Zobacz zdjęcia (4)
Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas, Biłgoraj - zdjęcie 1
Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas, Biłgoraj - zdjęcie 2 Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas, Biłgoraj - zdjęcie 3 Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas, Biłgoraj - zdjęcie 4
1 / 4

Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas id:11449

Biłgoraj, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Zespół Ewenement istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół na żywo. W skład Ewenement wchodzi pięciu muzyków i realizator dźwięku i zarazem światła. Gramy na keyboardzie, gitarze elektrycznej i basowej oraz możemy na specjalne żądanie powiększyć skład o każdy wybrany przez Państwa instrument.
Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

liczba odwiedzin: 1412

Popularne miasta w okolicy