Czy warto zdecydować się na wiejski stół na weselu?

Czy warto zdecydować się na wiejski stół na weselu?

Znaleźliście już salę weselną? Czas pomyśleć o układzie stołów i atrakcjach, które przygotujecie dla gości! Warto też zastanowić się nad dodatkami, takimi jak candy bar, drink bar czy wiejski stół. W tym tekście rozważymy tę trzecią opcję.

wiejski stół na weselu

Wiejski stół na weselu: czy warto się na niego zdecydować?

  • Wiejski stół pojawia się na polskich weselach od wielu lat, więc nie będzie dużym zaskoczeniem i nowością dla gości.
  • Z drugiej strony, wiele osób nie wyobraża sobie bez niego zabawy weselnej. Kojarzy się z tradycją, więc wielu gości na pewno chętnie z niego skorzysta.
  • Idealną okolicznością do zorganizowania takiego swojskiego kącika są wesela międzynarodowe, na których warto pochwalić się zwyczajami i przysmakami, znanymi ze swoich krajów. Dla wielu zagranicznych gości takie wesela są jedyną okazją do zetknięcia się ze specjałami kuchni polskiej!
  • Wiejski stół to wręcz obowiązkowy element wesela w swojskim stylu. Poza funkcją bufetu będzie też pełnił funkcję dekoracyjną.
  • Może on przybierać różne formy, jednak najczęściej jest pełen przysmaków i zakąsek, które świetnie sprawdzą się podczas wesela.

Stół pełen swojskich smakołyków nawiązuje do klimatu polskich wsi i od lat cieszy się popularnością na weselach. Czy pojawi się także na Waszym?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz