Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Specjalizuję się w tworzeniu spersonalizowanych ślubów, które są odzwierciedleniem unikalnego stylu, osobowości i relacji każdej pary. Wierzę w swobodne, bezstresowe podejście przy prowadzeniu procesu planowania, projektowania i tworzenia eventu. Współpracuję z jednymi z najlepszych dostawców co pozwala mi tworzyć świeże, piękne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Moje zaangażowanie przejawia się każdorazowo w poświęceniu, pasji, dbałości o szczegóły, kreatywności oraz wysokiej jakości świadczonych usług, o czym mogą się państwo przekonać m. in. czytając recenzję jednego z moich projektów na Sweet Weddding -> "MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR" oraz "LAS I GÓRY TO POŁĄCZENIE IDEALNE!"

Projekt ten został również doceniony przez jeden z największych magazynów ślubnych w Polsce (Magazyn Wesele) i zamieszczony w ich jesiennym numerze jako sesja główna – okładkowa.

Wyszłam spod skrzydeł jednej z najlepszych agencji w kraju, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przy ich boku stawiałam swoje pierwsze kroki, z czego jestem niezmiernie dumna. Intensywny rozwój zawdzięczam też pracy w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym, gdzie pełniłam funkcję koordynatora przyjęć i event’ów.

Wzorując się na standardach i wartościach stawianych przez moje Alma Mater, jako samodzielny konsultant dbam przede wszystkim o najwyższą jakość usług oraz komfort moich klientów. Ślub to radosne i magiczne wydarzenie, które nie powinno przysparzać stresu i negatywnych emocji. To czas, aby zacząć delegować zadania.

Jeśli wybierzecie usługę kompleksowej organizacji: zaplanujemy, zorganizujemy i skoordynujemy Wasz ślub od początku do końca, w każdym detalu.
Nadamy uroczystości odpowiedniego kształtu i wcielimy w rzeczywistość Wasze pomysły i marzenia.

Naszą pasją jest tworzenie wydarzeń szytych na miarę, dlatego realizując je całościowo możemy zagwarantować, iż wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość, a rekomendowani przez nas usługodawcy, należycie wywiążą się z powierzonych im zadań.

Zaprojektujemy również dekoracje – jak mawiał Hubert de Givenchy: „Luksus jest w każdym detalu”. Stworzymy mood board (tablicę nastrojów), będący odzwierciedleniem Waszego unikalnego stylu i osobowości. Na jego podstawie pracować będą podwykonawcy, aby każdy detal do siebie pasował, a całokształt wydarzenia zaparł dech w piersiach Wam i Waszym gościom.

Na miejscu ceremonii i przyjęcia jesteśmy od godzin porannych – nadzorujemy przygotowania uroczystości oraz czuwamy nad prawidłową realizacją umów zawartych z podwykonawcami. Jesteśmy z Wami również w trakcie przyjęcia weselnego, aż do późnych godzin nocnych, dbając o komfort Wasz i Waszych gości.

USŁUGI:
-> kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela
-> koordynacja dnia uroczystości
-> indywidualne konsultacje ślubne
-> organizacja przyjęć okolicznościowych

Prowadzimy działalność na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego poznamy się wzajemnie oraz porozmawiamy o Waszych potrzebach i marzeniach.
Po spotkaniu otrzymacie od nas podsumowanie zakresu usług, którymi możemy się dla Was zająć, aby proces organizacji był dla Was fascynującą przygodą i miłym doświadczeniem.

Kategoria:

Konsultant ślubny Kraków

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kowalska Events | Wedding & Event Planner id:40745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kazimierza Wielka
Data dodania: 28-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Pełen profesjonalizm!!! dobre słowo i mega oddanie sprawie to cała ona, serdecznie polecam ! Jeżeli nie chcesz zostawić wszystkiego przypadkowi lepiej zgłoś się do niej :)
nie znam drugiej osoby z takim wyczuciem i gustem. Wiedziała co naklepiej do nas pasuje. Dziękujemy :*
Monika

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Kowalska Events
Imię i nazwisko:Monika Kowalska
Adres:Kraków
woj. małopolskie
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-02-2019, liczba odwiedzin: 162
Telefon
794-206...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie