Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 1
wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 1 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 2 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 3 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 4 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 5 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 6 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 7
wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner, Opole - zdjęcie 8
1 / 51

wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner id:48877

Opole, opolskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
797-566...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Kim jestem?
Kobietą, która szczerze uwielbia prawdziwe emocje, kocha organizację i planowanie, perfekcjonizm ma we krwi a zamiłowanie do piękna i pozytywnego nastawienia towarzyszy mi już od wielu lat.
Prywatnie uwielbiam filozofię wellbeing-u, która towarzyszy mi także podczas Naszej Współpracy i którą chętnie przekażę dalej abyście mogli zmieniać swoje życie na lepsze.

Wszystko to składa się na moją miłość do zawodu Wedding Plannera i Event Designera 🖤

W czym mogę Ci pomóc ?
Wszystko zależy od tego na jakim etapie przygotowań jesteś i jakiej pomocy potrzebujesz :)
W mojej ofercie znajdziesz:

✔️Kompleksowa organizacja ślubu i wesela - kiedy chcesz spokojnie i bez stresu przejść przez okres przygotowań do ślubu i wesela, cieszyć się zarówno z samego Dnia Ślubu jak i z całego okresu, który Was do tego prowadzi to ta oferta jest dla Ciebie. Zajmę się całościową organizacją ślubu i wesela od A do Z. Od harmonogramów, budżetów, konceptów, miejsca przyjęcia przez dekoracje, atrakcje ślubne, stylistykę aż po czuwanie nad Waszym Wymarzonym Dniem wtedy gdy Wy będziecie Go świętować. Zdejmuję z Waszych ramion stres i zamieniam go na dobry plan, który krok po kroku przybliża Was do Dnia Ślubu i Wesela.

✔️Częściowa organizacja ślubu/ wesela - jeśli zaczęliście już planowanie i organizację ale nie macie czasu/ pomysłu jak poprowadzić ten temat dalej ? Nie ma problemu - z chęcią przeanalizujemy wspólnie Waszą sytuację i stworzymy plan idealny na dalsze kroki. Jeśli utknęliście na pewnym etapie i nie możecie ruszyć dalej bo nic Wam się nie skleja w całość ? Ta oferta również jest dla Was! Pomożemy !

✔️Koordynacja Dnia Ślubu - przygotowania już za Wami, nadszedł Wymarzony Dzień. Już wszystko powinno pójść gładko i idealnie. Czasem plan planem, a życie życiem - My to rozumiemy i mamy to rozwiązanie. Ślubny Koordynator, który będzie czuwał nad Waszym Dniem, Waszymi Gośćmi, podwykonawcami, to Dobry Duch Waszego przyjęcia, który będzie reagował na pojawiające, nieplanowane sytuacje tak abyście Wy mogli w pełnym spokoju, radości i miłości świętować Jedyny taki Dzień w życiu.

✔️Konsultacje ślubne - planujecie sami uroczystość ale potrzebujecie porady w sprawie umowy, która podpisujecie z usługodawcą ? Nie wiecie na co zwrócić uwagę podczas wyboru podwykonawców ? Potrzebujecie porady, konsultacji, rozmowy z Wedding Plannerem ? Z chęcią porozmawiamy i pomożemy:)

✔️Organizacja przyjęć okolicznościowych: rocznice ślubu, zaręczyny, baby shower, wieczory panieńskie/kawalerskie, jubileusze, przyjęcia - każdy dzień, który jest dla Was ważny w życiu i chcecie aby był zaplanowany i przebiegł zgodnie z Waszymi oczekiwaniami możecie oddać w Nasze ręce. Zaplanujemy, doradzimy, skoordynujemy działania tak aby było idealnie.


Moja specjalność w dwóch słowach? Ślubna Ogarniaczka 💍

✨Przede wszystkim urzeczywistniam Wasze marzenia o najpiękniejszym ślubie i weselu!
✨Projektuję wspomnienia, które towarzyszyć Wam będą przez całe życie - zarówno te ślubne, weselne jak i inne ważne w Waszym życiu 🙂
✨ Łączę pracę Wedding Plannera z filozofią #wellbeing -u i przeplatam wszystko brushletteringiem aby było nie tylko dobrze zaplanowane ale jeszcze pięknie zaplanowane :)

Z czystą pasją i radością pomogę Wam w organizacji czy to kompleksowej czy częściowej organizacji ślubu, wesela, albo tez innego ważnego wydarzenia w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym.

Jeśli chcecie przejść przez całą organizację ślubu i wesela bez ogromnego stresu, z uśmiechem na ustach to zapraszam serdecznie do kontaktu.

Wspólnie zaprojektujemy Wasze najpiękniejsze wspomnienia ❤️

wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner - film 1 wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Przede wszystkim zaczynamy od rozmowy! Poznajemy się wzajemnie i czy jest między nami flow. To podstawa dobrej i owocnej współpracy:) Podczas pierwszego spotkania, które jest dla Was totalnie niezobowiązuje poznaję Wasze potrzeby i przygotowuję spersonalizowaną ofertę. Po Waszej akceptacji podpisujemy umowę i rozpoczynamy wspólną przygodę. Przygotowuję dla Was harmonogramy, budżety, ustalamy ilość spotkań, wymieniamy się mailami i telefonami - wszystko dostosowuję pod Was i Wasze potrzeby :) Im luźniejsza atmosfera tym lepsza współpraca!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Odpowiedz sobie na pytanie :) Czy chcesz być najlepiej bawiącym się gościem na własnym przyjęciu weselnym? Jeśli tak to dobrze trafiłaś! Właśnie to uczynię!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Atmosfera, dobre flow, profesjonalizm i pasja do organizacji ślubów i wesel. Skontaktuj się ze mną a sama się przekonasz o czym mówię :)

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja ślubu i wesela to osobna usługa, którą możesz u mnie wykupić. Co to oznacza? Zaplanowałaś cały ślub samodzielnie ale podczas wesela już nie chcesz być osobą kontaktować i dobrze się bawić. Jestem z Wami od samego rana, od początku przygotowań do ostatniego punktu w scenariuszu ( najczęściej są to oczepiny). Tworzę wspomniany scenariusz gdzie dokładnie wiemy co o której godzinie ma się wydarzyć, pilnuję wykonania wszystkich kroków, jestem osobą kontaktową. Dbam o Waszych gości i o Was. Gaszę pożary abyście Wy o nich nawet nie musieli myśleć. Pomagam zorganizować niespodzianki, jakie goście mają dla Was. Jestem w pobliżu by reagować na wszystkie nieprzewidziane sytuacje tak abyście po weselu mogli powiedzieć, że byliście najlepiej bawiącymi się gośćmi.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem Certyfikowaną Konsultantką Ślubną. Odbyłam szkolenie renomowanej agencji ślubnej polecanej i działającej zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda Para która chce się dobrze bawić na swoim przyjęciu, chce mieć najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia!

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Wszystko zależy od tego na jakim etapie jesteście - możemy współpracę rozpocząć od miesiąca - tyle potrzebuję czasu na skoordynowanie Waszego wesela aż do 2/3 lat do przodu kiedy to kompleksowo zadbam o Wasze przyjęcie.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnych budżetów - zapraszam na rozmowę!

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Najprostsza odpowiedź to czas i nerwy. Decydując się na współpracę ze mną masz pewność, że wszystko będzie na czas, nie musisz martwić się o kolejny etapy planowania, kolejne spotkania, analizy i przeszukiwanie internetu. Na tacy podam Ci najlepsze rozwiązania spośród których wybierzecie najlepszą dla Was opcję. Po drugie oszczędność pieniędzy - znajomość branży, dokumentacji, zapisów pozwala na podejmowanie najlepszych decyzji. Nie ma mowy tu o ukrytych kosztach o których dowiadujecie się za późno, kruczkach w umowach, których nie doczytaliście. Podpowiem na czym warto zaoszczędzić i gdzie poszukać alternatywnych rozwiązań w Waszym budżecie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Różnorodność i emocje! To zdecydowanie najpiękniejsze dwie rzeczy w pracy Wedding Plannera.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Jak najbardziej. Zerknij do naszej galerii i przekonaj! Po więcej informacji zapraszam do kontaktu - chętnie opowiem w szczegółach co mogę dla Was zrobić!

Jaki jest styl naszej pracy?

Uwielbiam luźną atmosferę - jeśli Pary decydują się na taki poziom współpracy to jestem wniebowzięta. Formalne maile, spotkania - to raczej nie mój styl. Gdy uda nam się spotkać po raz pierwszy zrozumiesz o co chodzi!

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Zaraz po podpisaniu umowy przygotowuję harmonogram działań i kontaktu. Ustalamy sobie cykliczne spotkania, podczas których rozmawiamy o kolejnych etapach planowania. Wszelkie oferty, analizy i porównania wysyłam mailowo. Kontaktujemy się tak samo jak z Parą, która przebywa w Polsce z tą różnicą, że widzimy się online.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Zawsze w jednym dniu mamy jedno wesele. Skupiam się na każdej Parze oddzielnie. Poświęcam każdej Parze maksimum uwagi i zaangażowania - tylko tak można wyczarować wspaniałe efekty!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej tym lepiej. Jeśli znacie już datę - śmiało można dzwonić. Na sama koordynację można się zgłosić nawet na miesiąc przed weselem, częściowa i kompleksowa organizacja wymaga już co najmniej kilku miesięcy a często nawet lat.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od zakresu naszej usługi. To ona determinuje częstotliwość spotkań. Po podpisaniu umowy ustalamy harmonogram stałych spotkań abyście mieli bieżący pogląd na sytuację a cała reszta jest zależna od Was :) Jeśli jest potrzeba większej ilości spotkań to właśnie to robimy :) Formę komunikacji dopasowuję zawsze pod Parę. Czy to ma być kontakt mailowy, telefoniczny czy osobisty. Wszystko to ma na celu ułatwienie nam kontaktu i stworzenie sytuacji w której jesteście na bieżąco ale nie przytłoczeni ilością wiadomości.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej! Bardzo często przychodzą do nas Pary, które już mają kilka obszarów zaplanowanych a nie mają pomysłu/czasu by zajać się resztą. Częściowa organizacja ślubu i wesela polega na tym, że przejmuję od Was przygotowania na takim etapie na jakim jesteście i doprowadzam całość do pięknego końca w postaci Waszego Ślubu.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To bardzo częsta przypadłość. Kto z nas nie zmienia zdania? Moją rolą jest to abyście byli zadowoleni - zawsze będę nakreślała pierwotny kierunek i zamysł. Podczas przygotowań można zwątpić w wiele rzeczy, ważne by decyzje podejmować w zgodzie z sobą i swoimi marzeniami. Ja te marzenia mam za zadanie zrealizować! Poznając Was bliżej wiem, czego potrzebujecie i jakie rozwiązania będą dla Was najlepsze.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu mamy krótkie spotkanie podsumowujące. Sprawdzamy czy jesteście zadowoleni z wszystkich aspektów i rozliczamy się z usługodawcami. To bardzo ważny aspekt w całym planowaniu ślubu i wesela.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Jest wiele rozwiązań w stylu eko lub zero waste. Począwszy od ograniczenia ilości jedzenia na weselu, przez brak plastiku w dekoracjach, napojach, naturalne confetti, brak atrakcji, które zaśmiecają i zatruwają środowisko. Można postawić na papeterię wykonaną na ekologicznym papierze, suknię wybrać z drugiej ręki. Opcji jest naprawdę wiele!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry plan na przygotowania, sprawdzeni usługodawcy i koordynator dnia ślubu, który zdejmie z Was stres na poczet dobrej zabawy :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Stale odbywam szkolenia, zasięgam inspiracji poza granicami Polski, śledzę trendy. Wykonuję sesje stylizowane, poznaję nowych usługodawców, których mogę Wam polecać. Mam oczy szeroko otwarte by móc proponować Wam najlepsze rozwiązania

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Zadbaj o siebie już kilka dni przed. Jeśli nie masz Weddig Plannerki oddeleguj kontakt innej osobie, wysypiaj się, odżywiaj się zdrowo. W dniu Ślubu włącz ulubioną muzykę i uświadom sobie, że to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu a stres już niczego nie zmieni na lepsze! Żyj chwilą i kreuj najpiękniejsze wspomnienia!

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

igła z nitką w kilku kolorach, plastry na otarcia, suchy lód na puchnące stopy, rolka do ubrań, bibułki matujące, dezodorant w sprayu, podpaski i tampony, nić dentystyczna, wsuwki do włosów, agrafki.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Trendów jest wiele - moim zdaniem, nie zawsze warto ślepo podążać za nimi. Najpiękniejszy trend nie zastąpi Waszej radości. Spełnijcie swoje marzenia a nie marzenia innych osob.

Nasze pasje.

Uwielbiam kaligrafię& brushlettering, Harrego Pottera w każdej postaci i jazdę na rowerze - zwłaszcza w jesiennym lesie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ksiązki to zdecydowanie Harry Potter, film to...Harry Potter :D

Opinie wellWedding (7)

wellWedding Justyna Schreiber Wedding Planner id:48877
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
K
Kamila i Michał
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 02-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kamionacz
Data dodania: 05-06-2023

Justyna, nasza niezwykła wedding plannerka, była nieoceniona! Jej profesjonalizm, zaangażowanie i empatia przeszły nasze oczekiwania. Od samego początku wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Justyna była kluczową postacią w przygotowaniach do naszego wesela. Stworzyła wyjątkowy scenariusz uroczystości i dbała o każdy detal, by spełnić nasze marzenia. Jej kreatywność tworzyła magiczne momenty, które uczyniły nasze wesele niepowtarzalnym.

Dzięki Justynie nie musieliśmy martwić się o żadne sprawy organizacyjne. Koordynowała kontakt z usługodawcami i zapewniała płynny przebieg uroczystości. Jej profesjonalizm pozwolił nam cieszyć się dniem bez zmartwień.

Jednak to nie tylko jej umiejętności organizacyjne przyciągały uwagę. Jej osobowość i empatia podbiły serca gości. Była zawsze dostępna, gotowa wysłuchać i pomóc w każdej chwili. Jej życzliwość i uśmiech tworzyły przyjazną i radosną atmosferę, która wpływała na całą uroczystość.

Jeśli szukasz wyjątkowej wedding plannerki, która zadba o każdy szczegół, stworzy niezapomniane chwile i pozwoli ci cieszyć się dniem bez zmartwień, gorąco polecamy Justynę. To nie tylko profesjonalistka, ale również wspaniała i empatyczna osoba, której obecność sprawi, że twoje wesele będzie pełne miłości i magii.

Dziękujemy Justynie za jej wyjątkowy wkład w nasze wesele. Jej obecność i praca przekroczyły nasze oczekiwania. Z pewnością będziemy polecać ją każdemu, kto pragnie niezapomnianego ślubu.

Justyna
06-06-2023

Kochani, dziekuje! To był zaszczyt móc Wam towarzyszyć w tak Ważnym Dniu!

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Kuźnica Dąbrowska
Data dodania: 04-10-2022

Bardzo profesjonalna, dobrze zorganizowana konsultantka ślubna, przede wszystkim niesamowicie otwarta i kreatywna osoba. Justyna ma świetny kontakt z ludźmi, a to otwiera wiele drzwi, ułatwia i umila organizację wesela. Spotkanie z Justyną to wielka przyjemność, a efekty jej pracy są niesamowite!

Justyna
04-10-2022

dzięki Paula !

K
Kinga
5.00
 / 5
Data imprezy: 23-05-2022
Kuźnica Dąbrowska
Data dodania: 03-10-2022

Współpraca z Justyną to czysta przyjemność, nie wiem czy kiedykolwiek poznałam drugą tak zorganizowaną i konsekwentną osobę. Dla niej po prostu nie istnieje pojęcie niemożliwe, jest w stanie dopracować wszystko nawet w najmniejszych szczegółach, ma ogromne poczucie estetyki. Do tej pory jestem pod wrażeniem ile rzeczy potrafi skoordynować jednocześnie. A i prywatnie jest tak przemiła, gwarantuje, że ją pokochacie! Najmocniej polecam! ❤️

Justyna
03-10-2022

Dzięki Kinga ogromnie ! :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2022
Opole
Data dodania: 03-10-2022

Z całego serca polecam! Współpraca z Justyną to sama przyjemność, ma mnóstwo pomysłów i genialne wyczucie stylu i estetyki. Justyna jest przemiłą osobą, która z wielkim zaangażowaniem pomoże zorganizować wymarzony ślub i wesele. Dba o każdy szczegół i angażuje się we wszystko najlepiej jak tylko potrafi. Nie znam drugiej takiej osoby, która wykonywałaby swoją pracę z tak ogromną pasją i dbałością o detal. Jest prawdziwą profesjonalistką i wkłada całe swoje serce w każde organizowane wydarzenie. To osoba której można w 100% zaufać.

Justyna
03-10-2022

Dziękuję Madziu!

K
Kaina
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-06-2022
Opole
Data dodania: 03-10-2022

Justyna to niesamowicie zorganizowana, a przy tym bardzo pozytywna osoba. Słowo „niemożliwe” dla niej nie istnieje. Współpraca w jej towarzystwie to sama przyjemność. Polecam! ❤️

Justyna
03-10-2022

pięknie dziękuję !

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-11-2021
Katowice
Data dodania: 14-09-2022

Miałam okazję pracować z Justyną przy wspólnym projekcie. Od początku zaimponowało mi to, z jakim zaangażowaniem podeszła do sprawy. Znalazła świetnych usługodawców i dopasowała idealnie każdy szczegół pod naszą wizję ( a to było niełatwe! ). Posiada duże poczucie estetyki i zna obecne trendy w branży ślubnej. Jej głowa jest pełna pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Widać, że Justyna kocha to co robi i wkłada całe serce w swoją pracę. Do tego jest sympatyczną i ciepłą osobą, przy której czułam się bardzo swobodnie. Współpraca z tak dobrą organizatorką to była czysta przyjemność, bardzo polecam! ❤

Justyna
14-09-2022

dziękuję Klaudia za tyle ciepłych słów! :)

C
Claudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2022
Grodziec
Data dodania: 02-09-2022

Bardzo polecam Justynę.
Jest bardzo profesjonalna, doskonale zorganizowana, potrafi zadbać o najmniejsze detale. Regularny kontakt na najwyższym poziomie. Przy niej nie ma miejsca na jakiekolwiek niedomówienia i niedociągnięcia.
Ona poprostu spełnia marzenia ❤️
A przy tym wszystkim jest bardzo naturalna, pogodna i stwarza przyjemną atmosferę pracy. Serdecznie polecam

Justyna
05-09-2022

Dziękuję Claudia ogromnie ! :)

Kontakt wellWedding

Nazwa firmy: wellWedding
Imię i nazwisko: Justyna Schreiber
Adres: Opole, woj. opolskie
797-566...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1853
Zadzwoń
797-566...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie