Zespół Ferajna id:9774

Oferta
Dodaj do plannera

Witamy na naszym profilu z klasą !

Bardzo nam miło, iż zechcieliście Państwo nas tutaj odwiedzić.

Przedstawiając nasza ofertę, pragniemy nadmienić, że istniejemy na rynku już od kilkunastu lat. W swoich działaniach staramy się jak najlepiej wykorzystać nasze umiejętności zarówno w kwestii muzycznej jak i konferansjerskiej. Robimy, to co nas najbardziej cieszy w życiu. Każdą imprezę, każdego gościa i klienta staramy się traktować indywidualnie, nie szablonowo. Z racji na to, że bawimy się swoją pracą, atmosfera sceny udziela się także naszym gościom, co w połączeniu daje niesamowity efekt, nie wspominając już o tym, że w takich okolicznościach praca nie jest męcząca i możemy prowadzić imprezę najdłużej – do ostatniej kropli ostatniego gościa. :)

W swojej pracy absolutnie nie używamy wspomagaczy alkoholowych, ani innych tego typu. Z racji na to, że posiadamy niezawodny transport - jesteśmy punktualni, a zdobyte do tej pory doświadczenie mówi nam, że " lepiej pięć minut wcześniej niż minutę za późno ". Z rzeszy tego typu formacji muzycznych również wyróżnia nas niesamowita ilość interesujących zabaw i konkursów imprezowych, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Oczywiście wszystko to jest umiejętnie wplecione w całą zabawę tak, żeby nie powiało ani krzty nudą i pozostawiło wrażenie super udanej imprezy.

Działamy na terenie całego kraju, chociaż zaprezentowanie się gościom i klientom za granicą, też traktujemy jako kuszące oferty, godne rozważenia. Obsługujemy wszelakiej maści imprezy, gdzie potrzebne są humor i dobra zabawa. Nieważne, czy to jest impreza weselna, bal karnawałowy, studniówka, dancing czy event firmowy, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie taki cel , żeby goście po imprezie miło i dłuuuuugo nas wspominali.

W skład zespołu wchodzi trzech muzyków / wokalistów i wokalistka. Gramy na instrumentach klawiszowych, akordeonach, oraz na gitarze. W zależności od oczekiwań klientów, możemy dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na trąbce, saksofonie. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną.


ZABAWA FAJNA GDY GRA FERAJNA !!!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie przy wyprowadzeniu
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Orientacyjna cena: 3200 PLN / wesele

Podana cena jest ceną orientacyjną. Tą kwestię z każdym klientem ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do negocjacji ! :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Ferajna
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 26-02-2013
Liczba odwiedzin: 1976

Polecamy

Nowe ogłoszenia