale pięknie śpiewali i grali! Ale to była piękna uroczystość!"
ogólnie to dajcie znać jak będziecie w okolicach Kosztowa lub Warszawy, chętnie przyjdziemy popłakać przy Waszej muzyce :)
10/10.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Batorowo
Data dodania: 06-02-2022

Z całego serca możemy polecić zespół Vidi Aquam! Od samego początku kontakt był szybki i otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Repertuar zespołu jest bardzo szeroki. Podczas ceremonii zespół spisał się na medal, pieśni były wykonane po mistrzowsku. Wszyscy goście byli pod niezwykłym wrażeniem i nie obyło się bez uronienia kilku łez, szczególnie przy przepięknym wykonaniu "Ave Maria" przez panią Katarzynę. Jesteśmy całkowicie zadowoleni z naszego wyboru i bardzo gorąco ich polecamy, są po prostu najlepsi!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 20-01-2021

Wszyscy goście do dzisiaj wspominają oprawę muzyczną mojego ślubu, a wszystko to dzięki Vidi Aquam! Wykonanie utworów w języku polskim, angielskim i łacińskim w przepięknych aranżacjach były dopełnieniem tego specjalnego dnia. Zwłaszcza zagraniczni goście byli pod ogromnym wrażeniem muzyki podczas ceremonii. Kontakt z zespołem był przyjemnością, Kasia oraz Dominik byli zawsze gotowi by rozwiać moje wątpliwości lub doradzić. W dniu ślubu wiedziałam, że zespół to jedna rzecz, o którą nie muszę się martwić - pdzięki ich pełnemu profesjonalizmowi.
Serdecznie polecam, Vidi Aquam z pewnością zapewni wiele pięknych chwil i wzruszeń! Nawet ślub międzynarodowy nie był dla nich wyzwaniem :)

Katarzyna
21-01-2021

Dziękujemy bardzo za opinię! Dla nas również był to niesamowity ślub!:)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Trzcianka
Data dodania: 11-01-2021

Niepowtarzalna atmosfera w kościele podczas uroczystości to coś czego szukałam i oczekiwałam od oprawy muzycznej. Decydując się na Vidi Aquam miałam nadzieję, że będzie pięknie. Rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania! Było cudownie.
Za stworzenie niezwykłej atmosfery a także dopełnienie tego pięknego dnia bardzo mocno dziękuje i z całego serca polecam wszystkim. Zespół zdecydowanie wart swojej ceny 😉

Katarzyna
11-01-2021

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! To była przyjemność być z Wami i Waszą Rodziną w tym Dniu:)

Kontakt Vidi Aquam

Nazwa firmy: Vidi Aquam
Imię: Kasia/ Dominik 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
534-149...
607-262...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2603
Zadzwoń
534-149...
607-262...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie