Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas id:11449

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Biłgoraj, lubelskie
Data dodania: 10-12-2013
Liczba odwiedzin: 479

Oferta

Zespół Ewenement istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół na żywo. W skład Ewenement wchodzi pięciu muzyków i realizator dźwięku i zarazem światła. Gramy na keyboardzie, gitarze elektrycznej i basowej oraz możemy na specjalne żądanie powiększyć skład o każdy wybrany przez Państwa instrument.
Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

Specjalizacja:

  • zespół muzyczny
  • muzyka w Kościele
  • DJ/prezenter
  • wodzirej
  • soliści

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół, nagłośnienie, oświetlenie !!! Tylko u nas
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Biłgoraj
Kod:23-400

Godziny pracy

Pn:09:00 - 09:00
Wt:09:00 - 09:00
Śr:09:00 - 09:00
Cz:09:00 - 09:00
Pt:09:00 - 09:00
Sb:09:00 - 06:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia