Zobacz zdjęcia (5)
Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Gdynia - zdjęcie 1
Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Gdynia - zdjęcie 2 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Gdynia - zdjęcie 3 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Gdynia - zdjęcie 4 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners id:9859

Gdynia, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Cześć, nazywam się Bogna Bojanowska i jestem urodzoną organizatorką. Doskonale wiem, że zorganizowanie własnego ślubu to prawdziwe wyzwanie - szczególnie jeśli na co dzień jesteśmy zajęci czy mieszkamy daleko od miejsca ceremonii. Sama stanęłam przed tym zadaniem, gdy mieszkałam w Paryżu, a swój ślub organizowałam zdalnie.To wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł na powrót do Polski i pomoc Młodym Parom w organizacji najważniejszego dnia na ich nowej, wspólnej drodze życia - aby już nikt nie musiał przeżywać tego co ja.

Śluby organizuję zawodowo już od 13 lat, wykorzystując każdego dnia coraz bardziej zaawansowane umiejętności organizacyjne i mój talent do bycia we właściwym miejscu i o właściwym czasie.

Z chęcią podzielę się tym wszystkim z Wami - zaopiekuję począwszy od projektu, przez plan i kompleksową organizację aż po perfekcyjny Dzień Ślubu, gdy Wasze marzenia staną się rzeczywistością.

Z przyjemnością zbadam Wasze oczekiwania i potrzeby, zadam trafne pytania, które pozwolą Wam określić to, co jest Tego Dnia dla Was najważniejsze, aby na tych priorytetach stworzyć drobiazgowy plan dostosowany do Waszych marzeń i możliwości – gotowy, by niezwłocznie wcielić go w życie.

Wybór mojej osoby w Wytwórni Ślubów to niezmiennie:

- Perfekcja – nasze doświadczenie oznacza, że przewidujemy i troszczymy się o każdy ślubny detal.
- Oszczędność czasu - Młoda Para na samodzielną organizację ślubu musi poświęcić około 300 godzin – z nami ten czas zostaje zredukowany do minimum.
- Oryginalność – nie zdarzają się dwa identyczne śluby, gdyż każda miłosna historia jest niepowtarzalna, a my pozwalamy jej wybrzmieć.
- Bezpieczeństwo – dzięki ogromnemu doświadczeniu, sprawdzonym procesom organizacyjnym oraz współpracy z tylko sprawdzonymi Podwykonawcami uzyskujemy najwyższą jakość usług - nie uczymy się na Waszym ślubie.

Współpracy z Wytwórnią Ślubów to także połączone siły kilku Konsultantów Ślubnych – takie rozwiązanie zapewnia nieskończenie bogaty wachlarz pomysłów i kreatywnych rozwiązań, ale także poczucie bezpieczeństwa w każdej ślubnej sytuacji.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną - online lub stacjonarnie - tak jak wolisz.

Kontakt

Adres: Gdynia, , 81-198, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1705

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie