Drink Bar Imperium-Napis LOVE- Dekoracja światłem id:24433

Łomża, podlaskie
(1)
Dodaj opinię
881-476...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
729-417...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Mobilny drink bar to doskonała , profesjonalna i atrakcyjna obsługa barmańska która urozmaici każde przyjęcie . W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości trunki, suchy lód który zrobi doskonały efekt na każdym przyjęciu, piękne ,świeże kwiaty i fantazyjne dekoracje . Z nami wszystkie przyjęcia nabiorą subtelnie eleganckiego charakteru a także zmienią impreze na pelna kolorów i wyszukanych smakow , przełamią stereotypy i zmienią kulture picia.
Zapewniamy:
- mobilne bary
- szkło
- suchy lód
- świeże owoce
- żywe kwiaty
- dekoracje
- słój z lemoniadą
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także dekorację światłem i napis LOVE który jest pięknym tłem do uwiecznienia tych najlepszych chwil. Uwaga ! Przy korzystaniu z naszych usług barmańskich - napis LOVE w bardzo atrakcyjnej cenie ! Zapraszamy

Kategoria:

Barman na wesele Łomża

Oferta

Oferta nr 1
Do uzgodnienia indywidualnie

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Drink Bar Imperium-Napis LOVE- Dekoracja światłem id:24433
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2017
Ruciane-Nida
Data dodania: 03-10-2017
Prezent dla młodych się udał. Zaskoczeni byli zarówno oni jak i goście. Obsługa bardzo miła, a drinki pierwsza klasa. Z czystym sumieniem polecam.
Adam Wszeborowski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Weselny_Drink_Bar
Imię i nazwisko:Adam Wszeborowski
Adres:Łomża
woj. podlaskie
881-476...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
729-417...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 07-01-2017, liczba odwiedzin: 1739
Telefon
881-476...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
729-417...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie