Zobacz zdjęcia (35)
DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 1
DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 2 DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 3 DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 4 DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 5
DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!!, Kwidzyn - zdjęcie 6
1 / 35

DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!! id:16675

Kwidzyn, pomorskie
(74)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-125...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!! PEŁNA oferta Weselna! Nie piszę, że jesteśmy profesjonalni i najlepsi, niech o tym zaświadczą nasze opinie oraz materiały VIDEO i Zdjęcia. My po prostu się znamy na weselach. Zadzwoń do nas, opisz swoje wymarzone wesele a my je zrealizujemy. Wymagaj, negocjuj, pozwól nam urzeczywistnić Twoją wizję. Mówimy o sobie Wedding Special Forces :). Sprawdź nas.
Jesteśmy firmą eventową wyspecjalizowaną w szczególności w weselach. W ofercie mamy wszystkie najważniejsze elementy, którymi może być zainteresowana Para Młoda. Kompleksowo i całościowo obsługujemy wesele, u nas w jednym miejscu, bez długiego, uciążliwego szukania mogą Państwo zapewnić sobie całościową obsługę z klasą waszego wesela.
OFERUJEMY
usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak: wesela, poprawiny, bankiety, dancingi, wieczorki, zabawy, dyskoteki, bale sylwestrowe, okolicznościowe i inne. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez i jako Prezenter-Dee Jay-Wodzirej, posiadam duże doświadczenie. Kieruję swoją ofertę do tych z Państwa, którzy szukają profesjonalnej oprawy muzycznej w rozsądnej cenie. Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość moich usług i ogromny repertuar (tysiące nagrań, każdy rodzaj muzyki). Mam doświadczenie w oprawie muzycznej imprez wszelkiego rodzaju. Jestem mobilny i dojeżdżam w miejsce wyznaczone przez klienta. Dysponuję swoim, wysokiej klasy, wykonywanym na zamówienie i sprowadzonym z Włoch nagłośnieniem marki FBT i oświetleniem sali. Wyrażam głęboką nadzieję, że moja propozycja będzie dla Państwa interesująca.

Pełną ofertę wraz z opisem dostępnych Pakietów oraz dostępnych RABATÓW w odpowiedzi na zapytanie wysyłamy TUTAJ lub jeśli Państwo wolą na podany w zapytaniu adres emailowy.

Oferta all inclusive:
- prowadzenie imprezy: emisja muzyki, prowadzenie zabaw i konkursów weselnych dla gości – w dowolnej ilości, zagrzewanie i motywowanie do zabawy – pełna oprawa djska i wodzirejska
- pełne nagłośnienie wraz ze sprzętem umożliwiającym użycie wszelkich nośników dźwięku
- kolorowe oświetlenie sali/efekty świetlne wraz z efektami dymnymi
- specjalnie przygotowana muzyka na poszczególne elementy imprezy (jeśli będą takowe)
- wpływ na emitowany repertuar muzyczny
- repertuar muzyczny od klasyki po nowości
- pomysły na przebieg poszczególnych elementów wesela
- pomysły a zabawne nagrody konkursowe
- doradztwo w zakresie sytuacji nietypowych na weselu

Zakup szerszej palety usług otwiera duże możliwości rabatowe dlatego również proponujemy:

(OFERTA DOTYCZY WYŁĄCZNIE WESEL I POPRAWIN. INNE UROCZYSTOŚCI, TAKIE JAK URODZINY, BALE, UROCZYSTOŚCI SZKOLNE i inne podlegają dodatkowym rabatom i są negocjowane indywidualnie.)
*
FILM pełnowymiarowy - obejmujący: przygotowania przedślubne, błogosławieństwo (jeśli jest), mszę/ślub cywilny, wesele, który klient również otrzymuje w formie linku do ściągnięcia online, na pendrive lub DVD w twardym pudełku z okładką. KOSZT: 2300 zł.
FILM kręcony przez 2 kamerzystów (POLECAMY – to zupełnie inne, bogatsze wrażenia wizualne): 4400 zł.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA i WESELNA – usługi w zakresie fotografii ślubnej, weselnej, przed i poślubnej. Koszt usługi zawierającej: fotografię przygotowań do wesela, błogosławieństwa, ślubu i wesela – 1700 zł.
Dodatkowa sesja wideo przed lub po ślubie to koszt: Do ustalenia bezpośrednio z fotografem, zazwyczaj około 500 zł. + koszty dojazdów.
Film (tzw. Mały) - w cenie 500 zł. to film kręcony z ręcznej kamerki przez DJa przed (na Sali weselnej) i w trakcie wesela. Jest to poprawny materiał, w dobrej jakości, ładnie zmontowany, udźwiękowiony, który klient otrzymuje w twardym pudełku z okładką. Film ten jednak nie może być porównywany z materiałem kręconym przez kamerzystę, który poświęca cały czas wyłącznie na tę pracę. Film kręcony przez kamerzystę proponujemy Państwu jako oddzielną usługę - poniżej.
W obydwu powyższych przypadkach, dodatkowe zdjęcia wykonane przez DJa lub kamerzystę w celu wzbogacenia filmu, są przekazywane klientowi GRATIS.
Weselne FOTO-STUDIO - fotograf robi zabawne zdjęcia gościom w zabawnych nakryciach głowy, maskach, perukach. Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie cyfrowej, które może potem przekazać gościom. Koszt: 500 zł.

W tej cenie otrzymują Państwo fotografa (i, lub) kamerzystę do dyspozycji na cały dzień, tj.:
- przygotowania Pary Młodej
- Błogosławieństwo
- Msza w kościele/Urząd Stanu Cywilnego
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej realizowana w dniu ślubu
- Teledysk/Skrót z dnia weselnego gratis

Pozdrawiam/Best Regards
INSPIRATIONS
Trainings & EventS
Sylwester Kucharczyk

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!! - film 1 DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!! - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Hmm... to pytanie w zasadzie zawiera się w kolejnym w tej ankiecie, wypadałoby jednak dodać, jedną rzecz, mianowicie w każdym przypadku gotowi jesteśmy się poddać pełnej weryfikacji przez klienta do czego z resztą zachęcamy. Jeśli mówimy że znamy angielski - to go znamy, co uważam powinno byś sprawdzane, gdyż znam oferty nawet tutaj (eufemizm roku) oszczędnie gospodarujące prawdą. Sprawa druga, jesteśmy firmą, nie dorabiamy, realizujemy 100-130 zleceń rocznie to powoduje że nie musimy ustalać cen na wysokim poziomie, zarabiamy swoje. Pisze o tym, gdyż często klienci pytają o co chodzi, że podejrzane że za tanio. Odpowiadam wtedy że przy usługach łączonych naprawdę wychodzimy na swoje a od podanych cen jesteśmy jesteśmy jeszcze w stanie udzielić rabatu. Ustalamy ceny na najniższym możliwym poziomie tak aby optymalizować koszty klienta, uwzględniając własne koszty i zarobek. To naprawdę jest możliwe. Świadczą o tym nasze opinie i ilość zleceń które realizujemy. Ponadto ne wychodzimy z punktu widzenia maksymalizacji zysków tylko robienia dobrej roboty. Jesteśmy przekonani że jeśli będziemy dobrzy, pieniędzy też nie zabraknie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim jest prawdziwa. Nie sprzedajemy marzeń tylko fakty. Nie piszemy że wszystko czego dotkniemy zamienia się złoto, bo to śmieszne i choć wielu potencjalnych klientów chciałoby to usłyszeć i niestety słyszy od wielu oferentów jest to tak niewiarygodne i nierealne że naszym zdaniem obraża inteligencje osób które zapoznają się z ofertą. Dajemy z siebie wszystko podczas podczas pracy i często to wystarcza, ale przekonywanie ludzi że zawsze i w 100 % jest po prostu nieuczciwe. Na pomyślność imprezy składa się tyle czynników w tym niezależnych od prowadzących że opowiadanie takich niedorzeczności jest poniżej pasa i nie fair. Kto stosuje takie praktyki jest w naszym przekonaniu naciągaczem. Ten brak pokory i przekonanie o swojej wspaniałości z jakim spotykamy się czytając inne oferty jest przerażający. Wkładamy serce w to co robimy, nie chowamy się za tysiącem niedorzecznych gadżetów, używamy ich tak aby miały sens i aby to co najważniejsze czyli budowanie atmosfery, kontakt z publicznością jak również nie przyćmienie gwiazdorzeniem pary młodej, gdzie to ona powinna być gwiazdą wieczoru było ideą całości, było na pierwszym miejscu. Utrzymujemy kontakt "przez mikrofon" w stosownej, niezbędne ale też umiarkowanej ilości, tyle ile trzeba. Łatwo jest wygadywać bzdury i krzyczeć "wszystkie rączki w górę" do pełnego parkietu i tym samym przeszkadzać gadulstwem w zabawie, ale umieć doprowadzić do tego aby parkiet pełny był i żeby muzyka potrafiła się sama obronić o już nie każdy potrafi.
Aby to osiągnąć stosujemy rozmaite sposoby, w sytuacjach ekstremalnych możliwe są nawet techniki wywierania wpływu psychologicznego lub emocjonalnego oczywiście w pewnych granicach, których nigdy nie przekraczamy. Tak to nietypowe i na pierwszy rzut oka można się.... hmm. zdziwić gdy do standardowych metod dołożymy taką petardę, wtedy dziej się magia ;).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nie jest łatwo to określić, gdyż każdy członek zespołu zaczynał kiedy indziej, wiec jako sprawca całego zamieszania powiem o sobie ;).
DJowanie od roku 2002, wesela jako dorabianie, jeśli dobrze pamiętam 2010, jako stałe i jedyne źródło utrzymania od 2015.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tyle ile trzeba. Nie ma w sumie limitów, no może te wynikające z praw człowieka i humanitarnego traktowania obsługi ;). Nie liczymy sobie za godzinę tylko za usługę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

DJ, Wodzirej, Fotografia Ślubna i nie tylko, Wideofilmowanie ślubne i nie tylko, wynajem aut ślubnych.

Skład, w którym występujemy.

DJ/Wodzirej - Sylwek, Natalia, Michał - tutaj zazwyczaj jest jedna osoba która jak trzeba jeszcze film nagra przy okazji. Da się? Da się. Tylko trzeba chcieć i trochę popracować.
Wideofilmowanie - Łukasz M., Wojtek
Fotografia - Łukasz S., Łukasz M., Wojtek
Samochody - Andrzej i PIotr
Ze względu na RODO nie wiem czy mogę nazwiskami się posłużyć. Skład zależy też od zlecenia które realizujemy, tak bardziej pod zespoły poeta układał to pytanie chyba zapomniawszy jest przekonwertować na DJów ;).

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Niezmienne w życiu są tylko die rzeczy, opuszczenie tego świata i podatki :). Wszystko inne zawsze może się zmienić i to w chwili gdy sobie tego nie wyobrażamy. Zmiana jest czymś pozytywnym pod warunkiem że się umie nią zarządzać.A nadmienię przy okazji że jestem certyfikowanym trenerem m.in. zarządzania zmianą, i pół życia spędziłem na sali szkoleniowej oraz sporo czasu wdrażając zmiany, więc nie bójmy się ich, to nic złego. Gdyby coś w tym było złego przez całe życie jeździlibyśmy na tych samych oponach lub chodzili (o zgrozo) w tej samej bieliźnie :).

Jaki repertuar proponujemy?

W zasadzie każdy, możliwe jest spersonalizowanie repertuaru do maksimum. Gdy mamy wątpliwości mówimy o nich klientów, bywa że trzeba go ratować przed jego własnymi pomysłami w trosce o jakoś usługi, ale taka nasza rola. Jeśli się narażamy, to trudno, podstawa to szczerość, mamy obowiązek informować klienta o zagrożeniach organizacyjnych. Powiedzmy że ktoś organizuje w miarę tradycyjne polskie wesele ale z racji swojego gustu pragnie muzyka dominującą na jego weselu był Jazz i poezja śpiewana. o proszę sobie wyobrazić ten zachwyt gości. Nie mamy nic przeciwko dobremu Jazzowi czy ambitnej poezji śpiewanej, ale uważamy, że ustalenie takiej muzyki na weselu jest możliwe tylko wtedy jeśli klient zna naprawdę bardzo drze gusta gości i naprawdę wie co robi, jest to decyzja przemyślana i w pełni świadoma.

Na pozostałe pytania odpowiem później bo dochodzi 7 rano, czas się przespać z 3 godziny zanim wrócę do pracy :). Nie ma lekko :).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Sylvio INSPIRATIONS Trainings & Events (74)

Dodaj opinię
DJ/Wodzirej Sylvio: FOTO, VIDEO teraz PROMOCJA FILM z Wesela GRATIS!!! id:16675
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 74 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 30-03-2022

Impreza rodzina poprowadzona super. Będziemy polecać

L
Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Kwidzyn
Data dodania: 25-03-2022

Super zabawa,idealnie przeprowadzone przyjęcie weselne,goście mega zadowoleni, wszystko profesjonalnie,polecamy gorąco!

Sylwester
26-03-2022

Super zabawa również dzięki Parze Młodej i znakomitym Gościom. Dziękuję całym sercem Kochani!

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Toruń
Data dodania: 24-03-2022

Bardzo dobre wesele. Prowadzenie imprezy było świetne. Goście wyśmienicie się bawili. Pomysłowe zabawy weselne. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!

Sylwester
26-03-2022

I ja się polecam, dziękując ślicznie za zaszczyt poprowadzenia Waszego wesela. Pozdrawiam serdecznie 🙂!

M
Mariusz i Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Gdynia
Data dodania: 24-03-2022

Dziękujemy Sylwkowi za bardzo profesjonalne poprowadzenie naszego wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszym planem i tak jak miało być a nawet lepiej :)! Polecamy wszystkim!

Sylwester
24-03-2022

I ja sie polecam. Oczepin nie zapomnę chyba do konca życia 🙂😂, coś nieprawdopodobnego, nie do zaplanowania 🤣, byliście MEGA 🙂!

K
Kinga, Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Starogard Gdański
Data dodania: 23-03-2022

Polecamy z całego serca , pełen profesjonalizm , świetna muzyka dla każdego ! Goście zadowoleni w 100% , zabawy pełne śmiechu. 😊

Sylwester
24-03-2022

I ekstra Para Młoda 🙂. Bylo swietnie, dziękuję 🙂!

R
Radek i Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2021
Rypin
Data dodania: 22-03-2022

Pragniemy wyrazić naszą ogromną satysfakcję oraz podziękowanie Panu Sylwestrowi Kucharczykowi za profesjonalim oraz nieocenione zaangażowanie poświęcone nam w naszym najważniejszym dniu życia 😃
Z pelną odpowiedzialnością możemy powiedzieć,iż praca Pana Sylwestra przerosla nasze najśmielsze oczekiwania zarówno w zakresie komunikacji jak i samego doboru repertuaru muzycznego przy którym bawiły się trzy pokolenia naszych gości. Dzięki wyczuciu oraz empatii Pana Kucharczyka atmosfera na naszym weselu byla tak cudowna,że można tylko ubolewać,iż wesele nie trwalo caly tydzien,a jedynie dwa dni.
Z CZYSTYM SERCEM POLECAMY GO I REKOMENDUJEMY WSZYSTKIM PAROM,KTORE NAPRAWDĘ CHCĄ BY TEN DZIEŃ BYŁ FAKTYCZNIE SZCZEGÓLNY POD KĄTEM WESELNEJ ZABAWY.
DJ SYLVIO NASZYM ZDANIEM ZASLUGUJE NA MIANO JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH DJ-ÓW W Polsce😃😃
JEGO PASJA DO MUZYKI JEST ŹRÓDŁEM PROFESJONALIZMU A TO PRZEKLADA SIĘ NA NASZE ZADOWOLENIE.😄😄😄
TAK TRZYMAĆ DJ SYLVIO

POZDRAWIAMY Z RYPINA !!!

Sylwester
24-03-2022

Ojej, ślicznie Wam dziękuję Moi Drodzy za taj obszerną i wyczerpującą opinię. Nie wiem co powiedziec, nie spodziewalem się aż takiej pochwały 🙂. Wy i Wasi goście macie w tym sukcesie bardzo duży udział, życzyłbym sobie aby zawsze para młoda tak dobrze współpracowała 🙂. Daliśmy rade i TO JAK 🙂!

D
Dorota i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Grudziądz
Data dodania: 22-03-2022

Z całego serca polecamy fantastycznego DJ Sylvio, który poprowadził nasze przyjęcie weselne. Zaangażowanie,poczucie humoru, a przede wszystkim dobra muzyka spowodowały, że nasi goście byli zachwyceni i bez względu na wiek bawili się do białego rana. Zabawy o północy zabawne, w dobrym guście. Śmiechu było co nie miara. Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam !!!

Sylwester
24-03-2022

To ja dziękuję, przede wszystkim za zaproszenie i powierzenie mi Waszego najważniejszego dnia. Bardzo sie ciesze, ze jesteście zadowoleni, taka opinianjest równie ważna jak honorarium. Pozdrawiam serdecznie 🙂!

M
Monika i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 22-03-2022

Polecamy DJ Sylvio. Świetnie poprowadził nasze wesele, zna się na rzeczy. Idealnie dobrana muzyka, prowadzenie z humorem i dowcipem. Goście mega zadowoleni, niezapomniane wesele!

Sylwester
24-03-2022

Cała przyjemność po mojej stronie. Pieknie Wam dziękuję i wszystkiego dobrego 🙂!

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Sylvio INSPIRATIONS Trainings & Events

Nazwa firmy: DJ Sylvio INSPIRATIONS Trainings & Events
NIP: 5811802842
Imię i nazwisko: Sylwester Kucharczyk
Adres: Kwidzyn, , 82-500, woj. pomorskie
605-125...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15427
Zadzwoń
605-125...
Napisz

Popularne miasta w okolicy