DJ, Wodzirej, SHOWMan, Wszechstronny, Sylwester

od 2800 do 3300 zł
Kwidzyn, pomorskie
(77)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-125...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Twoja oferta Weselna!
O tym, że jestem profesjonalny, wszechstronny i niezawodny, niech zaświadczą moje opinie oraz materiały VIDEO. Po prostu się znam na weselach i na tym jak bawić ludzi. Zadzwoń do mnie, opisz swoje wymarzone wesele, razem je zrealizujemy. Wymagaj, negocjuj, pozwól mi urzeczywistnić Twoją wizję.
Sprawdź mnie.
Prowadzę firmą eventową wyspecjalizowaną w szczególności w weselach.
OFERUJĘ:
usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak: wesela, poprawiny, imprezy urodzinowe, w tym 18stki, bankiety, dancingi, wieczorki, zabawy, dyskoteki, bale sylwestrowe, okolicznościowe i inne. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez i jako Prezenter-Dee Jay-Wodzirej, posiadam duże doświadczenie. Kieruję swoją ofertę do tych z Państwa, którzy szukają profesjonalnej oprawy muzycznej w rozsądnej cenie. Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość moich usług i ogromny repertuar (tysiące nagrań, każdy rodzaj muzyki). Mam doświadczenie w oprawie muzycznej imprez wszelkiego rodzaju. Jestem mobilny i dojeżdżam w miejsce wyznaczone przez klienta. Dysponuję swoim, wysokiej klasy, wykonywanym na zamówienie i sprowadzonym z Włoch nagłośnieniem marki FBT i oświetleniem sali. Wyrażam głęboką nadzieję, że moja propozycja będzie dla Państwa interesująca.

Pełną ofertę wraz z opisem dostępnych Pakietów, w odpowiedzi na zapytanie wysyłam TUTAJ lub jeśli Państwo wolą na podany w zapytaniu adres e-mailowy.

Oferta all inclusive:
- prowadzenie imprezy: emisja muzyki, prowadzenie zabaw i konkursów weselnych dla gości – w dowolnej ilości, zagrzewanie i motywowanie do zabawy – pełna oprawa djska i wodzirejska
- pełne nagłośnienie wraz ze sprzętem umożliwiającym użycie wszelkich nośników dźwięku
- kolorowe oświetlenie sali/efekty świetlne wraz z efektami dymnymi
- specjalnie przygotowana muzyka na poszczególne elementy imprezy (jeśli będą takowe): nowoczesna, weselna, młodzieżowa, klubowa, polska, niepolska, wszelkie style i rodzaje
- istotny wpływ na emitowany repertuar muzyczny
- repertuar muzyczny od klasyki po nowości
- pomysły na przebieg poszczególnych elementów wesela
- pomysły a zabawne nagrody konkursowe
- doradztwo w zakresie sytuacji nietypowych na weselu

Zakup szerszej palety usług otwiera duże możliwości rabatowe dlatego również proponuję:

Film (tzw. Mały) - w cenie 1000 lub 800 zł. w zależności od wybranego pakietu DJa. Jest to film kręcony z ręcznej kamerki na statywie przez DJa na Sali weselnej, w trakcie wesela. Jest to poprawny materiał, w dobrej jakości, ładnie zmontowany, udźwiękowiony. Film ten jednak nie może być porównywany z materiałem kręconym przez kamerzystę, który poświęca cały czas wyłącznie na tę pracę. Zapewniam jednak, że różnica w jakości jest dużo mniejsza niż różnica w cenie.

(OFERTA DOTYCZY WYŁĄCZNIE WESEL I POPRAWIN. INNE UROCZYSTOŚCI, TAKIE JAK URODZINY, BALE, UROCZYSTOŚCI SZKOLNE i inne podlegają dodatkowym rabatom i są negocjowane indywidualnie.)*


Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam/Best Regards
INSPIRATIONS
Trainings & EventS
Sylwester Kucharczyk

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dostępne są 2 pakiety

od 2800 do 3300zł/ wesele

Szczegółowe informacje na temat cen w tym z uwzględnieniem poprawin oraz różnice między dwoma dostępnymi pakietami pokazane w przejrzystej tabelce, z przyjemnością wyślę tutaj, w odpowiedzi na zapytanie lub mailowo na wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej. Gorąco się polecam i jestem do Państwa dyspozycji.
Sylwester "DJ Sylvio" Kucharczyk

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Hmm... to pytanie w zasadzie zawiera się w kolejnym w tej ankiecie, wypadałoby jednak dodać, jedną rzecz, mianowicie w każdym przypadku gotowi jesteśmy się poddać pełnej weryfikacji przez klienta do czego z resztą zachęcamy. Jeśli mówimy że znamy angielski - to go znamy, co uważam powinno byś sprawdzane, gdyż znam oferty nawet tutaj (eufemizm roku) oszczędnie gospodarujące prawdą. Sprawa druga, jesteśmy firmą, nie dorabiamy, realizujemy 100-130 zleceń rocznie to powoduje że nie musimy ustalać cen na wysokim poziomie, zarabiamy swoje. Pisze o tym, gdyż często klienci pytają o co chodzi, że podejrzane że za tanio. Odpowiadam wtedy że przy usługach łączonych naprawdę wychodzimy na swoje a od podanych cen jesteśmy jesteśmy jeszcze w stanie udzielić rabatu. Ustalamy ceny na najniższym możliwym poziomie tak aby optymalizować koszty klienta, uwzględniając własne koszty i zarobek. To naprawdę jest możliwe. Świadczą o tym nasze opinie i ilość zleceń które realizujemy. Ponadto ne wychodzimy z punktu widzenia maksymalizacji zysków tylko robienia dobrej roboty. Jesteśmy przekonani że jeśli będziemy dobrzy, pieniędzy też nie zabraknie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim jest prawdziwa. Nie sprzedajemy marzeń tylko fakty. Nie piszemy że wszystko czego dotkniemy zamienia się złoto, bo to śmieszne i choć wielu potencjalnych klientów chciałoby to usłyszeć i niestety słyszy od wielu oferentów jest to tak niewiarygodne i nierealne że naszym zdaniem obraża inteligencje osób które zapoznają się z ofertą. Dajemy z siebie wszystko podczas podczas pracy i często to wystarcza, ale przekonywanie ludzi że zawsze i w 100 % jest po prostu nieuczciwe. Na pomyślność imprezy składa się tyle czynników w tym niezależnych od prowadzących że opowiadanie takich niedorzeczności jest poniżej pasa i nie fair. Kto stosuje takie praktyki jest w naszym przekonaniu naciągaczem. Ten brak pokory i przekonanie o swojej wspaniałości z jakim spotykamy się czytając inne oferty jest przerażający. Wkładamy serce w to co robimy, nie chowamy się za tysiącem niedorzecznych gadżetów, używamy ich tak aby miały sens i aby to co najważniejsze czyli budowanie atmosfery, kontakt z publicznością jak również nie przyćmienie gwiazdorzeniem pary młodej, gdzie to ona powinna być gwiazdą wieczoru było ideą całości, było na pierwszym miejscu. Utrzymujemy kontakt "przez mikrofon" w stosownej, niezbędne ale też umiarkowanej ilości, tyle ile trzeba. Łatwo jest wygadywać bzdury i krzyczeć "wszystkie rączki w górę" do pełnego parkietu i tym samym przeszkadzać gadulstwem w zabawie, ale umieć doprowadzić do tego aby parkiet pełny był i żeby muzyka potrafiła się sama obronić o już nie każdy potrafi.
Aby to osiągnąć stosujemy rozmaite sposoby, w sytuacjach ekstremalnych możliwe są nawet techniki wywierania wpływu psychologicznego lub emocjonalnego oczywiście w pewnych granicach, których nigdy nie przekraczamy. Tak to nietypowe i na pierwszy rzut oka można się.... hmm. zdziwić gdy do standardowych metod dołożymy taką petardę, wtedy dziej się magia ;).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nie jest łatwo to określić, gdyż każdy członek zespołu zaczynał kiedy indziej, wiec jako sprawca całego zamieszania powiem o sobie ;).
DJowanie od roku 2002, wesela jako dorabianie, jeśli dobrze pamiętam 2010, jako stałe i jedyne źródło utrzymania od 2015.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tyle ile trzeba. Nie ma w sumie limitów, no może te wynikające z praw człowieka i humanitarnego traktowania obsługi ;). Nie liczymy sobie za godzinę tylko za usługę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

DJ, Wodzirej, Fotografia Ślubna i nie tylko, Wideofilmowanie ślubne i nie tylko, wynajem aut ślubnych.

Skład, w którym występujemy.

DJ/Wodzirej - Sylwek, Natalia, Michał - tutaj zazwyczaj jest jedna osoba która jak trzeba jeszcze film nagra przy okazji. Da się? Da się. Tylko trzeba chcieć i trochę popracować.
Wideofilmowanie - Łukasz M., Wojtek
Fotografia - Łukasz S., Łukasz M., Wojtek
Samochody - Andrzej i PIotr
Ze względu na RODO nie wiem czy mogę nazwiskami się posłużyć. Skład zależy też od zlecenia które realizujemy, tak bardziej pod zespoły poeta układał to pytanie chyba zapomniawszy jest przekonwertować na DJów ;).

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Niezmienne w życiu są tylko die rzeczy, opuszczenie tego świata i podatki :). Wszystko inne zawsze może się zmienić i to w chwili gdy sobie tego nie wyobrażamy. Zmiana jest czymś pozytywnym pod warunkiem że się umie nią zarządzać.A nadmienię przy okazji że jestem certyfikowanym trenerem m.in. zarządzania zmianą, i pół życia spędziłem na sali szkoleniowej oraz sporo czasu wdrażając zmiany, więc nie bójmy się ich, to nic złego. Gdyby coś w tym było złego przez całe życie jeździlibyśmy na tych samych oponach lub chodzili (o zgrozo) w tej samej bieliźnie :).

Jaki repertuar proponujemy?

W zasadzie każdy, możliwe jest spersonalizowanie repertuaru do maksimum. Gdy mamy wątpliwości mówimy o nich klientów, bywa że trzeba go ratować przed jego własnymi pomysłami w trosce o jakoś usługi, ale taka nasza rola. Jeśli się narażamy, to trudno, podstawa to szczerość, mamy obowiązek informować klienta o zagrożeniach organizacyjnych. Powiedzmy że ktoś organizuje w miarę tradycyjne polskie wesele ale z racji swojego gustu pragnie muzyka dominującą na jego weselu był Jazz i poezja śpiewana. o proszę sobie wyobrazić ten zachwyt gości. Nie mamy nic przeciwko dobremu Jazzowi czy ambitnej poezji śpiewanej, ale uważamy, że ustalenie takiej muzyki na weselu jest możliwe tylko wtedy jeśli klient zna naprawdę bardzo drze gusta gości i naprawdę wie co robi, jest to decyzja przemyślana i w pełni świadoma.

Na pozostałe pytania odpowiem później bo dochodzi 7 rano, czas się przespać z 3 godziny zanim wrócę do pracy :). Nie ma lekko :).

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016
DJ, Wodzirej, SHOWMan, Wszechstronny, Sylwester
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 77 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Katarzyna Cichońska
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kwidzyn
Data dodania: 14-06-2023

Dj Sylvio, tak jak obiecał świetną zabawę dla Wszystkich tak też dokładnie było . Warto było zaufać aczkolwiek jest mega człowiekiem który swoją osobą aż zachęca aby "brać go!" na imprezę oczywiście 😂 Super poczucie humoru, fajne zabawy o których goście cały czas mówią . Oraz na koniec dodam że jest środa a goście mówią że mają dalej zakwasy w nogach więc samo to świadczy że każdy bawił się doskonale. Mieliśmy Wesele i poprawiny a jak wiadomo drugi dzień zabawy to już gościem trochę zmęczeni... ale w zabawie z Sylwkiem nie ma czasu na

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 24-10-2022

Polecam wszystkim bez wyjątku doskonała oferta i współpraca.

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Czernin
Data dodania: 04-07-2022

Super zabawa, świetnie poprowadzona, repertuar dla wszystkich, wesele 02.07.2022

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 30-03-2022

Impreza rodzina poprowadzona super. Będziemy polecać

L
Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Kwidzyn
Data dodania: 25-03-2022

Super zabawa,idealnie przeprowadzone przyjęcie weselne,goście mega zadowoleni, wszystko profesjonalnie,polecamy gorąco!

Sylwester
26-03-2022

Super zabawa również dzięki Parze Młodej i znakomitym Gościom. Dziękuję całym sercem Kochani!

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Toruń
Data dodania: 24-03-2022

Bardzo dobre wesele. Prowadzenie imprezy było świetne. Goście wyśmienicie się bawili. Pomysłowe zabawy weselne. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!

Sylwester
26-03-2022

I ja się polecam, dziękując ślicznie za zaszczyt poprowadzenia Waszego wesela. Pozdrawiam serdecznie 🙂!

M
Mariusz i Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Gdynia
Data dodania: 24-03-2022

Dziękujemy Sylwkowi za bardzo profesjonalne poprowadzenie naszego wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszym planem i tak jak miało być a nawet lepiej :)! Polecamy wszystkim!

Sylwester
24-03-2022

I ja sie polecam. Oczepin nie zapomnę chyba do konca życia 🙂😂, coś nieprawdopodobnego, nie do zaplanowania 🤣, byliście MEGA 🙂!

K
Kinga, Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Starogard Gdański
Data dodania: 23-03-2022

Polecamy z całego serca , pełen profesjonalizm , świetna muzyka dla każdego ! Goście zadowoleni w 100% , zabawy pełne śmiechu. 😊

Sylwester
24-03-2022

I ekstra Para Młoda 🙂. Bylo swietnie, dziękuję 🙂!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: DJ Sylvio INSPIRATIONS Trainings & Events
Imię i nazwisko: Sylwester Kucharczyk
Adres: Kwidzyn, Reymonta 9, 82-500, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 11:00 - 22:00 Wt: 11:00 - 22:00 Śr: 11:00 - 22:00 Cz: 11:00 - 22:00 Pt: 11:00 - 22:00 Sb: 11:00 - 22:00 Nd: 11:00 - 22:00
605-125...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 17173
Zadzwoń
605-125...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kwidzyn

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy