Zobacz zdjęcia (1)
Wedding Wishes - Wedding Planners, Wrocław - zdjęcie 1
1 / 1

Wedding Wishes - Wedding Planners id:39110

Wrocław, dolnośląskie

O nas

PIERWSZE SPOTKANIE

Budujemy szczere relacje, dlatego na początku proponujemy spotkanie, które pozwoli nam poznać Was i Waszą wizję ślubu idealnego. Wiele drobnych detali decyduje o tym, że ślub będzie wyjątkowy dla Was, Waszych gości i stanie się odzwierciedleniem życzeń. Podczas pierwszego spotkania będziemy chcieli przede wszystkim wysłuchać Was, aby poznać życzenia i wyobrażenia dotyczące Waszego ślubu, ustalić zakres naszych obowiązków. Po skompletowaniu wszystkich informacji przygotujemy dla Was indywidualną ofertę.


WASZE ŻYCZENIA

Pomagamy odkryć Waszą własną wizję, zaadaptować pomysły, aby zorganizować ślub i wesele, które będzie unikalne. Współpracujemy ze sprawdzonymi usługodawcami, którzy pomogą przeistoczyć życzenia w rzeczywistość. Dzięki naszej ścisłej współpracy wszystkie decyzje są podejmowane po akceptacji, ale przy Waszym minimalnym zaangażowaniu. My dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół oraz wspieramy w podjęciu trudnych decyzji, nie narzucając przy tym swoich wizji. Wy decydujecie, my pomagamy zaoszczędzić czas.


ŚLUB Z ŻYCZEŃ

Przechodzimy wspólnie cały proces, od rozpoczęcia współpracy na każdym etapie planowania. Troszczymy się o najdrobniejsze detale i szczegóły organizacyjne, tak abyście mogli cieszyć się czasem przygotowań. Wasz ślub jest jedną z najważniejszych chwil wspólnego życia. Dlatego tak ważne jest, aby wszystko było tak, jak sobie życzycie. Robimy wszystko, aby planowanie wesela było doświadczeniem przyjemnym, radosnym a przede wszystkim bezstresowym. Jesteśmy dla Was i po to, żeby spełniać Wasze życzenia.

Zapraszam do kontaktu.
Daria Borycka

liczba odwiedzin: 1266

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie