Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne, Kleosin - zdjęcie 1
Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne, Kleosin - zdjęcie 2 Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne, Kleosin - zdjęcie 3 Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne, Kleosin - zdjęcie 4 Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne, Kleosin - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Ferajna - wszelkie usługi muzyczne id:9774

Kleosin, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 4

Witamy na naszym profilu z klasą !

Bardzo nam miło, iż zechcieliście Państwo nas tutaj odwiedzić.

Przedstawiając nasza ofertę, pragniemy nadmienić, że istniejemy na rynku już od kilkunastu lat. W swoich działaniach staramy się jak najlepiej wykorzystać nasze umiejętności zarówno w kwestii muzycznej jak i konferansjerskiej. Robimy, to co nas najbardziej cieszy w życiu. Każdą imprezę, każdego gościa i klienta staramy się traktować indywidualnie, nie szablonowo. Z racji na to, że bawimy się swoją pracą, atmosfera sceny udziela się także naszym gościom, co w połączeniu daje niesamowity efekt, nie wspominając już o tym, że w takich okolicznościach praca nie jest męcząca i możemy prowadzić imprezę najdłużej – do ostatniej kropli ostatniego gościa. :)

W swojej pracy absolutnie nie używamy wspomagaczy alkoholowych, ani innych tego typu. Z racji na to, że posiadamy niezawodny transport - jesteśmy punktualni, a zdobyte do tej pory doświadczenie mówi nam, że " lepiej pięć minut wcześniej niż minutę za późno ". Z rzeszy tego typu formacji muzycznych również wyróżnia nas niesamowita ilość interesujących zabaw i konkursów imprezowych, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Oczywiście wszystko to jest umiejętnie wplecione w całą zabawę tak, żeby nie powiało ani krzty nudą i pozostawiło wrażenie super udanej imprezy.

Działamy na terenie całego kraju, chociaż zaprezentowanie się gościom i klientom za granicą, też traktujemy jako kuszące oferty, godne rozważenia. Obsługujemy wszelakiej maści imprezy, gdzie potrzebne są humor i dobra zabawa. Nieważne, czy to jest impreza weselna, bal karnawałowy, studniówka, dancing czy event firmowy, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie taki cel , żeby goście po imprezie miło i dłuuuuugo nas wspominali.

W skład zespołu wchodzi trzech muzyków / wokalistów i wokalistka. Gramy na instrumentach klawiszowych, akordeonach, oraz na gitarze. W zależności od oczekiwań klientów, możemy dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na trąbce, saksofonie. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną.


ZABAWA FAJNA GDY GRA FERAJNA !!!

liczba odwiedzin: 3806

Popularne miasta w okolicy