Zobacz zdjęcia (33)
Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 1
Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 2 Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 3 Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 4 Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 5
Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu, Białystok - zdjęcie 6
1 / 33

Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu id:24128

od 10000 do 15000 zł / całość
Białystok, podlaskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
575-723...
663-575...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Jeśli chcecie:
- świetnie bawić się na własnym weselu,
- zyskać zaufane osoby, które dopilnują wszystkiego w Waszym imieniu,
- podejmować świadome decyzje,
- przekonać się, że każde marzenie da się zrealizować,
- przeżyć całe przygotowania i dzień ślubu bez wpadek,
- mieć wszystko sensownie zaplanowane, dopasowane, wystylizowane,
-otrzymać profesjonalne wsparcie na jakie zasługujecie,

to odezwijcie się do nas, bo właśnie to zyskujecie współpracując z wedding plannerkami :)

Możecie spodziewać się wysokiej jakości potwierdzonej m.in. członkostwem w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych, nowoczesnego podejścia pełnego akceptacji, otwartości na Wasze pomysły i potrzeby oraz współpracy opartej na relacji bez lukrowania rzeczywistości.

Wystarczy, że wyślecie do nas wiadomość, a umówimy się na wstępną konsultację!

Wstępna konsultacja, to pierwsze i zapoznawcze spotkanie z nami, niezobowiązujące Was do niczego. Po prostu powiecie więcej o Waszych planach i marzeniach na dzień ślubu, a my opowiemy na konkretach, jak możemy Wam pomóc w jego organizacji.
Spotkanie może odbyć się na żywo w naszym biurze (w Białymstoku) albo wirtualnie, poprzez komunikator (np. Zoom) - zarówno po polsku, jak i po angielsku.
To po nim otrzymacie ofertę dopasowaną do Was, wraz z wyceną. Jej ogólną wersję znajdziecie poniżej w sekcji "Oferta".

Warto scrollować jeszcze dalej i przeczytać opinie naszych cudownych par młodych - one najlepiej wiedzą jak wygląda współpraca z nami ;)

Informacja techniczna: śluby i wesela organizujemy na całym terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Całą współpracę z Wami możemy prowadzić w języku angielskim.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia?
Bo Wasz wyjątkowy dzień ślubu już nigdy się nie powtórzy. Dodatkowo bardzo szybko się skończy, bo czas w tym dniu leci jak szalony!
Dlatego warto, abyście przeżyli go z możliwie największą dawką radości, satysfakcji i ekscytacji.
Gwarantujemy, że takiego spokoju ducha jak my, nie zapewni Wam nikt inny ;)

Wystarczy, że odezwiecie się do nas, a wszystko stanie się możliwe!

Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu - film 1 Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Weselne Wrzosowisko

Kompleksowa organizacja

od 10000 do 15000zł/ całość
Pobierz ofertę

Kilkumiesięczna współpraca z wedding plannerkami - od momentu przygotowań w którym teraz jesteście, aż po sam koniec dnia ślubu.

Przeprowadzimy Was przez zawirowania ślubnych przygotowań i wesprzemy w rozwiązywaniu dylematów. Będziecie podejmować całkowicie świadome decyzje, wybierając spośród spersonalizowanych rozwiązań.

Zaczniecie czerpać co najlepsze z całego procesu, a jednocześnie zyskacie pewność, że wszystko jest dobrze zaplanowane, przemyślane i wyliczone.
Skupicie się na swoich ślubnych marzeniach, a my zadbamy o ich realizację.

Koordynacja dnia ślubu

4000zł/ całość
Pobierz ofertę

6-tygodniowa współpraca z wedding plannerkami, którą rozpoczniemy na 1,5 miesiąca przed dniem ślubu.
Zyskacie wsparcie w tym najbardziej newralgicznym okresie przygotowań oraz przez cały dzień ślubu.

Wspólnie rozpiszemy dokładny plan przebiegu Waszego dnia (scenariusz) i dogramy ustalenia ze wszystkimi usługodawcami. Upewnicie się też, że o niczym nie zapomnieliście podczas organizacji.

W dniu ślubu skupicie się na sobie nawzajem, na swoich gościach i na celebrowaniu każdej chwili.
Będziecie mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo nad całością czuwają dwie profesjonalne koordynatorki.

Poszczególne elementy

150zł/ godz.
Pobierz ofertę

Najmniejszy zakres współpracy, w którym pomożemy Wam w rozwiązaniu poszczególnych ślubnych problemów.

W zależności od Waszych potrzeb może to być np.: dobranie i zakontraktowanie danego usługodawcy, policzenie budżetu, rozpisanie harmonogramu przygotowań, stworzenie stylizacji całego dnia, napisanie scenariusza dnia ślubu.

Możecie też umówić się na spotkanie, na którym omówimy i rozwiążemy Wasze bieżące rozterki. Uzyskacie też odpowiedzi na wszystkie pytania. Skorzystacie z naszego doświadczenia, aby jak najlepiej zorganizować swój dzień ślubu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzień ślubu jest iście wyjątkowy i nigdy już się nie powtórzy. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wy bierzecie ślub pierwszy raz, my kilka razy do roku ;)

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Z każdą naszą parą współpracujemy trochę inaczej, w zależności od ich preferencji. Jednak zawsze jesteśmy w stałym kontakcie online, współdzielimy wszystkie pliki i informacje, spotykamy się co jakiś czas aby omówić kolejne kroki. Dbamy o komfort pary, zapewniamy im spokój ducha i przyjemny okres przygotowań.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz ich opinie poniżej i sama się przekonasz ;) Ale głównie dlatego, że zależy im na spokoju - w dniu ślubu, jak i podczas przygotowań. My jesteśmy dla nich gwarancją tego spokoju, jak i luzu, przyjemności z organizacji i dobrej zabawy w dniu ślubu.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda para młoda, która chce mieć pewność, że jej dzień ślubu będzie wyjątkowy i dobrze zorganizowany. Szczególnie dużo na takiej współpracy zyskają pary podejmujące się organizacji na odległość, organizujące międzynarodowe wesela albo takie, które mają na ten cel mało czasu.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Najczęściej zaczynamy współpracę z parami na 9-12 miesięcy przed dniem ślubu i to jest najlepszy moment. Zdarza się też na ponad 2,5 roku czy poniżej 4 miesięcy, więc tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma, organizujemy bardzo różne przyjęcia, a więc i budżety są bardzo różne.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim przez nie wydawanie pieniędzy pochopnie i na niepotrzebne rzeczy/usługi. My zawsze kierujemy się zasadą najlepszego współczynnika jakości do ceny i dbamy o to, aby decyzje naszych par mieściły się w ustalonym na początku budżecie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jej różnorodność - w tym zawodzie nie da się nudzić!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Obie jesteśmy certyfikowanymi konsultantkami ślubnymi, po kursach zatwierdzonych przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Agnieszka ma również wykształcenie florystyczne i w dziedzinie cateringu. Ania z kolei jest studentką ostatniego roku prawa.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Weselne Wrzosowisko działa od 2016 roku, czyli wspieramy pary w organizacji dni ślubów już od ponad 6 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Bardzo duże! Organizowałyśmy wesela na 400 osób pod namiotem, jak i małe przyjęcia, na 15 gości - łącznie z parą młodą. Najbardziej nietypowe było wesele na płynącym statku, ma mazurskich jeziorach oraz ceremonia ślubna w mieszkaniu pary młodej, w bloku.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Pewnie! Takie wesele jest bardziej skomplikowane niż wesele w sali weselnej, ale mamy już takie na swoim koncie i chętnie zorganizujemy kolejne.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy na miejscu wesela od ok. 9 rano, sprawdzamy wszystko i wykonujemy przeróżne zadania. Następnie towarzyszymy parze przy wyjściach z domu, przez cały ślub, jak i wesele. Naszą pracę kończymy o 2 w nocy, kiedy na weselu nie dzieje się już nic wymagającego naszej obecności.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nie. Wszystkie nasze realizacje są "na miejscu" czyli w woj. podlaskim, warmińsko-mazurskim i mazowieckim. Wychodzimy z założenia, że wedding planner musi być w stanie wszędzie pojechać, z każdym się spotkać i dobrze znać rynek, dlatego przy organizacji ślubu za granicą lepiej skorzystać z usług lokalnego konsultanta.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Całkowicie zdalnie. Kontaktujemy się na bieżąco poprzez maila lub WhatsAppa, współdzielimy folder na wirtualnym dysku ze wszystkimi dokumentami i plikami, spotykamy się na rozmowach na Zoom. Jesteśmy oczami pary młodej na miejscu (przesyłamy zdjęcia i filmy z sal weselnych czy miejsca ślubu), przekazujemy wszelkie informacje ze spotkań z usługodawcami, doradzamy w sprawie różnic kulturowych czy lokalnego rynku ślubnego. Kiedy para jest w Polsce, spotykamy się na żywo, ale z niektórymi naszymi parami zobaczyłyśmy się po raz pierwszy na 3-4 dni przed ślubem, a cała organizacja ich ślubu, od początku do końca, była przeprowadzona przez zdalny kontakt z nami.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, jak najbardziej! Możemy zorganizować wieczory panieńskie/kawalerskie, poprawiny, kolację zaręczynową, czy każde inne towarzyszące wydarzenie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Obie płynnie mówimy i piszemy po angielsku, z wieloma parami cała nasza komunikacja przebiega wyłącznie w tym języku. Znamy też podstawy języka hiszpańskiego i francuskiego.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W jednym tygodniu mamy tylko 1 wesele. W cały roku mamy maksymalnie 10 kompleksowych organizacji.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej, tym lepiej. Najczęściej jest to 9-12 miesięcy przed ślubem, ale tak naprawdę to kontakt z wedding plannerem powinien być pierwszą ślubną decyzją, zaraz po zaręczynach (albo i przed nimi, jeśli mamy również je zorganizować;)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy w stałym kontakcie, najczęściej poprzez konwersację na whatsapp. Co jakiś czas spotykamy się też na żywo/na Zoom, aby omówić kolejne kroki.

Jaki jest styl naszej pracy?

Na luzie, ale z upierdliwością do szczegółów ;) Dbamy o profesjonalizm w każdym calu, ale też o spokój ducha i ekscytujące przygotowania dla naszych par.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, pewnie! Możemy włączyć się w przygotowania w dowolnym momencie, ale im wcześniej, tym lepiej dla Was.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie miałyśmy jeszcze pary, która nie zmieniałaby zdania na jakiś temat - to zupełnie normalne. Wtedy po prostu działamy zgodnie z tymi nowymi ustaleniami.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej problematyczny jest czynnik ludzki - czy będzie to zapominalski usługodawca, pomylone zamówienie, spóźniony pan młody ;) Staramy się temu zapobiegać, ale kiedy już wybuchnie jakiś kryzys to naprawiamy go tak, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Uciekający na wietrze welon, zgubione skrzynki z winem, źle ustawione stoły, spóźniający się zespół-niespodzianka, gwałtowna burza na 15 minut przed plenerowym ślubem, pojawiający się niezapowiedziani goście - mam wymieniać dalej? ;)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Większość spraw, które będą miały miejsce po weselu, jak np. sesja plenerowa z fotografem czy demontaż dekoracji, załatwiamy jeszcze przed nim. Później dogrywamy jeszcze sprawy związane z przekazaniem reportażu zdjęciowego czy filmowego. Ale jeśli para potrzebowałaby asysty w innych ślubnych sprawach, to też jesteśmy do dyspozycji.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Tak, a jeśli jeszcze nie znamy, to się dowiemy. Z naszym doświadczeniem jesteśmy wręcz w stanie wyprzedzać pytania naszych par i omawiać z nimi rzeczy, o których jeszcze nie pomyśleli.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Farbując włosy - idziesz do profesjonalnego fryzjera. Zepsuty samochód - odstawiasz do profesjonalnego warsztatu. Tak samo przy organizacji ślubu i wesela dobrze byłoby skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przemyślany plan, świetny wodzirej, wyluzowani goście i para młoda!

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Pogodzenie marzeń pary młodej ze ślubną rzeczywistością i możliwościami branży - wyzwanie, przed którym stajemy przy każdej organizacji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Zdecydowanie wesele na statku pływającym po jeziorze oraz ceremonia ślubna w mieszkaniu pary młodej w bloku.

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Ceremonia symboliczna w mieszkaniu w bloku pary młodej, które w ten symboliczny sposób chciała się pożegnać z miastem, z którego wyprowadzali się dwa dni po ślubie.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Realizacja podzielona na dwa tygodnie - w pierwszą sobotę odbył się ślub kościelny i skromny obiad dla najbliższych w jednym mieście, a tydzień później odbyło się szalone wesele dla przyjaciół, w mieście oddalonym o 200 km.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Agnieszka najbardziej lubi ponadczasową klasykę i elegancję - proste formy, stonowane kolory, oryginalne atrakcje i rozwiązania. Ania z kolei to fanka wszystkiego co błyszczące i kolorowe, lubi polskie tradycje i zabawę do białego rana.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Asertywnością, umiejętnością organizacji, szczerością, perfekcjonizmem, empatią.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Dużo rzeczy robimy "po swojemu", więc nie mamy wzorów do naśladowania. Ale cały czas śledzimy zarówno polską, jak i amerykańską branżę ślubną i podziwiamy pracę wielu znakomitych firm z całego świata.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Skąd tylko się da! Z naszego otoczenia, rozmów z parami czy ślubnymi usługodawcami. Śledzimy namiętnie instagrama i pinteresta, jak i zagraniczne blogi/portale ślubne.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Edukujemy się, bierzemy udział w szkoleniach, współtworzymy grupę master mind, wymyślamy nowe projekty do realizacji (nie tylko te ślubne) i działamy.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Stres najczęściej wynika z niepewności, czy wszystko dobrze pójdzie. Idealną receptą na to jest dobry plan działania i osoby, które dopilnują jego realizacji. Wtedy też, nawet gdyby jakikolwiek czarny scenariusz się zrealizował, to wiecie, że jest ktoś, to sprawnie zażegna każdy kryzys.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Wszystko, co może przydać się gościom, a czego pewnie nie wzięli ze sobą. Towarem deficytowym zawsze są plastry z opatrunkiem i takie specjalne, na odciski.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Laptopa z podłączeniem do internetu satelitarnego i Netflixem oraz systemem paneli fotowoltaicznych.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Trendy w stylach i kolorach zmieniają się co kilka miesięcy, ale modą, która utrzymuje się od dłuższego czasu są wesela indywidualnie dopasowane do pary młodej - nie powielanie utartych schematów, a robienie wszystkie po swojemu. To trend który naszym zdaniem warto wykorzystać!

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Każdy trend przemija z zakończeniem sezonu i pojawieniem się kolejnego. Dlatego naszym zdaniem warto stawiać na klasykę i swoje własne upodobania, a nie podążać za trendami.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Wiele elementów ślubu i wesela może być bardziej ekologicznych. Poczynając od jedzenia, do którego nie muszą się uginać stoły. Przez dekoracje czy Wasze stroje, które można wypożyczyć, a nie kupować. Aż po papeterię ślubną z ekologicznego papieru, którą po weselu można zasiać w ziemi, a wyrosną z niej piękne kwiaty!

Nasze pasje.

Agnieszka to fanka dobrego jedzenia, psychologii i wystroju wnętrz. Ania jest zakochana w tańcu, obecnie trenuje bachatę. Śledzi też trendy makijażowe i modowe, z którymi uwielbia eksperymentować.

Ciekawostki na nasz temat.

Agnieszka, założycielka Weselnego Wrzosowiska, jest z wykształcenia dietetykiem klinicznym i pracowała przez 2 lata w firmie projektowej w branży elektroenergetycznej - to dopiero mnogość doświadczeń ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Agnieszka jest dozgonną fanką serialu "Przyjaciele"!

Opinie Weselne Wrzosowisko (12)

Weselne Wrzosowisko - wsparcie w organizacji dnia ślubu id:24128
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
B
Barbara Andreas
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Goniądz
Data dodania: 13-11-2022

Zdecydowaliśmy się na pomoc wedding plenerek Agnieszki i Ani (prze ze mnie nazywanie moje dziewczyny;) ), ponieważ mieszkamy w Monachium i trudno było organizować wesele na odległość bez pomocy na miejscu. Dzięki waszym kontaktom i propozycjom( lokal, zespół, dekoracja) mogliśmy wybrać to co najbardziej do nas pasowało.
Po naszym pierwszym spotkaniu online byliśmy przekonani ,ze współpraca przebiegnie bez problemu, mój mąż podsumował ze Agnieszka i Ania są bardzo dobrze zorganizowane. Najcenniejsze we współpracy z wami było to, że miałam zawsze jedna osobę kontaktową, wszystko jedno co obecnie było do organizacji. Gdy miałam jakiejkolwiek pytanie to natychmiast pisałam i niemal natychmiast otrzymałam pomoc/odpowiedz.
Jestem bardzo wdzięczna za wasza pomoc. Dziewczyny bez was utonęłabym w chaosie i stresie, a tak moglam cieszyć się naszym dniem, dzięki wam idealnie zorganizowanym.

Dziękuje bardzo

Barbara i Andres

Agnieszka Wysocka
14-11-2022

Dziękujemy za tak miłe słowa!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Białystok
Data dodania: 26-10-2022

Agnieszką z Anią pracują we dwie i były naszymi aniołami stróżami. Zdecydowaliśmy się na ślub w czerwcu, całe wydarzenie chcieliśmy mieć zrobione 22.10, dziewczyny przyjęły wyzwanie i pomogły zorganizować nam ślub i wesele marzeń. Były dla nas wsparciem w każdej decyzji, odpowiadały na najdrobniejsze pytania i z cierpliwością znosiły nasze zmiany zdania. Doradziły nam usługodawców na najwyższym poziomie i same też taki poziom reprezentują. Nic byśmy nie zmienili, a usługi wedding plannera będę polacała wszystkim gościom - jest to usługa luksusowa, ale warta swoich pieniędzy. Ja zrezygnowałam z drogiej sukni na rzecz komfortu jaki dało mi Weselne Wrzosowisko.

Agnieszka Wysocka
26-10-2022

Dziękujemy za miłe słowa! Bardzo się cieszymy, że mogłyśmy wesprzeć Was w tym pięknym dniu :)

Klaudia Smigielska
Klaudia Smigielska
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Elbląg
Data dodania: 19-06-2022

We started working with Weselne Wrzosowisko in 2019 and got married in May 2022. We thanked our lucky stars every day of working with Agnieszka and Ania (and previously Paulina). They are so organised, patient and fun and lifted any pressure we would have had if we were to plan the wedding on our own.

Our Polish/English wedding was INCREDIBLE thanks to their hard work and attention to detail, we didn't have to worry about anything other than enjoying ourselves. Our discussions leading up to the wedding were always exciting and enjoyable and the coordination was great. We had a last minute change of plans due to storms/rain and the way Agnieszka and Ania handled it was perfect - we didn't worry about anything and were so happy with how it all turned out!

It's been an amazing three years and we're strongly considering getting married one more time just to be able to work with Agnieszka and Ania again :D <3

Agnieszka Wysocka
20-06-2022

Thank you so much for those kind words and amazing collaboration! ❤️ Haha we're up to any idea you'll have 🥳

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Białystok
Data dodania: 10-11-2021

Do Weselnego Wrzosowiska odezwaliśmy się w styczniu z zamiarem zorganizowania ślubu i małego wesela na ok 40 osób w wakacje. Pierwsze spotkanie przebiegło na tyle miło i konkretnie że to właśnie im postanowiliśmy powierzyć organizację tego dnia. Nakreśliliśmy na czym nam zależy, a one zaczęły działać. Dziewczyny zajęły się dosłownie wszystkim. Nie martwiliśmy o umowy, spotkania z salami, Dj itp. Dzięki wstępnym ofertom, które nam przygotowywały zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu na niepotrzebne spotkania, negocjacje i już na tym etapie mogliśmy wybrać najbardziej interesujące opcje i na nich się skupić. Najbardziej jednak doceniam ich pracę w dniu ślubu i chociaż tę opcję polecam każdemu. W i tak stresującym momencie zyskujemy osoby, które dopilnują każdego szczegółu, a my możemy być poprostu Parą Młodą, cieszyć się sobą i swoimi gośćmi. Czy kolejny raz zdecydowalibyśmy się na usługi wedding planerek? Zdecydowanie tak

Agnieszka Wysocka
11-11-2021

Dziękujemy Justyno, to była prawdziwa przyjemność towarzyszyć Wam w dniu ślubu i przygotowaniach do niego :)

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Łapy
Data dodania: 19-08-2021

Braliśmy ślub w lipcu 2021r. Jestem bardzo szczęśliwa że zdecydowaliśmy się jednak na wedding planerki.
Dużo pomysłów w głowie, lecz zawsze wszystkiego było aż ZA. Agnieszka z Pauliną okazały się bardzo pomocne i zrobiły tak żeby było co sobie wymarzyliśmy lecz żeby nie było "napaćkane".
Tak jak zawsze to mówił mój mąż " Ja się niczym nie martwię bo wiem że jest Agnieszka" 😁
Dziewczyny zawsze szczere i pomocne!
Dziękujemy

Agnieszka Wysocka
26-08-2021

Dziękujemy pięknie za miłe słowa!

K
Ka.
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Białystok
Data dodania: 14-07-2020

Przede wszystkim, współpraca z wedding plannerem jest świetnym pomysłem dla każdej pary, która mieszka za granicą i chce wziąć ślub w Polsce, nie może zaangażować najbliższych w przygotowania do ślubu lub jest aktywna zawodowo. Organizacja wesela to czasochłonne i „energochłonne” przedsięwzięcie, więc pomoc profesjonalisty jest po prostu nieoceniona. Po drugie, dzięki profesjonalnej pomocy Weselnego Wrzosowiska wiedzieliśmy, które decyzje powinniśmy podjąć w jakim momencie i otrzymaliśmy rzetelne zestawienie i porównanie dostępnych usługodawców. Nasza komunikacja była bardzo sprawna i mogliśmy również porozumiewać się płynnie po angielsku. Po trzecie, Agnieszka i Paulina mają niesamowity zmysł estetyczny i pomogły nam stworzyć wizję na ten wyjątkowy dzień, mając na uwadze, że czasami „nie wszystko złoto co się piękne na Pintereście świeci ...”. Spędziliśmy fantastyczny czas z Agnieszką i Pauliną :) Z całego serca polecamy współpracę z Weselnym Wrzosowiskiem!

Agnieszka Wysocka
15-07-2020

Dziękujemy Kasiu za piękną opinię! Współtworzenie z Wami tego wyjątkowego dnia ślubu to była czysta przyjemność :)

G
Gabi Bohdzia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2019
Supraśl
Data dodania: 21-07-2019

My husband Joe and I made a decision to get married in June 2019 in my hometown Białystok. That part was easy, but planning a wedding all the way from Chicago made it that much more difficult logistically. I researched the local wedding planning scene in Białystok and Weselne Wrzosowisko stood out from the beginning. I made a call to Agnieszka - and that was a beginning of our 14 month wonderful adventure. Agnieszka & Paulina made the entire process fun, seamless and easy. We had an agenda, a google drive folder full of inspirations and other important documents. We never had to worry about anything. They recommended so many wonderful vendors - some new to them, some with established relationships. With countless emails and Skype calls - they helped made our day so special and unforgettable. We are forever grateful as our guests can’t stop talking about what an amazing experience our wedding was. Truly one of a kind celebration and party with an international crowd! Thank you Agnieszka & Paulina - we can’t recommend Weselne Wrzosowisko enough! ❤️

Agnieszka Wysocka
22-07-2019

Thank you Gabi for amazing recommendation! We loved working with you 💜

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2019
Grajewo
Data dodania: 12-06-2019

To była długa, ale owocna współpraca. Zdecydowaliśmy się z mężem skorzystać usług Weselnego Wrzosowiska, ponieważ oboje dużo pracujemy, nasze pasje wymagają trochę czasu, a organizacja wesela była dla nas całkiem obcym tematem i sporym wyzwaniem 🙆 17 miesięcy Agnieszka i Paulina czuwały nad całą organizacja ślubu i wesela, dzięki temu byliśmy pewni, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzień naszego ślubu mogliśmy przeżyć swobodnie i bezstresowo, wiedząc że sprawy są w dobrych rękach 💪 Od samego początku wszystkie informacje były sumiennie i rzetelnie zbierane i zapisywane, a następnie ustalane i dyskutowane, także nic nie umknęło. Dziewczyny uwzgełeniały moje prośby i marzenia, a odradzały to co niepotrzebne, żeby wszystko trzymało się kupy. Scenariusz był przemyślany i poukładany, dzięki temu wesele odbyło się ze smakiem i co najważniejsze goście docenili te organizacje 😄 W trakcie planowania tego wyjątkowego dnia jest mnóstwo szczegółów, o których nie ma się pojęcia, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych konsultantek. Dziękujemy Agnieszka i Paulina za wytrwałość i cierpliwość we wspólnej współpracy 😅 Polecamy Weselne Wrzosowisko innym parom! 😍😉

Agnieszka Wysocka
12-06-2019

Dziękujemy za piękne słowa i zaufanie, którym nas obdarzyliście! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Weselne Wrzosowisko

Nazwa firmy: Weselne Wrzosowisko
Imię i nazwisko: Agnieszka Wysocka
Adres: Białystok, ul. Andersa 62, 15-113, woj. podlaskie
575-723...
663-575...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7917
Zadzwoń
575-723...
663-575...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie