Arkadiusz Fabrycki Cinematography id:14040

Oferta
Dodaj do plannera

Film ślubny jest czymś wyjątkowym bo uwiecznia jeden z najważniejszych dni w życiu, a my czujemy gigantyczną odpowiedzialność za to co robimy. Podchodzimy do tego z założeniem, że tworzymy komuś pamiątkę taką jaką sami byśmy chcieli mieć. Profesjonalizm i klasa to dwa kluczowe słowa, których się mocno trzymamy podczas naszej pracy. Dążymy do tego aby w efekcie powstał film, który ma zaskoczyć czymś oryginalnym, oddając przy tym, jak najwierniej emocje ludzi i klimat „tego dnia”. Szczególną uwagę poświęcamy udźwiękowieniu i muzyce.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Filmujemy wielokrotnie nagradzanymi lustrzankami Panasonic GH4 oraz dronami DJI Phantom 4 Pro. Na życzenie klienta istnieje opcja rejestracji materiału w rozdzielczości 4K ! Posiadamy niezbędne certyfikaty uprawniające do filmowania w kościele czy też filmowania z powietrza (drony).

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / całość

Cena zależy od kilku czynników (między innymi od odległości względem naszej siedziby) dlatego zapytania ofertowe prosimy zgłaszać telefonicznie bądź mailowo.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Arkadiusz Fabrycki Cinematography id:14040
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Weronika i Tomek Dodano: 23-03-2017
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Reda
(5)
Arek idealnie dopasował się do naszych potrzeb. Film z wesela (trwający 2 godziny) oraz skrót (2 minuty) a także przysięga (4 minuty) były nagrane idealnie! Dobra jakość, dobry sprzęt, odejście od starego sposobu nagrywania wszystkiego i byle jak (jedzenie, trzęsienie ekranem). Muzyka dobrana z wyczuciem i co najważniejsze mogliśmy podać swoje propozycje, a w razie czego poprosić o wycięcie niechcianych scen (jednak takich nie było). Arek to kamerzysta z pasją! Na weselu jak i ślubie był po prostu niewidoczny! Niektóre ujęcia nawet nie wiem kiedy zrobił. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. To był dobry wybór w zaskakująco dobrej cenie :) I co ważne, oglądaliśmy nasz film chyba z 30 razy (zarówno z gośćmi jak i sami) dlatego zachęcam każdego żeby nie rezygnował z filmu na poczet zdjęć! To nie to samo!

Skontaktuj się

504-704...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Arkadiusz Fabrycki Cinematography
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Fabrycki
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Data dodania: 05-02-2015
Liczba odwiedzin: 1931

Nowe ogłoszenia