Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów, Kraków - zdjęcie 1
Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów, Kraków - zdjęcie 2 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów, Kraków - zdjęcie 3 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów, Kraków - zdjęcie 4 Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - organizacja i koordynacja ślubów id:48365

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Doskonale trafiliście – Wytwórnia Ślubów już od 2010 roku zajmuje się kompleksową organizacją ślubów. Kreujemy najpiękniejszy Dzień w Waszym życiu!

Bardzo nam zależy, byście wspominali Dzień Waszego Ślubu jako czas niezapomniany, bezstresowy, w poczuciu wsparcia i zaopiekowania. Wspólnie stworzymy wydarzenie wyjątkowe i osobiste, a sam czas przygotowań będzie dla Was przyjemnością. Pozwoli nam to wykreować niezapomniane chwile dla Was i Waszych bliskich.

Robimy to, co kochamy i kochamy to, co robimy - po prostu wierzymy w miłość i wierzymy, że każda Para jest indywidualna, ma swoją własną historię do opowiedzenia, swoje marzenia i oczekiwania, a naszym zadaniem jest te marzenia zrealizować.

Dlatego zaczynamy naszą wspólną podróż od niezobowiązującego spotkania, na którym opowiecie o Was, Waszych oczekiwaniach, możliwościach i marzeniach, o tym, jak możemy Wam pomóc. Dlaczego? Ponieważ wierzymy w spersonalizowane projekty, kreatywne rozwiązania i pokazanie Was i Waszej historii w Dniu Waszego ślubu. Po spotkaniu otrzymacie od nas konkretne rozwiązania, wstępną ofertę wraz z orientacyjnym kosztorysem, a decyzja, czy będziecie chcieli oddać w nasze ręce organizację tego dnia, zależy tylko od Was. Zależy nam, by Wasz dzień był autentyczny i ponadczasowy - po prostu Wasz.

Od początku istnienia współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami, by wspólnie z nimi, bazując na naszym doświadczeniu i kreatywności, zorganizować ślub Waszych marzeń. Wszystkie ostateczne decyzje będą należały do Was na każdym etapie ślubnych przygotowań.

Naszą specjalnością są śluby na odległość, więc śluby par mieszanych i/ lub mieszkających poza granicami Polski, a chcących wziąć ślub w naszym kraju, nierzadko ślub obcojęzyczny czy wielokulturowy. Mamy doświadczenie - większość naszych Par to właśnie Pary mieszane, mieszkające na co dzień za granicą. Z naszą pomocą nie musicie przejmować się niczym, jesteśmy w stanie zaplanować najpiękniejszy dzień w Waszym życiu przy minimum spotkań osobistych.

By ułatwić nam pracę na odległość, stworzyliśmy specjalne miejsce - "Strefę Par".. To właśnie tu znajdziecie wszystkie nasze dokumenty, umowy, propozycje i ustalenia, byście mieli dostęp do nich w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie - bez przeszukiwania maili i wożenia ze sobą teczek z dokumentami.

Prócz kompleksowej organizacji ślubów zajmujemy się też częściową organizacją, koordynacją czy pomocą last minut - reagujemy na Wasze "ślubne S.O.S."!

Gotowi jesteście rozpocząć z nami tę wspaniałą podróż, podczas której planowanie Waszego ślubu będzie czystą przyjemnością? Na Waszym ślubie poczujecie się jak najznamienitsi goście - gwarantujemy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 871

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie