zespół weselny Record, Piosenki na życzenie id:13562

Zamość, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W składzie:

  • Liczba osób: 1

Zespół weselny Record to trzyosobowa grupa oferująca wysoki standard doznań muzycznych. Jesteśmy zespołem muzycznym z Tomaszowa Lubelskiego. Zakres naszego działania to głównie województwa: Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie, ale jesteśmy w stanie zagrać w całym kraju. Nasza oferta kierowana jest do osób szukających zespołu weselnego, ale obsługujemy również inne imprezy, takie jak bankiety, bale, studniówki. Zespół muzyczny RECORD zagra dla każdej grupy wiekowej. Czy to będzie Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa czy Radom, gwarantujemy świetną zabawę i profesjonalne prowadzenie imprezy.

Opinie (2)

zespół weselny Record, Piosenki na życzenie id:13562
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
J
Judyta i Tomasz
5.00
 / 5
Data dodania: 01-02-2015

Zespół Record grał u nas na weselu we wrześniu 2014. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, ponieważ wszyscy goście bawili się jak szaleni:) Najważniejsze na weselu to dobre jedzenie i zespół. Nam się udało jedno i drugie, a wesele było wspaniałe i będziemy je wspominać do końca życia. POLECAMY ZESPÓŁ RECORD:)

A
Ania i Marcin
5.00
 / 5
Data dodania: 26-01-2015

Bardzo miło wspominamy zespół Record. Grał na naszym weselu w Lublinie.Od razu rozruszał towarzystwo goście byli zachwyceni, Wokalistka ma świetny wokal. Dziękujemy za liczne dedykacje i krótkie przerwy dzięki czemu goście mogli się wyszaleć. DO USŁYSZENIA:) Polecamy!

liczba odwiedzin: 2017

Popularne miasta w okolicy