Zobacz zdjęcia (5)
Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes, Warszawa - zdjęcie 1
Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes, Warszawa - zdjęcie 2 Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes, Warszawa - zdjęcie 3 Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes, Warszawa - zdjęcie 4 Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Masterpiece Weddings & Events - organizacja i koordynacja ślubów i wes id:48159

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Jesteśmy dwiema przyjaciółkami z Warszawy. Świetnie rozumiemy się w życiu prywatnym i uzupełniamy w zawodowym. Branżę ślubną i eventową znamy od podszewki, bo jesteśmy z nią związane od wielu lat i jest ona również naszą pasją. Obydwie jesteśmy certyfikowanymi konsultantkami ślubnymi. Nie boimy się wyzwań i pracy pod presją. Każde przedsięwzięcie, którego się podejmujemy traktujemy jak nasze własne i skupiamy się na najmniejszych detalach i precyzji przy organizacji ślubu czy imprez. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i pasją oraz przeprowadzić Was od początku do końca w miłej atmosferze przez cały proces organizacyjny. Wy jesteście najważniejsi, a my jesteśmy tu dla Was i z tą właśnie myślą stworzyłyśmy firmę Masterpiece Weddings & Events.
W naszej ofercie znajdziesz m.in.
Zaręczyny,
Typowanie lokalizacji na przyjęcie weselne,
Organizacja i koordynacja ślubu i wesela,
Koordynacja dnia ślubu,
Organizacja eventów i uroczystości,
Ślub za granicą

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Ewelina & Karolina

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Nigdy nie jest za późno na zatrudnienie Wedding Plannera. Z całą pewnością im wcześniej nawiążecie współpracę tym lepiej dla Was, ponieważ macie możliwość zlecić więcej zadań, które jeszcze nie zostały wykonane. Jeśli nie gonią Was żadne terminy, dajcie nam przynajmniej rok. Natomiast przy pomocy Wedding Plannera możliwa jest organizacja ślubu nawet w parę miesięcy.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Para Młoda jest dla usługodawców jednorazowym klientem, my z podwykonawcami współpracujemy ciągle. Dzięki szerokim znajomościom w branży ślubnej i utrzymywaniem stałych kontaktów często wypracowujemy stałe zniżki lub dodatkowe korzyści dla naszych klientów. Oszczędzacie więc nie tylko czas, ale także pieniądze!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy certyfikowanymi konsultantkami i koordynatorkami ślubnymi.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-347, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 772

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie