Oprawa ślubu Lauren Voice

od 500 do 1500 zł
Poznań, wielkopolskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
798-312...
731-640...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

Nazywam się Zuzanna Kaczmarek i jestem dyplomowaną wokalistką. Ukończyłam Akademie Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność: śpiew solowy.
Oferuję oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych w urzędzie i w plenerze, wesel, koncertów i eventów, imprez okolicznościowych i pogrzebów.
Specjalizuje się zarówno w śpiewie operowym jak i musicalowym czy rozrywkowym.
Posiadam bogaty repertuar, który dopasuję do Państwa potrzeb i oczekiwań:).
Muzyka klasyczna, filmowa, bajkowa, pop, przeboje polskie i zagraniczne.
Możliwość wykonania duetów oraz współpracy z instrumentalistami.
Wykonuję swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, miłością do zawodu i z pasją.
Zapewniam ogrom wzruszeń podczas Państwa uroczystości :)
Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

Występ

od 300 do 1200zł/ występ

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami pracującymi w zawodzie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bezproblemowo z szacunkiem i zaangażowaniem. Spełnimy każdą prośbę i zapewnimy Waszą wymarzoną oprawę muzyczną. Oprócz tego, że jesteśmy zawodowymi śpiewakami, instrumentalistami - jesteśmy po prostu dobrymi, przyjaznymi i kontaktowymi ludźmi. Warto skorzystać z naszych usług, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a dobro klienta i spełnienie Waszych oczekiwań jest dla nas priorytetem!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas różnorodność. Ja jako wokalistka po Akademii Muzycznej, pracująca na co dzień z muzykami jestem w stanie zapewnić Wam najlepszych muzyków, oprawę muzyczną na najwyższym poziomie, która zrobi wrażenie nie tylko na Was, ale na wszystkich gościach weselnych - nawet na księdzu w kościele:). Różnorodnością cechuję się również mój głos, który kształcę od lat w różnych gatunkach muzycznych - od opery po musical czy pop, dlatego dostosuję repertuar i barwę głosu do Waszych potrzeb. Jeśli zależy Wam na śpiewie klasycznym - z chęcią i z wielkim profesjonalizmem zaśpiewam dla Was operowo, a jeśli chcecie lekkie piosenki - również nie ma problemu. :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami, ponieważ robimy wszystko ze 100 % zaangażowaniem, z ogromną kulturą osobistą. Jesteśmy dostępni dla Par Młodych tak naprawdę o każdej porze dnia i nocy. Zawsze chętnie pomagamy i potrafimy rozwiązać problemy, o których nawet sobie nie wyobrażacie!:)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Przede wszystkim DOŚWIADCZENIE. Dzięki temu, że jesteśmy związani z muzyką od zawsze, po wyższych szkołach i Akademiach Muzycznych - nic nas nie zaskoczy. Atutem jest to, że świat muzyczny to dla nas nie tylko pasja, ale życie codzienne - od zawsze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kochamy zadowolenie klientów po wykonanej usłudze. To jest dla nas najwspanialsze uczucie, kiedy Młoda Para i goście są zadowoleni i szczęśliwi, a my wdzięczni za zaufanie. Uwielbiamy ludzi, z którymi pracujemy bo zawsze są to pozytywne osoby, z wielkim poczuciem humoru i dystansem.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasze życie to muzyka, dlatego cieszymy się, że możemy wzruszać Was dźwiękami i pięknym śpiewem podczas Waszych uroczystości. Sami często wzruszamy się Wami, Waszą miłością i uczuciem podczas ślubów, dlatego zawsze podczas ślubów towarzyszą nam niesamowite emocje.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Szkoła muzyczna I i II stopnia
Absolwenci Akademii Muzycznej
Zawodowi muzycy grający i śpiewający w Teatrach Muzycznych i Operowych

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Dyplomy i wyróżnienia w konkursach wokalnych, instrumentalnych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 3 lat - były to bardzo intensywne trzy lata, a z roku na rok nasza firma rozwija się coraz bardziej dzięki zadowolonym klientom, Waszym opiniom i naszej pracy - ogromnie przyjemnej i satysfakcjonującej.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Śluby nietypowe, oryginalne, lub nagłe zmiany i kryzysowe sytuacje to nasz KONIK!!
Świetnie odnajdujemy się w nietypowych sytuacjach i można powiedzieć, że jesteśmy od zadań specjalnych. W każdej chwili jesteśmy w stanie uratować Waszą uroczystość pod względem muzycznym :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy dla Was zawsze. O każdej porze dnia i nocy tak naprawdę jesteśmy dla Was wsparciem i służymy informacją :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Składy zależą od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pary młodej. Mamy możliwość występu zarówno w małym składzie - jedno, dwuosobowym jak i większym. Najczęściej wybierane są przez Was składy dwu osobowe - wokal + instrument, coraz częściej też wokal + instrument + organista/pianista.
Na życzenie Państwa Młodych dobieram również większą ilość instrumentalistów lub doradzam jaki instrument pasowałby najbardziej. Skrzypce są bardzo popularne, ale mamy również inne możliwości:)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Ja jako wokalistka posiadam swój mobilny sprzęt nagłaśniający najlepszej jakości, w którym posiadam mikser, mikrofon na którym pracuje większość gwiazd w Polsce i zagranicą. Instrumentaliści posiadają oczywiście własne instrumenty + kable do nagłośnienia. Oprócz instrumentów i nagłośnienia posiadam wykupione podkłady pianistyczne i instrumentalne, z których często korzystam podczas ślubów kościelnych czy plenerowych. Zawsze towarzyszy mi iPod, na którym posiadam wszystkie nuty, teksty potrzebne do pracy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Z języków obcych posługujemy się angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Każdy termin jest dobry, żeby się z nami skontaktować! Wiadomo, że im szybciej tym lepiej ze względu na dostępność terminów, ale często zdarzają się terminy last minute! dlatego warto pisać, pytać a my zrobimy wszystko żeby zapewnić piękną oprawę - nawet na ostatni moment :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie z nami i omówienie szczegółów absolutnie nie jest odpłatne! Cały przebieg przygotowań, dobór repertuaru, wszelkie informacje są z naszej strony zupełnie darmowe. Zawsze z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania, omówimy przebieg ceremonii. Jesteśmy z Parami Młodymi w kontakcie nieustannie aż do samego dnia zaślubin. Często też po!:)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się zawsze w najdogodniejszy sposób dla Państwa Młodych. Mogą to być spotkania na żywo, video rozmowy, kontakt telefoniczny, mailowy, facebook lub instagram. Oprócz bezprośredniego kontaktu prowadzimy na bieżąco social media, dzięki temu klienci, którzy już nas wybrali albo dopiero się zastanawiają mogą nas lepiej poznać, zobaczyć jak pracujemy, oglądać nagrania, zdjęcia, poczytać opinie i zastanowić się czy warto podjąć z nami współpracę:)

Jaki jest styl naszej pracy?

Na pewno wyjątkowy, bardzo przyjazny, pozytywny. W trybie natychmiastowym odpowiadam na Wasze wiadomości - niezależnie od dnia czy godziny. Zdaję sobie sprawę, że często jedynym wolnym dniem do ogarnięcia spraw związanych z planowaniem ślubu jest weekend, stąd często rozmawiam z parami młodymi w niedzielę o 23 :) nie mam z tym żadnego problemu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Nasz klient nasz Pan! Wasze kreatywne pomysły są dla nas wyzwaniem, a bardzo lubimy wyzwania!:)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić parze młodej i podpowiedzieć w różnych kwestiach organizacyjnych, muzycznych czy repertuarowych. Wyjaśnimy wszystko i odpowiemy na pytania. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy a potencjalne problemy rozwiążemy :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To jest normalne, że plany mogą się zmienić, dlatego do samego końca jesteśmy na to przygotowani :). Bez problemu możemy zmienić repertuar, czy nawet skład oprawy, jeśli jest taka potrzeba lub tego wymaga sytuacja:)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Zdarzają się problemy w zakresie repertuaru, którego nie akceptuje ksiądz czy organista. Często dzwonię i rozmawiam telefonicznie z księdzem czy organistą. Rozwiązuję problem. Często organizuję na ostatni moment swojego organistę - na szczęście współpracuję ze wspaniałymi osobami, które z wielką chęcią pomogą i uratują sytuację związaną z problemami, na które nie mamy często wpływu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zmiana organisty kościelnego w ostatnim momencie, zmiana repertuaru na życzenie księdza/pary młodej, rozmowy z księdzem czy organistą, zastąpienie chorego organisty i wiele innych.. :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

To już zależy od Państwa Młodych. Z niektórymi utrzymujemy kontakt nawet rok po ślubie, co jest bardzo miłe, ale nie zmuszamy Was do kontaktu :)
Zawsze mniej więcej dwa dni po ślubie odzywamy się do Par Młodych z pytaniem czy wszystko było w porządku, czy wszystko się podobało. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego cenimy sobie feedback.:)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Pod tym względem nie będziemy oryginalni. Na znakomitą zabawę jest jeden przepis - integracja, wspólny taniec i śpiewanie!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde wesele jest wyjątkowo i zapada w pamięć. Czasem jest to wzruszający pierwszy taniec, poznanie przemiłych osób, nowe kontakty z branży czy po prostu piękny plener.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Chyba nie mieliśmy bardzo nietypowego miejsca, ale z ciekawych miejsc był to np. taras w pięknym domu otoczonym przez las. Zwierzęta śpiewały razem ze mną :)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Wszystkie śluby są magiczne zarówno te w kościele jak i w urzędzie czy plenerze.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Pewność siebie, serdeczność, ambicja, uczciwość, wrażliwość, żywiołowość

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Starami się sami zbudować coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, ale oczywiście mamy swoich wybranków i idoli muzycznych.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jesteśmy na bieżąco pod względem nagrań, artykułów ślubnych, czy inspiracji wizualnych. Ciągle czytamy, szukamy nowości, żeby być dla Was na bieżąco i na czasie. Sami często tworzymy własne trendy i pomysły:)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Pracujemy, pracujemy i jeszcze raz pracujemy. Bierzemy czynny udział w wydarzeniach, projektach a przy tym wciąż się uczymy i doskonalimy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zdecydowanie muzykę. Instrumenty, nagłosnienie, dobry humor i zabawę.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Na pewno nowym trendem są śluby cywilne w plenerze o tematyce bajkowej, w której zresztą świetnie się czujemy.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Myślę, że nie ma takich trendów, które by przeminęły. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, wyjątkowy, lubi co innego - powinien podążać za swoimi własnymi trendami i upodobaniami. W obecnych czasach możemy stworzyć naprawdę swój wymarzony dzień jak z bajki!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Przyjechać rowerem! na szczęście mocne głosy często nie potrzebują nagłośnienia :)))

Nasze pasje.

Oczywiście muzyka, sport, motoryzacja i wiele, wiele innych.

Ciekawostki na nasz temat.

Wokalistka jest nie tylko śpiewaczką, ale także motocyklistką, więc jeśli marzycie o oprawie motoryzacyjnej.. to.. kto wie:)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Film "Otto", książka "Upiór w Operze". serial "Mozart w miejskiej dżungli"

Oprawa ślubu Lauren Voice
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Roksana & Łukasz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 06-06-2024
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jastrowie
Data dodania: 11-06-2024

jej głos jest niesamowity! goście byli w szoku i zaskoczeni jej wielkim Talentem!
kultura osobista oraz profesjonalnizm na wysokim poziomie.
Powiem tak jesteśmy szczęśliwi że ją znaleźliśmy oraz mogła śpiewać na naszym ślubie.
z całego serca polecamy! 🥰🥰🥰

Zuzanna
14-06-2024

Kochani, dziękuję 🥹🥰

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wierzenica
Data dodania: 19-11-2023

Śpiew, głos, komunikacja, elastyczność, życzliwość, repertuar. Wszystko doskonałe :)
Dziękujemy Zuzanna z całego serca za oprawę w tak ważnym dla nas dniu. Będziemy polecać :)

Zuzanna
02-01-2024

Dziękuję Jakub! Współpraca z Wami to była czysta przyjemność! :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 02-10-2023

Pani Zuzanna ma głos anioła! Wspaniale uświetniła naszą uroczystość. Goście byli zachwyceni wykonaniem pieśni i grą na skrzypcach. Komunikacja też na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będziemy polecać dalej 😊

Zuzanna
03-10-2023

Pani Sandro, dziękuję za piękną opinię i współpracę!!

I
Izbabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Batorowo
Data dodania: 02-10-2023

Dziękujemy bardzo za piękną oprawę muzyczną 😊

Zuzanna
02-10-2023

Pani Izo, dziękuję ogromnie za zaufanie <3

C
Cyntia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 13-08-2023

Pani Zuzanna zapewniła piękną i wzruszającą oprawę muzyczną naszego ślubu ❤️ Wspaniały głos, ogromny profesjonalizm. Dodatkowo Pani Zuzanna z wielkim zaangażowaniem pomogła nam opanować wpadkę, która pojawiła się na kilka dni przed ślubem, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni 😄

Zuzanna
14-08-2023

Cała przyjemność po mojej stronie! Dziękuję za współpracę i piękny wzruszajacy ślub 🥹🩷

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Widziszewo
Data dodania: 24-07-2023

Idealna współpraca! Stały kontakt podczas ustaleń. Śpiew oraz gra na skrzypcach w kościele zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Polecam z całego serca! Dzięki Pani Zuzannie uroczystość przebiegła w pieknej oprawie muzycznej i wzruszyła niejednego czlonka mojej rodziny.
Bardzo dziękuję!
Natalia Walachowska

Zuzanna
14-08-2023

Ślicznie dziękuję 🩷🩷

K
Kornelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Poznań
Data dodania: 28-08-2022

Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczna. Do dzisiaj jestem bardzo wzruszona. Polecam Wszystkim bardzo serdecznie :)

Zuzanna
28-08-2022

Pani Kornelio, pięknie dziękuję za miłe słowa! ♥️

Nazwa firmy: Lauren Voice
Imię i nazwisko: Zuzanna Kaczmarek
Adres: Poznań, 62-064, woj. wielkopolskie
798-312...
731-640...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3811
Zadzwoń
798-312...
731-640...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie