Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem, Gdańsk - zdjęcie 1
Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem, Gdańsk - zdjęcie 2 Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem, Gdańsk - zdjęcie 3 Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem, Gdańsk - zdjęcie 4 Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Sense- konsultant ze ślubnym zmysłem id:35643

Gdańsk, pomorskie

O nas

Wedding Sense oferuje Wam szeroki wachlarz rozwiązań i pomysłów. Otrzymujecie spokój przy organizacji ślubu i wesela, oszczędzacie drogocenny czas i pieniądze. Zaplanuję ślub i wesele dedykowane Waszym możliwościom finansowym.

Zorganizowanie ślubu i wesela wiąże się z wielogodzinnym poświęceniem wspólnych chwil na wymyślenie koncepcji Waszego Dnia, przeszukaniem setek ofert wśród różnych usługodawców, porównaniem cen, skontaktowaniem się z nimi i umówieniem na spotkania, przeczytaniem umów i pilnowaniem terminów. Dla każdej pary jest to stres, który może przyćmić radość z organizacji jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Aby zdjąć z siebie ten ciężar oferuję Wam swoją pomoc, w ramach której przejmę Wasze wszystkie obowiązki związane z planowaniem i koordynacją dnia ślubu.

Oferuję Wam:
- kompleksową organizację ślubu i wesela,
- częściową organizację ślubu i wesela,
- organizację ślubu i wesela w plenerze,
- koordynację dnia ślubu,
- ślubne konsultacje.

Sami zadecydujcie w jakim zakresie potrzebujecie mojej pomocy.

Skontaktujcie się ze mną telefonicznie lub mailowo. Umówimy się na spotkanie i omówimy Wasze potrzeby!

liczba odwiedzin: 1172

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie