Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów, Katowice - zdjęcie 1
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów, Katowice - zdjęcie 2 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów, Katowice - zdjęcie 3 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów, Katowice - zdjęcie 4 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja ślubów id:48351

Katowice, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Wierzymy w miłość.

I tą wiarą, tą pasją, naszym doświadczeniem i kreatywnością chcemy podzielić się z Wami, by ten najważniejszy w życiu dzień uczynić absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym.

Działamy na rynku ślubnym już od kilkunastu lat, budując w tym czasie bazę najlepszych podwykonawców, z którymi współpracujemy, organizując Wasz ślub i wesele.

Dla nas liczycie się Wy, Wasza osobista historia, Wasze oczekiwania i marzenia. Wsłuchujemy się w nie i zmieniamy w rzeczywistość.

Naszą specjalnością są śluby na odległość - dla Par, które mieszkają za granicą i nie mają czasu lub możliwości, by przyjechać do Polski i zająć się wszystkim na miejscu, lub tzw. "pary mieszane", które chcą wziąć ślub w Polsce, ale nie wiedzą, jak zorganizować takie wielokulturowe wesele obcojęzyczne dla zagranicznych gości i z czym to się wiąże.

By ułatwić nam współpracę, wszystkie dokumenty, umowy, propozycje znajdziecie w autorskiej "Strefie Par" - gdzie w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie, będziecie mieli dostęp do Waszej ślubnej dokumentacji, bez przeszukiwania maili i drukowania wielu stron.

U nas nie znajdziesz pakietów, cennika. Każda Para jest niepowtarzalna, a każdy Dzień Ślubu unikalny i spersonalizowany, utkany z tego, czego najbardziej potrzebujecie i o czym marzycie. Zakres naszej współpracy ustalamy podczas pierwszego, niezobowiązującego spotkania, po którym przygotowujemy dla Was wstępny kosztorys, dopasowany do Waszego gustu i budżetu, odzwierciedlający Wasze możliwości i pragnienia.

Zajmujemy się nie tylko kompleksową organizacją ślubu i wesela, ale również częściową organizacją, koordynacją lub wsparciem w tematach, z którymi sobie nie możecie poradzić. Organizujemy również śluby i wesela plenerowe!

Zacznijmy planować Wasz ślub! Co możemy dla Was zrobić?

liczba odwiedzin: 1037

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie