Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na Sweet Weddding -> "MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR" oraz "LAS I GÓRY TO POŁĄCZENIE IDEALNE!"

Projekt ten został również doceniony przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczony w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów. Ślub to radosne i magiczne wydarzenie, które nie powinno przysparzać stresu i negatywnych emocji. To czas, aby zacząć delegować zadania.

Jeśli wybierzecie usługę kompleksowej organizacji: zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Wasz ślub od początku do końca, w każdym detalu.
Nadamy uroczystości odpowiedniego kształtu i wcielimy w rzeczywistość Wasze pomysły i marzenia.

Naszą pasją jest tworzenie wydarzeń szytych na miarę, dlatego realizując je całościowo możemy zagwarantować, iż wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość, a rekomendowani przez nas usługodawcy, należycie wywiążą się z powierzonych im zadań.

Zaprojektujemy również dekoracje – jak mawiał Hubert de Givenchy: „Luksus jest w każdym detalu”. Stworzymy mood board (tablicę nastrojów), będący odzwierciedleniem Waszego unikalnego stylu i osobowości. Na jego podstawie pracować będą podwykonawcy, aby każdy detal do siebie pasował, a całokształt wydarzenia zaparł dech w piersiach Wam i Waszym gościom.

Na miejscu ceremonii i przyjęcia jesteśmy od godzin porannych – nadzorujemy przygotowania uroczystości oraz czuwamy nad prawidłową realizacją umów zawartych z podwykonawcami. Jesteśmy z Wami również w trakcie przyjęcia weselnego, aż do późnych godzin nocnych, dbając o komfort Wasz i Waszych gości.

USŁUGI:
-> kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela
-> koordynacja dnia uroczystości
-> indywidualne konsultacje ślubne
-> organizacja przyjęć okolicznościowych

Prowadzimy działalność na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego poznamy się wzajemnie oraz porozmawiamy o Waszych potrzebach i marzeniach.
Po spotkaniu otrzymacie od nas podsumowanie zakresu usług, którymi możemy się dla Was zająć, aby proces organizacji był dla Was fascynującą przygodą i miłym doświadczeniem.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kazimierza Wielka
Data dodania: 28-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność

Pełen profesjonalizm!!! dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona, serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej :)
nie znam drugiej osoby z takim wyczuciem i gustem. Wiedziała co naklepiej do nas pasuje. Dziękujemy :*

Kontakt

Nazwa firmy:Kowalska Events
Imię i nazwisko:Monika Kowalska
Adres:Kraków
woj. małopolskie
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-02-2019, liczba odwiedzin: 768
Telefon
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie