Sylwia Musiał Wedding Planner

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
501-810...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Zajmuję się kompleksową organizacją ślubów i wesel, ale również moja oferta skierowana jest dla Par, które potrzebują pomocy przy konkretnych czynnościach w trakcie przygotowań weselnych. Dobrze zaplanowana uroczystość oraz jej pełna organizacja może być dla przyszłej Pary Młodej dużym wyzwaniem.

Wspólnie zaplanujmy Wasz wymarzony dzień!!!

Zadbam o każdy szczegół Waszej uroczystości, dopasowując do oczekiwań i budżetu.

Pomogę przy wyborze tych najważniejszych elementów jak sala weselna, zespół, fotograf, kamerzysta i wiele więcej …. ale również skupię się na zorganizowaniu najdrobniejszych, czasochłonnych szczegółów, dzięki czemu Wy możecie być spokojni i pewni, że wszystko wyjdzie tak, jak sobie wymarzyliście.

Korzystając z moich usług, zapewniacie sobie przede wszystkim:

oszczędność czasu – to ja zajmuję się szukaniem i dopasowaniem oferty wszystkich podwykonawców,

spokój wewnętrzny - wspieram Was na każdym etapie organizacji, doradzam bazując na zdobytym doświadczeniu i profesjonalizmie,

kontrolę wydatków i oszczędność pieniędzy – tworzymy wspólnie budżet, który później pilnuję podczas doboru zleceń, wykorzystując wynegocjowane zniżki u podwykonawców,

sprawdzonych podwykonawców – współpracuję z najlepszymi, sprawdzonymi i zaufanymi usługodawcami w branży ślubnej,

ale także ….

zadowolenie z osiągniętego efektu - do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, działam kreatywnie, bo wiem, że każda z Par ma inne marzenia i wizję o swoim jedynym i najpiękniejszym dniu w życiu.

Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu,

Sylwia Musiał Wedding Planner

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Planowanie ślubu wymaga ogromu czasu, pracy i zaangażowania. Dobrze zaplanowana uroczystość oraz jej pełna organizacja może być dla przyszłej Pary Młodej dużym wyzwaniem. Korzystając z mojej pomocy, zaoszczędzacie swój czas, ale także sporą dawkę stresu, jaka towarzyszy podczas organizacji tak ważnej i dużej uroczystości. Moim zadaniem jest zająć się wszystkimi kluczowymi i drobniejszymi sprawami związanymi z Waszym wielkim dniem, tak byście Wy mogli się nim beztrosko cieszyć wśród najbliższych. Do pracy podchodzę z wielkim profesjonalizmem, zajmuje się organizacją ślubów i przyjęć na co dzień, więc posiadam wiedzę i doświadczenie. Jestem po to, by móc doradzić Wam najlepsze rozwiązania i pomóc dokonać najlepszych wyborów. Współpracuje ze sprawdzonym i niezawodnym teamem, który pełni usługi na najwyższym poziomie. Każdy z nich jest w stanie zrealizować najbardziej wymagające oczekiwania, tak by stworzyć wyjątkowy i spersonalizowany ślub, który odzwierciedli Waszą osobowość i styl. Ważnym aspektem podczas organizacji i planowania ślubu jest kontrola budżetu, co również należy do moich obowiązków. Jako Wedding Planner jestem przygotowana na pojawienie się nieprzewidzianych problemów podczas organizacji. Wówczas staram się znaleźć najlepsze rozwiązania, aby wszystko przebiegło jak najlepiej według założonego planu i preferencji Pary Młodej. Nawiązując ze mną współpracę możecie być pewni wyjątkowych wspomnień z tego jedynego i niepowtarzalnego dnia, a czas przygotowań kojarzył się z tylko z przyjemnymi i bezstresowymi chwilami:)

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Proponuję niezobowiązujące spotkanie (osobiste lub online), na którym będziemy mogli się poznać. Opowiecie mi o swoich planach i marzeniach związanych ze ślubem. Przedstawicie mi swoją wizję uroczystości i oczekiwania związane z jej przygotowaniem.
Przekażę Wam pomocniczą ankietę, w której są wypisane wszystkie szczegółowe elementy niezbędne do zaplanowania i zorganizowania idealnego dnia ślubu i wesela. Na spokojnie możecie sobie ją przeanalizować, odpowiadając na pytania według Waszych preferencji i wybierając zakres usług, które Was interesują. Będzie to dla mnie bardzo pomocne, by przygotować odpowiednią ofertę naszej współpracy. Odczytując Wasze odpowiedzi, jesteśmy w stanie określić mój zakres pracy i obowiązków podczas organizacji przyjęcia. Równocześnie, dla Was będzie ona pomocna podczas podejmowania pewnych decyzji i wyborów.
Zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel, ale również moja oferta skierowana jest dla Par, które potrzebują pomocy przy wybranych elementach w takcie przygotowań weselnych.
Po przedstawieniu i zaakceptowaniu warunków współpracy, podpisujemy umowę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pierwsze wrażenie na pierwszym spotkaniu jest kluczowym czynnikiem, który decyduje czy chcemy razem nawiązać współpracę i stworzyć coś pięknego. Jestem osobą szczerą i otwartą, a przede wszystkim potrafię słuchać potrzeb i oczekiwań klienta wobec organizacji ich przyjęcia. Trafione rozwiązania są sukcesem do osiągnięcia celu i zadowolenia klientów. Bo przecież Ten Dzień należy właśnie do Nich, musi więc być tak, jak sobie wymarzyli!

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda Para, która chcę przeżyć ten czas przygotowań i Dzień Ślubu w radości, ekscytacji i przede wszystkim w spokoju. Organizacja ślubu i wesela, nie ważne na jaką ilość Gości, jest sporym przedsięwzięciem, które wymaga dużo czasu i poświęcenia. Warto więc oddać to zadanie profesjonalistom i być pewnym, że Ten Dzień będzie z pewnością tym wymarzonym:)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Uwielbiam wyzwania, więc tak naprawdę "każdy" termin myślę jest do zorganizowania. Jednak, aby Para była spokojna i "spełniona" jeśli chodzi o przygotowania, to zapraszam min. 6 m-cy przed planowaną datą.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

W mojej ofercie usługa koordynacji Dnia ślubu i Wesela kosztuje 3 000 zł. Jednak ostateczna cena jest zawsze zatwierdzana podczas spotkania z Parą.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Oszczędza przede wszystkim swój czas. To jest kluczowe, ponieważ to moim zadaniem jest szukanie, sprawdzanie ofert i dobieranie odpowiednich usługodawców.
Co więcej, pracuję ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi firmami, godnymi zaufania, więc nie ma możliwości, by pieniądze, które Para na nie przeznacza, były "zmarnowane".

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dawanie radości i szczęścia, zarówno Parze Młodej, jak i Ich najbliższym. Radość w oczach i uśmiech na twarzy, kiedy widzą, że wszystko wygląda i odbywa się tak, jak powinno, tak jak sobie wymarzyli Młodzi! To daje mi ogromną satysfakcję i poczucie, że jestem im "potrzebna". Lubię pomagać innym, zwłaszcza w tak pięknych okolicznościach jakim jest organizacja bajkowego ślubu.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowaną Wedding Planner. W roku 2023 w sezonie zorganizowałam z powodzeniem 12 zleceń jako Wedding Planner co mogę udokumentować opiniami bardzo uszczęśliwionych Młodych Par.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoją firmę założyłam na początku 2022 roku. Od roku 2016 pracowałam w branży dekoracji ślubnych co było inspiracją do pozostania Wedding Planner.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizacja ślubu polsko-francuskiego, które trwało 3 dni, w 3 różnych miejscach. To było spore wyzwanie. Wyszło przepięknie. Pary łączone np. polsko-angielskie. Śluby zorganizowane przez komunikatory typu Teams.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak. Jest to ciekawa propozycja, którą bardzo polecam. Organizowałam ślub pod Krakowem w plenerze i efekt był rewelacyjny.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynację w dniu ślubu zaczynam od rannych godzin, kiedy trwają przygotowania Pani Młodej i druhem oraz Pana Młodego. Tutaj pilnuję przede wszystkim ich czasu, w między czasie kontroluję pracę firm na sali i dekoratorki w kościele. Potem nadzoruje przyjazdy Gości weselnych, ich zakwaterowanie w hotelu. Tuż przed ślubem, dopilnowuję, by wszyscy Goście dotarli do Kościoła, zapraszam wszystkich, by zajęli swoje miejsca, informuje ich gdzie będą odbywały się życzenia dla PM. Ostatnim ważnym momentem, kiedy jestem potrzebna Pani Młodej, to ten, kiedy Ona ustawia się tuż przed wejściem do Kościoła. Wówczas poprawiam welon i tren, by Jej wejście wyglądało idealnie. Dopilnowuję również, by Świadek miał ze sobą obrączki :) Po ceremonii ważnym aspektem jest logistyka i transport ludzi na salę, tak by wszyscy dotarli na czas, przed Parą Młodą. Podczas trwania wesela, na bierząco mam kontakt z managerem sali, dzięki czemu, możemy szybko reagować, w sytuacji nagłej zmiany planów, np. przesunięcie wydawania posiłku. Na zabawie weselnej jestem zazwyczaj do północy.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Tak, jestem otwarta na współpracę, obecnie jeszcze nie mam doświadczenia w tego typu organizacji. Mogę zorganizować sesję fotograficzną na Santorini, nad jeziorem Como czy na Krecie, mam doświadczenia z tych obszarów, co może przekonać Was do ślubu za granicą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Bardzo często moi klienci mieszkają za granicą. Wówczas wszystkie spotkania odbywają się online, a większą część umów czy spraw podejmujemy mailowo.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jak najbardziej, zajmuję się również organizacją innych eventów, zaręczyny, wieczór panieński, kawalerski czy podróż poślubna.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski w stopniu podstawowym, ale komunikatywnym. Nie będę pisać, że jestem poliglotką, wolę szczere odpowiedzi. Nie mniej jednak zorganizowałam kilka zagranicznych ślubów i jeżyk angielski był wystarczający.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Nigdy nie koordynuję więcej imprez niż jedna w tym samym czasie. Jest to nie możliwe.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej 6 - miesięcy wcześniej, a jeśli chodzi o koordynację dnia ślubu i wesela, wystarczy miesiąc wcześniej. Z doświadczenia mam też pary, które prowadzę do dzisiaj, a zgłosiły się prawie 2 lata temu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z Parą Młodą najczęściej kontaktuję się mailowo lub telefonicznie, z informacją jakie kolejne kroki mamy do zrobienia. Oczywiście wstępny plan działania ustalamy na początku naszej współpracy, wtedy również umawiamy się, kiedy jesteśmy dla siebie dostępni. Szanując ich i swój czas, kontaktuje się z Parą w momencie, kiedy mam zebrane oferty poszczególnych firm, przygotowane propozycje, by mogli w miarę szybko podjąć wybór.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl otwartej rozmowy, generalnie chcę poznać Wasze oczekiwania tak, aby dopasować odzwierciadlającą Was ofertę do Waszych potrzeb.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, chętnie mogę również w wybranych aspektach organizacji wesela.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze możemy negocjować warunki. Współpracuję z zaufanymi podwykonawcami więc jestem otwarta na różne nagłe sytuacje.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęstsze trudne sytuacje to różna ocena ustalonych usług pomiędzy Parą Młodą, a gośćmi. Moją rolą jest wytłumaczenie, że jest to najważniejszy dzień dla Pary Młodej i wraz ze mną są jedynymi decydującymi osobami o całej oprawie.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Goście na sali weselnej o godzinie 18.00, a o godzinie 17.30 dostaję listę w winietkami napisaną ołówkiem na kartce w języku obcym, ale udało się, nawet podczas wchodzenia pierwszych gości moja pomoc kończyła pracę.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Tak, po weselu jestem do dyspozycji, niejednokrotnie w kolejnym dniu byłam zobowiązana do pomocy przy innych atrakcjach.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Sądzę, że ilość pytań była naprawdę wystarczająca :) Jeśli macie inne dodatkowe pytania to czekam na bezpośredni kontakt.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda Para, która chcę przeżyć ten czas przygotowań i Dzień Ślubu w radości, ekscytacji i przede wszystkim w spokoju. Organizacja ślubu i wesela, nie ważne na jaką ilość Gości, jest sporym przedsięwzięciem, które wymaga dużo czasu i poświęcenia. Warto więc oddać to zadanie profesjonalistom i być pewnym, że Ten Dzień będzie z pewnością tym wymarzonym:)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Moją inspiracją do pozostania Wedding Palannerem był Własny ślub/wesele w roku 2016. To było szaleństwo, cały dzień byłam z telefonem i z powerbankiem. Cały czas miałam telefony od usługodawców, a to zespół, a to ciasta, gdzie zostawić, co robić, bo brak osoby decyzyjnej, itd... Dlatego przepisem dla Was, na znakomitą zabawę, jest skorzystanie z usług Wedding Planner'a :)

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Aperitif dla zagranicznych gości w Sukiennicach w Krakowie, a później nadzór nad organizacją grupy 120 osób do sali hotelowej, sam środek lata, a płyta rynku jest pełna, to było, aż niemożliwe do wykonania.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Odpowiem bez zastanowienia się, to było w kopalni soli w Wieliczce, zjazd na dół w małych grupkach i całość gości "poszarpana". Ciężkie wyzwanie, aby grupa była w jednym miejscu o jednej godzinie.

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Przejazd bryczką konną przez małe miasteczko jako powrót do tradycji.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Ślub w plenerze w letnim okresie. Para Młoda miała motyw przewodni w kolorze ciemno fioletowym, jak to można połączyć, ale się udało, Para Młoda zachwycona :)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Warunkiem stylu ślubów i wesela są gusta Pary Młodej. Każdy styl jest mi bliski, który jest profesjonalnie zorganizowany. Na końcu liczy się Wasza satysfakcja z korzystania z usługi Wedding Planner'a.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Dobry konsultant jest tylko "dobry". Para Młoda szuka Wedding Planner'a który potrafi odpowiedzieć na Wasze oczekiwania tak, aby ten dzień był tym wymarzonym dla Was.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją dla mnie jest Para Młoda, to od nich czerpie wiedzę i później kreuję projekt.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Rozmowa z przyszłą Parą Młoda jest dla mnie inspiracją, rozmawiamy o ich oczekiwaniach co później staram się przedstawić w ofercie.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Regularnie organizuję stylizowane sesje ślubne dla fotografów, gdzie przynajmniej dwa razy w sezonie motywami przewodnimi są wyprzedzające trendy w usługach ślubnych.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Odpowiedź jest jedna, oddać obowiązki tego dnia Wedding Planner'owi.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Koszyczkiem ratunkowym na ślubie, a być może lepiej powiedziane osobą ratunkową jestem ja - Wedding Planner :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jeślibym trafiła na bezludną wyspę, to zapewne miałabym inne zmartwienia. Jako jedyne pytanie pozostawię bez odpowiedzi :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Regularnie organizuję stylizowane sesje ślubne dla fotografów, gdzie przynajmniej dwa razy w sezonie motywami przewodnimi są wyprzedzające trendy w usługach ślubnych. Zachęcam do kontaktu.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Każdy sezon ma swoje trendy, ale nie jest obowiązkowy, wyznacza jedynie kierunek.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Mam doświadczanie w organizacji ślubu w plenerze, taka forma idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy.

Nasze pasje.

Zapewne nie będę zbytnio oryginalna,, ale będę prawdziwa. Jak wiele osób z Nas uwielbiam podróżować co jest również moją inspiracją do kolejnych przygotowań ślubnych/weselnych.

Ciekawostki na nasz temat.

Przed pozostaniem Wedding Planner'em, od roku 2016 pracowałam w firmie florystycznej jaki i do dnia dzisiejszego mam w ofercie dekoracje weselne.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jestem Mamą 4-letniego Synka. Obecnie moje codzienne obowiązki i pęd życia zasługują na dobrą książkę czy film ;)

Sylwia Musiał Wedding Planner
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Kraków
Data dodania: 06-02-2024

Najlepszą decyzją było zatrudnienie Sylwi! Zorganizowanie sesji narzeczenskiej, polecenie wykonawców,pomoc przed i w dniu ślubu! Coś niesamowitego i niezastąpionego. Tylko dzięki niej zero siwych włosów! Dziękujemy 🥰

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Jerzmanowice
Data dodania: 15-07-2023

Sylwia jest niesamowita osoba! Jesli szukacie wedding plannerki ktora sprawi ze wasz dzien bedzie najpiekniejszym dniem w waszym zyciu i do tego bezstresowym to dobrze trafiliscie! Sylwia jest ogromnie ciepla i mila osoba - wapierala nas ale przede wszystki mnie Pania mloda na kazdym kroku - sprawila ze nie czulam ze to tylko kontakt uslugodawca - zleceniodawca - a Przyjaciolka! Dawala nam cenne rady i pomagala realizowac nawet najbardziej skomplikowane marzenia ! Zawsze miala czas o kazdej porze dnia ! Gdyby nie Sylwia - ten dzien nie byl by tak wyjatkowy! If you are reading this opinion and you are not from Poland and you need help to arrange your wedding - please contact Sylwia - she is absolutely incredible person, she will ensure that your day would be perfect and without any stress! Dziekujemy Ci Sylwia za Twoja pomoc - nie wiem co bym zrobila bez Ciebie ! Dziekuje za wsparcie nawet wtedy kiedy spanikowa dzownilam do Ciebie zeby sie wyzalic i poradzic ! Jestes niesamowita! Bardzo polecamy wspolprace z Sylwia ! Nie bedziecie zalowac ale rezerwujcie jak najszybciej bo jej grafik sie zaplenia bardzo szybko ! Love you lots Sylwia xxx Paulina and James Martin

Nazwa firmy: Sylwia Musiał Wedding Planner
Imię i nazwisko: Sylwia Musiał
Adres: Kraków, woj. małopolskie
501-810...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1516
Zadzwoń
501-810...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie