Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Weselni Wodzireje i DJ-e + muzyka i śpiew na żywo id:19152

Kontakt

501-078...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Ostrołęka, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 11-02-2016
Liczba odwiedzin: 617

Oferta

Wodzirej - to osoba, która będzie towarzyszyła nowożeńcom i gościom od samego początku. Przywita ich, wprowadzi w tematykę imprezy i zachęci do zabawy poprzez ciekawe tańce integracyjne. Poprowadzi ponadto w nietuzinkowym przebraniu tańce animacyjne, które na długo zapadną w pamięci wszystkim gościom jako niepowtarzalne SHOW. Zorganizuje również zabawy dla dzieci. Oczepiny z nowymi pomysłami będą atrakcyjne i wesołe. Wodzirej w pracy korzysta z różnych strojów by dostosować się do danego weselnego wydarzenia. Przyśpiewki weselne Wodzirej może zaśpiewać akompaniując gitarą na żywo.

DJ - Wieloletnie doświadczenie gwarantuje dobór muzyki dla wszystkich gości, nawet dla tych bardziej wymagających. Nowożeńcy zaś mogą przed weselem podać swoją listę piosenek na życzenie. Istnieje możliwość, by z DJ-em "live act" zagrał skrzypek, saksofonista lub akordeonista. Współpracują z nami nietuzinkowi muzycy, których możemy polecić.

To co nas wyróżnia:

- w cenie oprawy muzycznej bogato oświetlamy miejsce imprezy efektami świetlnymi i nie tylko... np. taniec w bańkach mydlanych
- dostosowujemy repertuar piosenek do zaproponowanych przez Parę Młodą
- prowadzimy ciekawe tańce do światowych hitów np. 'Macarena', 'Y.M.C.A.', 'Gangnam style' i inne (wodzirej dostosowuje swój strój do danego układu)
- oprawiamy muzyką na żywo takie części uroczystości jak: błogosławieństwo, wyjazd z domu, toasty, biesiadę
- nie organizujemy zabaw, które uwłaczają godności ludzkiej
- na życzenie prowadzimy zabawę karaoke
- korzystamy z najnowszego, profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego
- uczestniczyliśmy w kursach DJ'ów i warsztatach dla wodzirejów, ale i tak najlepsze doświadczenie zebraliśmy na licznych już weselach w ostatnich latach

Zapraszamy do współpracy :)i.

Cennik

Oferta nr 1
2800 / wesele
Cennik naszych usług mieści się w ramach 2,5 - 3,5 tys.zł, w zależności od godzin pracy i odległości - a gramy w całej Polsce :)

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Weselni-Wodzireje
Imię:Radosław
Nazwisko:Szewczyk
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Ostrołęka
Kod:07-410
Adres:Dzieci Polskich

Nowe ogłoszenia