zespół weselny Record, Piosenki na życzenie id:13562

Oferta
Dodaj do plannera

Zespół weselny Record to trzyosobowa grupa oferująca wysoki standard doznań muzycznych. Jesteśmy zespołem muzycznym z Tomaszowa Lubelskiego. Zakres naszego działania to głównie województwa: Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie, ale jesteśmy w stanie zagrać w całym kraju. Nasza oferta kierowana jest do osób szukających zespołu weselnego, ale obsługujemy również inne imprezy, takie jak bankiety, bale, studniówki. Zespół muzyczny RECORD zagra dla każdej grupy wiekowej. Czy to będzie Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa czy Radom, gwarantujemy świetną zabawę i profesjonalne prowadzenie imprezy.

Dodatkowe informacje

Skład:

  • Ilość osób: 1

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: zespół weselny Record, Piosenki na życzenie id:13562
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Judyta i Tomasz Dodano: 01-02-2015
(5)
Zespół Record grał u nas na weselu we wrześniu 2014. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, ponieważ wszyscy goście bawili się jak szaleni:) Najważniejsze na weselu to dobre jedzenie i zespół. Nam się udało jedno i drugie, a wesele było wspaniałe i będziemy je wspominać do końca życia. POLECAMY ZESPÓŁ RECORD:)
Autor: Ania i Marcin Dodano: 26-01-2015
(5)
Bardzo miło wspominamy zespół Record. Grał na naszym weselu w Lublinie.Od razu rozruszał towarzystwo goście byli zachwyceni, Wokalistka ma świetny wokal. Dziękujemy za liczne dedykacje i krótkie przerwy dzięki czemu goście mogli się wyszaleć. DO USŁYSZENIA:) Polecamy!

Skontaktuj się

791-744...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

zespół weselny Record, Piosenki na życzenie
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Zamość
Kod:22-400
Data dodania: 22-11-2014
Liczba odwiedzin: 388

Polecamy

Nowe ogłoszenia