Zobacz zdjęcia (4)
Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie!, Legnica - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie!, Legnica - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie!, Legnica - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie!, Legnica - zdjęcie 4
1 / 4

Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie! id:6697

Legnica, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie
  • płyta DEMO audio
  • płyta DEMO video

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych dobrą muzyką i zabawą!
LIDER to Zespół Muzyczny z dużym doświadczeniem muzycznym. Gramy i śpiewamy dla Was w składzie 3-osobowym: młoda charyzmatyczna wokalistka + 2 muzyków grających na instrumentach klawiszowych.
Szeroki repertuar to duża różnorodność imprez. Zagramy dla Was - wesela, bankiety dla firm, festyny, studniówki oraz bale. Na każdą okazję posiadamy stosowny repertuar. Otwarci jesteśmy na Wasze propozycje repertuarowe i zawsze negocjujemy przyjazne dla wszystkich ceny!
Chcesz nas sprawdzić? Zaproś nas na swoją imprezę!

Opinie Zespół LIDER (7)

Zespół Muzyczny LIDER zagra na Twojej imprezie! id:6697
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
a
agata i krzysiek
5.00
 / 5
Data dodania: 04-06-2012

wspaniała zabawa super kapela!!!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2009
Data dodania: 22-12-2011

Naprawdę super zabawa, repertuar dla różnych grup wiekowych więc każdy może się zabawić, aż będą boleć nogi. Zespół praktycznie gra non-stop robi krótkie przerwy. Na poprawiny są nietypowe konkursy co sprawia super zabawę.
GORĄCO POLECAM !!!!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2011
Data dodania: 17-12-2011

Zespół punktualny, elastyczny, polecam serdecznie, dokonała zabawa i niezapomniane wspomnienia!

P
Przemek
5.00
 / 5
Data dodania: 05-12-2011

To jeden z najlepszych zespołów muzycznych jakie znam. Zespół zafascynował mnie, gdy słuchałem przypadkowo ich repertuaru na kilku imprezach (studniówki, półmetki, wesela itp.). To nie jakieś "umpa umpa", a profesjonalna grupa z właściwym doświadczeniem, wykształceniem, z indywidualnym podejściem do wymagającego klienta. Istotne jest to, że zespół "czuje" odbiorcę i dynamicznie dopasowuje muzykę i prowadzenie. Są w stanie zagrać prawie wszystko: od "Modern Talking" po "Rammsteina" ;)))
Ale nie zdawajcie się tylko na opinie z netu. Poproście ich o demo, umówcie spotkanie itp. Jestem pewny, że wówczas na pewno zdecydujecie się zaprosić ich do współpracy.

Dodam, że to bardzo mili, otwarci i sympatyczni ludzie o wysokiej kulturze osobistej, wesołym usposobieniu, z ogromnym poczuciem humoru. Z jednej strony ogromne doświadczenie kapeli z drugiej strony młoda wokalistka, która oprócz wspaniałego głosu wnosi do zespołu świeżość, dynamikę i nowe trendy.
Dlatego też zdecydowałem zaprosić ich na własne wesele. To była najwspanialsza impreza w moim życiu m. in. pod względem oprawy muzycznej i artystycznej. Wszyscy pysznie się bawili. A to wszystko zasługa zespołu LIDER! Dziękuję Wam jeszcze raz!

J
Józef
5.00
 / 5
Data dodania: 04-12-2011

szczerze polecam zespół muzyczny LIDER. W Legnicy mieszkam od 1984r. W tym czasie byłem na bardzo wielu imprezach, które uświetniał w/w zespół. Były to imprezy typu: wesela, studniówki, bale sylwestrowe i inne, w restauracjach: Piast, Polonia, Pod Klonem, Akademia Rycerska, Klub Garnizonowy i wiele innych. Bogaty repertuar i bardzo dobra muzyka zadowala nawet najbardziej wybredne gusta niezależnie od wieku.

K
Kasia&Tomek
5.00
 / 5
Data dodania: 04-12-2011

Witamy. Podobnie jak poprzednicy gorąco POLECAMY zespół LIDER. Zespół "rozgrzał" atmosferę na weselu. Muzyka dobrana PERFEKCYJNIE. Profesjonalizm w 100%. Zespół potrafi poderwać wszystkich do zabawy. Naprawdę było REWELACYJNIE i bardzo wesoło. POLECAMY

M
Magda & Rafał
5.00
 / 5
Data dodania: 29-11-2011

Gorąco polecamy zespół muzyczny Lider. Zespół uświetnił swą fantastyczną muzyką naszą uroczystość. Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Bogaty repertuar., dlatego polecam nie tylko na wesela.Zespół zagrał wszystkie utwory, które chcieliśmy usłyszeć w ten wymarzony dzień.Goście bawili się do białego rana, do ostatniej piosenki. Dziękujemy Zespołowi, że dzięki niemu nasz Najwspanialszy Dzień Życia był między innymi pod względem oprawy muzycznej NAJWSPANIALSZY!!!!

liczba odwiedzin: 4391

Popularne miasta w okolicy