Swing Like That

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-635...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • kontrabas
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku

W składzie:

 • wokalistka
 • Liczba osób: 6

O nas

Swing Like That zaprasza:

Oferujemy elegancką i oryginalną obsługę wesel, eventów firmowych, bali, bankietów, zabaw sylwestrowych i koncertów.

Jesteśmy zespołem wykonującym muzykę swingową, co na pewno nada każdemu wydarzeniu elegancki charakter, a klimatem przeniesie w lata 20-30 poprzedniego stulecia. Wykonujemy piosenki polskie, zagraniczne, ale też własne kompozycje. Wśród naszego repertuaru znajdują się zarówno standardy jazzowe, jak i współczesne hity w naszych aranżacjach.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko obsługę muzyczną samego zespołu, ale również we współpracy z DJ-em. Jest to świetny sposób na połączenie muzyki wykonywanej na żywo, z dobrze poprowadzoną zabawą do hitów muzycznych, których największą przyjemność daje wysłuchanie w oryginalnych wersjach!

Podczas przyjęć organizujemy również zabawy weselne i integracyjne, które prowadzimy w dobrym tonie, a które fantastycznie uświetniają każde przyjęcie!

Wprowadzimy Waszych gości w niepowtarzalny klimat swingowy, który zachęca do tańca i zabawy! Sprawimy, że Wasze przyjęcie będzie eleganckie, oryginalne i na pewno niezapomniane! :)

Zapraszamy!

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zdecydowanie jesteśmy jedynym zespołem wykonującym muzykę swingową na weselach i przyjęciach! Nasza muzyka sprawdza się idealnie na weselach w klimacie boho, czy też glamour. Nasz zespół dostosuje się do stylistyki wesela swoim ubiorem i dobranym materiałem muzycznym.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej mamy przyjemność pracować od trzech lat - z każdym rokiem nabieramy coraz więcej doświadczenia i poznajemy niesamowitych ludzi, dzięki którym możemy się rozwijać i ulepszać nasz repertuar!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Obsługa muzyczna zespołu obejmuje czas do organizacji oczepin (północ), w późniejszej części przyjęcia proponujemy usługi naszego DJ-a. Ale oczywiście jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdej Pary Młodej!

Skład, w którym występujemy.

Występujemy w składzie:
- Kasia - wokal,
- Przemek - instrumenty klawiszowe,
- Paweł - kontrabas,
- Tomek - instrumenty perkusyjne, obsługa DJ-ska i konferansjerska,
- Radek - trąbka, a zdarza się, że też wokal,
- Antek - saksofon.

Jaki repertuar proponujemy?

Proponujemy repertuar z zakresu standardów jazzowych, współczesnych utworów wykonywanych w naszych autorskich aranżacjach, a także nasze własne kompozycje. Bardzo chętnie też przyjmujemy życzenia muzyczne od Par Młodych - jesteśmy w stanie przygotować Wasze ulubione utwory specjalnie na Wasze przyjęcie (oczywiście w granicach rozsądku ;) )

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistką w naszym zespole jest Kasia Rosołek.
Kasia jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Swój głos trenuje pod okiem m. in. Dominiki Płonki oraz Ewy Niewdany-Hady. Swing zajmuje w jej sercu specjalne miejsce, ale nie przeszkadza jej to w eksplorowaniu innych obszarów muzyki. Począwszy od skrzypcowych utworów Edouarda Lalo, bo właśnie na tym instrumencie gra, aż po współczesne gatunki muzyki rozrywkowej. Jest uczestnikiem licznych warsztatów wokalnych m. in. z takimi osobowościami jak Melisa Cross, Anna- Maria Hefele, Hubert Noe, Dean Kaelin. Od dziecka śpiewa i bierze udział w wielu konkursach i festiwalach, jak np. The Voice of Poland. A jeśli chcecie posłuchać jej w wersji dziecięcej, odsyłamy Was do wydawnictwa Baśniowa Kapela. Nagrywa chórki dla różnych artystów, ale także sama tworzy.
W czasie wolnym od muzyki lubi biegać, uskuteczniać wycieczki rowerowe i testować nowe baldy na krakowskich ściankach wspinaczkowych, a książka, która ją nieprzerwanie inspiruje to “Himalaistki - Opowieść o kobietach, które pokonały każdy szczyt” Mariusza Sepieło.

Na jakich instrumentach gramy?

Gramy na instrumentach klawiszowych, kontrabasie, perkusji, trąbce i saksofonie.

Swing Like That
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 30-06-2022

Gorąco polecamy zespól Swing Like That na Wasze wesele!
Wszystkie ustalenia dotyczące naszego przyjęcia załatwiliśmy bardzo sprawnie i spokojnie. Wszystkie nasze prośby i oczekiwania zostały spełnione, również zabawy weselne były ustalone wcześniej z nami, dzięki czemu nic nas nie zaskoczyło.
Podczas imprezy goście weselni, zarówno ci młodsi, jak i starsi byli zachwyceni wykonywanymi utworami i żwawo pląsali na parkiecie. Po kilku setach zespołu zdecydowaliśmy się na usługi DJ-a, którego muzyka również przypadła gościom do gustu. Żałujemy, że nie mieliśmy tyle czasu żeby przetańczyć każdą piosenkę.
Jeśli mielibyśmy kiedykolwiek powtórzyć taką imprezę to tylko ze Swing Like That! :)

Swing Like That
02-01-2024

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :)

Nazwa firmy: Swing Like That
Imię i nazwisko: Radosław Mosurek
Adres: Kraków, woj. małopolskie
500-635...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3960
Zadzwoń
500-635...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy