Czy warto zdecydować się na wiejski stół na weselu?

Czy warto zdecydować się na wiejski stół na weselu?

Znaleźliście już salę weselną? Czas pomyśleć o układzie stołów i atrakcjach, które przygotujecie dla gości! Warto też zastanowić się nad dodatkami, takimi jak candy bar, drink bar czy wiejski stół. W tym tekście rozważymy tę trzecią opcję.

wiejski stół na weselu

Wiejski stół na weselu: czy warto się na niego zdecydować?

 • Wiejski stół pojawia się na polskich weselach od wielu lat, więc nie będzie dużym zaskoczeniem i nowością dla gości.
 • Z drugiej strony, wiele osób nie wyobraża sobie bez niego zabawy weselnej. Kojarzy się z tradycją, więc wielu gości na pewno chętnie z niego skorzysta.
 • Idealną okolicznością do zorganizowania takiego swojskiego kącika są wesela międzynarodowe, na których warto pochwalić się zwyczajami i przysmakami, znanymi ze swoich krajów. Dla wielu zagranicznych gości takie wesela są jedyną okazją do zetknięcia się ze specjałami kuchni polskiej!
 • Wiejski stół to wręcz obowiązkowy element wesela w swojskim stylu. Poza funkcją bufetu będzie też pełnił funkcję dekoracyjną.
 • Może on przybierać różne formy, jednak najczęściej jest pełen przysmaków i zakąsek, które świetnie sprawdzą się podczas wesela.

Stół pełen swojskich smakołyków nawiązuje do klimatu polskich wsi i od lat cieszy się popularnością na weselach. Czy pojawi się także na Waszym?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).