Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 4

Arkadiusz Fabrycki Cinematography id:14040

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Arkadiusz Fabrycki Cinematography

Ostatnio widziany 20-11-2017
504-704...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Gdynia, pomorskie
Data dodania: 05-02-2015
Liczba odwiedzin: 3481

Oferta

Do naszej pracy podchodzimy z założeniem, że tworzymy komuś pamiątkę taką jaką sami byśmy chcieli mieć. Profesjonalizm i klasa to dla nas dwa kluczowe słowa. Dążymy do tego aby w efekcie powstał film, który ma zaskoczyć czymś oryginalnym, oddając przy tym, jak najwierniej emocje ludzi i klimat „tego dnia”. Szczególną uwagę poświęcamy udźwiękowieniu i muzyce.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Filmujemy wielokrotnie nagradzanymi lustrzankami Panasonic GH4 oraz dronami DJI Phantom 4 Pro. Na życzenie klienta istnieje opcja rejestracji materiału w rozdzielczości 4K ! Posiadamy niezbędne certyfikaty uprawniające do filmowania w kościele czy też filmowania z powietrza (drony).

Zapraszamy do współpracy!

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Oferta nr 1
od 3300 do 8000 / film
Cena zależy od kilku czynników (między innymi od odległości względem naszej siedziby) dlatego zapytania ofertowe prosimy zgłaszać telefonicznie bądź mailowo.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Arkadiusz Fabrycki Cinematography id:14040
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda I Dawid
Magda I Dawid
(5)
Dodano: 28-08-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Luzino
Serdecznie dziękujemy Panu Arkowi za prezent w postaci przepięknego filmu! Dobór muzyki, uchwycenie najważniejszych momentów przysięgi doskonale ujęte w krótkim aczkolwiek bardzo "treściwym" filmie. Powtórzymy kluczowe terminy określające pracę Pana Arka, potwierdzające opinie innych usługobiorców: indywidualność, oryginalność, kreatywność, profesjonalizm. Usługi świadczone na najwyższym poziomie w przemiłej atmosferze! Arkadiusz Fabrycki Cinematography to solidna, rozwijająca się stale firma godna uwagi i polecenia. Jeszcze raz dziękujemy!
Agnieszka&Rafał
Agnieszka&Rafał
(5)
Dodano: 17-08-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: Straszyn
Jesteśmy ogromnie zadowoleni, a rodzina i przyjaciele zachwyceni! 5 gwiazdek to za mało!!! Pełen profesjonalizm ze strony Arka oraz świetny sprzęt z czystym dzwiękiem! W filmie i trailerze zawarł wszystko to co być powinno, nic dodać, nic ująć. Wszystko w granicach dobrego smaku.
Arek jest otwarty na wszelkie sugestie i wykonuje plan na 100%, był dosłownie wszędzie będąc przy tym niewidzialnym. Polecamy gorąco z czystym sumieniem. Świetny materiał w nowoczesnym wydaniu!
Ania & Mateusz
Ania & Mateusz
(5)
Dodano: 20-07-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Luzino
Baaaaardzo byliśmy zadowoleni z pracy Pana Arka. Film wyszedł rewelacyjnie, muzyka dobrana została idealnie - nietypowo, w motywie gwiezdnych wojen, które towarzysza nam od pierwszego spotkania z mężem. Polecam serdecznie!!!
Weronika i Tomek
Weronika i Tomek
(5)
Dodano: 23-03-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Reda
Arek idealnie dopasował się do naszych potrzeb. Film z wesela (trwający 2 godziny) oraz skrót (2 minuty) a także przysięga (4 minuty) były nagrane idealnie! Dobra jakość, dobry sprzęt, odejście od starego sposobu nagrywania wszystkiego i byle jak (jedzenie, trzęsienie ekranem). Muzyka dobrana z wyczuciem i co najważniejsze mogliśmy podać swoje propozycje, a w razie czego poprosić o wycięcie niechcianych scen (jednak takich nie było). Arek to kamerzysta z pasją! Na weselu jak i ślubie był po prostu niewidoczny! Niektóre ujęcia nawet nie wiem kiedy zrobił. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. To był dobry wybór w zaskakująco dobrej cenie :) I co ważne, oglądaliśmy nasz film chyba z 30 razy (zarówno z gośćmi jak i sami) dlatego zachęcam każdego żeby nie rezygnował z filmu na poczet zdjęć! To nie to samo!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Arkadiusz Fabrycki Cinematography
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Fabrycki
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia

Nowe ogłoszenia