Zobacz zdjęcia (4)
Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych, Wrocław - zdjęcie 1
Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych, Wrocław - zdjęcie 2 Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych, Wrocław - zdjęcie 3 Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych id:54055

Wrocław, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma podpis elektroniczny
883-909...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4

Sona String Quartet to cztery młode i ambitne pełne pomysłów dziewczyny tworzące profesjonalny kwartet muzyczny, w którego skład wchodzą I skrzypce, II skrzypce, altówka i wiolonczela.
Oferujemy oprawę muzyczną zaręczyn, ślubów w plenerze i kościele, uroczystości weselnych, rocznic oraz jubileuszy. Występujemy również na różnego rodzaju koncertach, eventach oraz bankietach, wykonując muzykę klasyczną oraz rozrywkową.

Posiadamy szeroki wachlarz repertuarowy, odpowiedni do każdej okazji, w którym wszyscy znajdą coś dla siebie. Pomożemy w wyborze utworów tak, aby te magiczne chwile stały się jeszcze bardziej wyjątkowe. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pary wykonując również utwory na życzenie. Jeżeli chcielibyście usłyszeć waszą wspólną ulubioną piosenkę w tym niezapomnianym dniu, to jesteśmy chętne spełnić Wasze Marzenia !!!

Występujemy na terenie województwa Dolnośląskiego, Śląskiego, Opolskiego, Mazowieckiego, Małopolskiego oraz Lubelskiego.

Zapraszamy do kontaktu !

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalnymi muzykami. Posiadamy w sobie również lekką dozę pozytywnego szaleństwa, która sprawia, że każdy ślub, w którym uczestniczymy odróżnia się od poprzednich. Nie posiadamy jednej recepty na udaną oprawę muzyczną, indywidualnie podchodzimy do potrzeb klienta, dzięki czemu Wasz ślub będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy w stanie dojechać do każdego zakamarka Polski, nie boimy się wyzwań !

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Już od ponad roku pracujemy w branży ślubnej, udoskonalając uroczystości zaślubin.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Gramy na wysokiej jakości instrumentach lutniczych, dzięki którym jesteśmy w stanie zaczarować magią dźwięku :D

Języki obce, którymi się posługujemy.

Biegle komunikujemy się w języku polskim oraz angielskim

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej postaracie się zarezerwować naszą oprawę muzyczną, tym pewność dostępnego terminu jest większa ;) Jednakże nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyście spróbowali się z nami skontaktować nawet na dzień przed wyznaczonym terminem ślubu :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak ! Repertuar zawsze jest dobierany w konsultacji z Parą Młodą. Jeżeli macie nieszablonowe pomysły, to świetnie ! Uwielbiamy Wyzwania :) Jesteśmy w stanie przygotować każdy utwór jaki sobie zażyczycie.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Staramy się dobrać repertuar na podstawie upodobań Pary Młodej co do samego charakteru ślubu, jak również na podstawie ulubionych przez was gatunków muzycznych.

Opinie Sona String Quartet (2)

Sona String Quartet - Oprawa Muzyczna Ślubów I Uroczystości Weselnych id:54055
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Lublin
Data dodania: 11-01-2023

Polecam wszystkim z całego serca ! Dziewczyny są ekstra, a repertuar jaki oferują jest fantastyczny, każdy wybierze coś pięknego. Naprawdę warto z nimi współpracować, muzyka jest przepiękna i dopełnia cała ceremonie. Polecam!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2022
Lublin
Data dodania: 05-01-2023

Dziewczyny grały cudownie! Dzięki nim nasz ślub jest niezapomniany, zwłaszcza przez wymarzoną piosenkę "Can you feel the love tonight" z Króla Lwa, którą zagrały na końcu. Na plus dobra organizacja i komunikatywność - zwłaszcza z przedstawicielami Kościoła, z którymi czasami ciężko o wspólny język. Dziewczyny same wszystko dogadały, co dla nas było dużym ułatwieniem w przygotowaniach. Tutaj szczególne podziękowania dla Olgi, z którą wszystko ustaliliśmy i która wszystko świetnie zorganizowała 😍 Jeżeli chodzi o samo granie - my byliśmy bardzo zadowoleni, goście także byli pod wrażeniem, a jedna para z rodziny, która brała ślub po nas także zdecydowała się współpracować z dziewczynami, a więc zdecydowane polecamy!

Kontakt Sona String Quartet

Nazwa firmy: Sona String Quartet
Imię: Olga 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
883-909...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 567
Zadzwoń
883-909...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie