Arkadiusz Fabrycki Cinematography id:14040

Oferta
Dodaj do plannera

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem. Dokumentacja filmowa z tak ważnego dnia nie może zostać powierzona komuś nieodpowiedzialnemu. Bez względu na to czy zdecydujecie się Państwo na nasze usługi czy też na usługi innej firmy, to najważniejsze aby zrobiła to właśnie osoba odpowiedzialna. Chciałbym w tym miejscu wyjaśnić na czym polega praca kamerzysty ślubnego i za co tak naprawdę płaci Młoda Para.

Nasza praca polega przede wszystkim na uwiecznieniu, w postaci filmu, jednego z najważniejszych dni w życiu. W związku z tym czujemy gigantyczną odpowiedzialność za to co robimy. Podchodzimy do tego z założeniem, że tworzymy komuś pamiątkę taką jaką sami byśmy chcieli mieć. Żeby nie być gołosłownym, zachęcam do sprawdzenia opinii klientów na naszej stronie internetowej.

Tak naprawdę praca nad filmem zaczyna się jeszcze przed konkretnym terminem ślubu. Kilka dni wcześniej opracowujemy całą logistykę i plan swojej pracy dostosowując ją odpowiednio do konkretnych miejsc (kościół, sala, plener). W dniu wesela staramy się uchwycić wszystko co najważniejsze, zwracając przy tym uwagę na ważne detale. W kościele pracujemy z pełnym poszanowaniem Liturgii (certyfikat Archidiecezji Gdańską uprawniający do filmowania podczas celebracji liturgicznych). Zawsze staramy się pracować dwiema kamerami. Bardzo duży nacisk kładziemy na rejestrację dźwięku używając w tym celu dodatkowego sprzętu.

Obsługa wesela tj. kapela, kucharz czy kelner kończą swoją pracę wraz z końcem imprezy lub najpóźniej po zakończeniu „Poprawin”. Natomiast - muszę to wyraźnie podkreślić – praca kamerzysty dopiero wtedy się zaczyna. Filmowiec zamienia się wówczas w post-producenta czyli w montażystę filmu. Rzetelny i solidny montaż trwa średnio około 2-3 tygodnie. Wiele godzin i nieraz całe noce spędzone przed monitorem. Dążymy do tego aby w efekcie powstał film, który ma zaskoczyć czymś oryginalnym, ma być dynamiczny, ponadprzeciętny i przede wszystkim jak najwierniej oddać emocje ludzi, klimat „tego dnia”. Szczególną uwagę poświęcamy udźwiękowieniu i muzyce.

W ofercie mamy także opcję filmowania dronem - operator drona posiada odpowiednie certyfikacje !

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • film z powietrza (dron)
  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Cena zależy od kilku czynników (między innymi od odległości względem naszej siedziby) dlatego zapytania ofertowe prosimy zgłaszać telefonicznie bądź mailowo.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

504-704...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Arkadiusz Fabrycki Cinematography
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Fabrycki
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Data dodania: 05-02-2015
Liczba odwiedzin: 1092

Nowe ogłoszenia